Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1140, Did:0, useCase: 0

Video: Overtime TV: Izlases treneris Doršs: kalnu slēpošana Latvijā progresē strauji

Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis @ciiruls
Atliek vien ieskatīties pasaules rangā, lai varētu secināt, ka Latvijas kalnu slēpotāju sniegums progresē ļoti strauji. "Nav nozīmes no kurienes ir sportists, vajadzīgs tikai darbs un pacietība," - tā, viesojoties TV6 raidījumā "Overtime TV", norāda Latvijas kalnu slēpošanas izlases galvenais treneris Dinārs Doršs. Tāpat viņš stāsta par iegūto pieredzi, strādājot ASV izlasē un kā nejaušības rezultātā Olimpiskajās spēlēs kļuva par pasaulslavenās vijolnieces Vanesas Mejas treneri.

Savukārt, Dinamo Rīga pirmais valdes priekšsēdētājs Viesturs Koziols stāsta gan par komandas atjaunošanas aizkulisēm un kādēļ aizgāja no Dinamo, gan uzsver valsts lomu privāto mecenātu aktivizēšanā.

TV6 iknedēļas raidījumā "Overtime TV" pilnībā skaties SKATIES
#OvertimeTV
Vērtējums:

     [+] [-]

, 2015-12-07 21:35, pirms 4 gadiem
kā izpaužas tas progress? kāds mēģinās startēt WC?

  +1 [+] [-]

, 2015-12-07 21:39, pirms 4 gadiem
Pēdējos gados ir arī vērojams,ka ar kalnu slēpošanu sāk nodarboties diezgnadaudz Latvijas jaunieši, ir rezultāti, Baltijas valstu vidū Latvija spēcīgi dominē. Arī rezultāti nemaz nav tik slikti, ja ņem vērā ka mums nav ne spēcīgas tradīcijas, ne treneiņu apstākļi, neesam nekāda kalnu slēpotāju valsts. Rezultāti priecē kopumā.

     [+] [-]

, 2015-12-07 22:35, pirms 4 gadiem
FUNS rakstīja: Pēdējos gados ir arī vērojams,ka ar kalnu slēpošanu sāk nodarboties diezgnadaudz Latvijas jaunieši, ir rezultāti, Baltijas valstu vidū Latvija spēcīgi dominē. Arī rezultāti nemaz nav tik slikti, ja ņem vērā ka mums nav ne spēcīgas tradīcijas, ne treneiņu apstākļi, neesam nekāda kalnu slēpotāju valsts. Rezultāti priecē kopumā.
tad jautājums, vai labāk nebūtu virzīt cilvēkresursus citos sporta veidos, kur tevis minētie apstākļi ir labāk sakārtoti, piemēram, biatlonā, slēpošanā?

     [+] [-]

, 2015-12-07 23:13, pirms 4 gadiem
gico rakstīja: tad jautājums, vai labāk nebūtu virzīt cilvēkresursus citos sporta veidos, kur tevis minētie apstākļi ir labāk sakārtoti, piemēram, biatlonā, slēpošanā?
Brīva izvēle, pazīstu divus jaunus kalnu slēpotājus padsmitgadniekus. Viņiem runājot par savu sporta veidu acis spīd, nevar jau aizliegt. Viņu vecāki paši iegulda lielu naudu, lai bērni varētu trenēties kalnu slēpošanā, pērk inventāru. Vai slēpošanā pstākļi ir daudz labāki? Lētāks inventārs gan, bet ja kalnu slēpošana patīk un tā interesē daudzus.