Kanāls VSB piedāvā Anglijas Premjerlīgas 33.kārtas spēles

Kanāls VSB piedāvā Anglijas Premjerlīgas 33.kārtas spēles

Zlatans Ibrahīmovičs
Foto: Reuters

Šonedēļ kanāls Viasat Sport Baltic piedāvā Anglijas Premjerlīgas 33.kārtas spēles: Tottenham Hotspur – Bournemouth, Southampton – Manchester City, Crystal Palace – Leicester City, West Bromwich Albion – Liverpool, Manchester United – Chelsea un Middlesbrough – Arsenal.

Kārtas centrālajā spēlē Anglijas Premjerlīgas līderi Chelsea izbraukumā tiksies ar Manchester United, kas turpina cīņu par vietu TOP 4 un Čempionu līgu. Antonio Kontes komandas tuvākie sekotāji Tottenham Hotspur, kas līgā uzvarējuši jau sešas spēles pēc kārtas, savā laukumā spēlēs ar Bournemouth futbolistiem. Ja Chelsea paklups Old Trafford stadionā, Spurs būs laba izdevība pietuvoties līderiem līdz 4 punktu attālumam.

Jānis Vuguls, Viasat Sport Baltic komentētājs: “Tottenham Hotspur šobrīd ir "karstākā" komanda Premjerlīgā - izcīnītas 6 uzvaras pēc kārtas un notiek dzīšanās pakaļ līderim Chelsea. Spurs uzņēmuši lielisku formu, pēc savaianojuma ātrāk nekā cerēts ierindā ir atpakaļ Harijs Keins un tas viss sola smagu izbraukuma vakaru Bormutai, kuriem joprojām aktuāla ir cīņa par vietas saglābāšanu līgā. Tas allaž nozīmē maksimālu motivāciju un cīņu ne mirkli neatslābinoties. Ņemot vērā komandu spēles stilu, sagaidāms rezultatīvs uzbrukuma futbols!"

Aivars Zahārovs, Viasat Sport Baltic komentētājs: “Čempionus no Lesteras gaida ļoti nopietns pārbaudījums pret sīksto Crystal Palace vienību, kas pašlaik ir labā formā un nesenajos mačos pārspēja gan līderus Chelsea, gan Arsenal. Savukārt City pēc sešu uzvaru sērijas nu piedzīvojuši divus zaudējumus. Iespējams, ka Lesteras vienība ļaus kādam no līderiem atpūsties, lai pietaupītu spēkus UEFA Čempionu līgas 1/4 fināla atbildes mačam ar Madrides Atletico. Līdz ar to, par favorītiem drīzāk jāuzskata Londonas komanda, kurai gan nāksies iztikt bez savainotajiem Danna, Tomkinsa un Vikhema, kamēr Lesteras City nevarēs palīdzēt Morgans."

Oskars Morozovs, Viasat Sport Baltic komentētājs: “Liverpool uzdevums ir finišēt pirmajā četriniekā, tāpēc Jirgena Klopa komandai sešām Premjerlīgas spēlēm bez zaudējumiem jāpievieno arī septītā. Vestbromvičai pēdējās sešās spēlēs izdevies tikt pie vienas uzvaras, tomēr Tonija Pjuļa komanda īpaši bīstama ir tieši savā laukumā. Neskatoties uz Lieldienām, jācer, ka vismaz uz rezultāta tablo spēles beigās neredzēsim divas olas! :)"

Jānis Vuguls, Viasat Sport Baltic komentētājs: “Kārtas centrālajā spēlē līderus Chelsea sagaida ļoti sarežģīts pārbaudījums Old Trafford stadionā pret Manchester United. Nav šaubu par laukuma saimnieku motivāciju tikt pie punktiem un šis mačs var spēlēt ļoti lomu cīņā par Premjerlīgas zeltu. Uz līderiem šobrīd jau ir pamatīgs spiediens un svētdienas spēle parādīs vai viņi ar to spēj tikt galā. Iepriekšējās divās savstarpējās spēlēs šosezon Antonio Kontem ir pārliecinoši izdevies apspēlēt Žuzē Mourinju..."

Anglijas Premjerlīgas spēles kanālā Viasat Sport Baltic:
• Sestdien, 15.aprīlī 14:25 Tottenham Hotspur – Bournemouth
• Sestdien, 15.aprīlī 19:25 Southampton – Manchester City
• Svētdien, 16.aprīlī 01:30 Crystal Palace – Leicester City
• Svētdien, 16.aprīlī 15:25 West Bromwich Albion – Liverpool
• Svētdien, 16.aprīlī 20:10 Manchester United – Chelsea
• Pirmdien, 17.aprīlī 21:55 Middlesbrough – Arsenal

Informāciju sagatavoja:
Līna Kārkliņa
Viasat sabiedrisko attiecību vadītāja

Tev jābūt autorizētam,