Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1140, Did:0, useCase: 0

Brīvdienās VSB tiešraidē - MotoGP Vācijas posms

Brīvdienās VSB tiešraidē - MotoGP Vācijas posms

Aldis Putniņš un Tāls Meļķis

Šajā nedēļas nogalē "Viasat Sport Baltic" pārraidīs MotoGP pasaules čempionāta astoto posmu – Vācijas GP. Nenokavējiet Moto GP 8.jūlijā ar pieredzes bagātajiem ekspertiem Aldi Putniņu un Tāli Meļķi pie komentētāju pults.

MotoGP Vācijas Grand Prix

Vācijas Lielās Balvas izcīņa ir šīs sezonas astotais posms. Saksenringas trasē MotoGP čempionāta posms notiek kopš 1998.gada. Moto GP klasē spānietis Dani Pedrosa Saksenringas trasē ir uzvarējis trīs reizes, ieskaitot pēdējos divus gadus. Viens no čempionāta līderiem austrālietis Keisijs Stouners ātrākais Vācijā bija 2008.gadā, bet vēl vienam kopvērtejuma līderim Horhem Lorenco Saksenringā vēl nav izdevies uzvarēt.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā MotoGP klasē Horhem Lorenco un Keisijam Stouneram ir pa 140, Dani Pedrosam 121 punkts. Moto2 klasē spānietim Markam Markesam ir 127, itālietim Andrea Janonem 104, spānietim Polam Espargaro un šveicietim Tomasam Lutti pa 96 punktiem. Moto3 klasē spānietim Maverikam Vinjalesem ir 130, vācietim Sandro Kortezem 123 un spānietim Luisam Salomam 88 punkti. MotoGP Vācijas Grand Prix latviešu valodā komentēs „Viasat Sport Baltic” (VSB) komentētāji Tāls Meļķis un Aldis Putniņš.

Putekļi vēl nav nosēdušies

A.Putniņš par Vācijas Grand Prix: “Putekļi pēc Holandes TT pirmā apļa incidenta un čempionāta līdera izstāšanās nav nosēdušies, bet MotoGP čempionāts jau ieradies Vācijas austrumos Saksenringas trasē. Cīņa par titulu sākas atkal no jauna - pēc Keisija Stounera uzvaras un Horhes Lorenco izstāšanās Asenē, abiem kopvērtējumā ir pa 140 punktiem un tas nozīmē, ka pēc Vācijas GP mums būs jauns čempionāta līderis. Pērn labāks Saksenringā izrādījās Lorenco, kurš finišēja otrais, kamēr uzvaru izcīnīja Stounera komandas biedrs "Repsol Honda" vienībā Dani Pedrosa, kuram tā bija jau piektā uzvara šajā trasē un ļoti iespējams tieši mazais spānis atkal atstās ēnā abus titula tīkotājus.”

Brīvdienas ar močiem

• Svētdien, 8.jūlijā 18:20 MotoGP Vācijas GP, Moto3
• Svētdien, 8.jūlijā 12:15 tiešraidē MotoGP Vācijas GP, Moto2
• Svētdien, 8.jūlijā 17:00 MotoGP Vācijas GP, MotoGP

Informāciju sagatavoja:
Viasat Sport Baltic

Tev jābūt autorizētam,