Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1140, Did:0, useCase: 0

Jāņos VSB - F1 Eiropas "Grand Prix"

Jāņos VSB -  F1 Eiropas "Grand Prix"

Jānis Janševics

Šajā nedēļas nogalē, kad Latvijas iedzīvotāji nodosies Jāņu svinēšanai, jāatrod arī laiks F1 braucienu vērošanai. Trijās dienās "Viasat Sport Baltic" tiešraidēs pārraidīs F1 pasaules čempionāta Eiropas GP treniņbraucienu, kvalifikācijas un Grand Prix izcīņas tiešraides. Nenokavējiet F1 šajā nedēļas nogalē "Viasat Sport Baltic" kanālā.

F1 Eiropas Grand Prix

2012.gada sezonā nevienam Pirmās Formulas pilotam vēl nav izdevies uzvarēt divreiz. Pēdējā posmā Kanādā „McLaren” pilots Luiss Hamiltons pievienojās šīssezonas uzvarētāju pulkam - Džensonam Batonam, Fernando Alonso, Niko Rosbergam, Sebastianam Fetelam, Pastoram Maldonado un Markam Vēberam. Eiropas GP notiks 22.reizi un piekto reizi Valensijas ielu trasē. Līdz šim Valensijā pa reizei uzvarējuši Rubenss Baričello un Felipe Masa, kā arī divreiz Sebastians Fetels.

Vēl pērn tas liktos smieklīgi

F1 Eiropas GP latviešu valodā komentēs „Viasat Sport Baltic” (VSB) komentētāji Jānis Janševics, Ģirts Timrots un Aldis Putniņš. J.Janševics par Eiropas GP: “Pirmajā Formulā ir 20 posmi un vismaz 24 piloti - teorētiski katrā Lielās Balvas izcīņā var būt savs uzvarētājs. Vēl pērn tas liktos smieklīgi un neticami. Bet šobrīd Luiss Hamiltons Monreālā ne tikai kļuva par septīto uzvarētāju šogad, bet „Pirelli” boss Pols Hemberijs domā, ka Valensijā vislabākās izredzes uzvarēt ir Mihaelam Šūmaheram! Joprojām kandidāti uz pirmo uzvaru šosezon ir arī abi „Lotus” piloti Kimi Raikonens un Romēns Grožāns. „Lotus” formulas ir bijušas vienas no ātrākajām sacīkšu distancē, bet, lai pacīnītos par uzvaru, nepieciešams labāks rezultāts sestdienas kvalifikācijā. Luiss Hamiltons pēc spožās uzvaras Kanādā kļuva arī par kopvērtējuma līderi. Turklāt „McLaren” komandā uzskata, ka Luiss šobrīd gandrīz perfekti prot izmanto „Pirelli” riepas – tātad gaidīsim Šūmahera un Hamiltona cīņu par uzvaru. Tomēr nekādā gadījumā neaizmirsīsim Alonso, Fetelu, Vēberu un Rosbergu!”

F1 Eiropas GP Jāņu brīvdienās

• Piektdien, 22.jūnijā 11:00 F1 Eiropas GP 1.treniņbraucieni
• Piektdien, 22.jūnijā 15:00 F1 Eiropas GP 2.treniņbraucieni
• Sestdien, 23.jūnijā, 11:55 F1 Eiropas GP 3.treniņbraucieni
• Sestdien, 23.jūnijā, 14:55 F1 Eiropas GP kvalifikācija
• Svētdien, 24.jūnijā, 14:50 F1 Eiropas GP

Informāciju sagatavoja:
Viasat Sport Baltic

Tev jābūt autorizētam,