VSB kanālā ČL un Eiropas līgas pusfināli

VSB kanālā ČL un Eiropas līgas pusfināli

Džanluidži Bufons
Foto: AP/Scanpix

3:0

Real Madrid - Atlético Madrid

Šonedēļ kanāls Viasat Sport Baltic pārraidīs UEFA Čempionu un Eiropas līgas pusfināla pirmās spēles. Čempionu līgā Madrides Real tiksies ar Madrides Atlético un Monaco ar Turīnas Juventus. Savukārt, Eiropas līgā Ajax spēlēs ar Lionas Olympique un Celta ar Manchester United.

Trešo reizi pēdējo četru gadu laikā UEFA Čempionu līgas izšķirošajos mačos krustojas Madrides Real un Madrides Atlético ceļi. 2014. un 2016.gadā tas notika turnīra finālā, kur abas reizes pārāki bija Real futbolisti. Varbūt šoreiz Atlético izdosies revanšēties? Otrajā pusfinālā tiksies Monaco un Turīnas Juventus. Kā saka VSB komentētājs Jānis Vuguls, tā būs divu pretstatu cīņa - Monaco enerģiskais, eksplozīvais uzbrukuma futbols pret Juventus pacietību un dzelžaino aizsardzību.

Jānis Vuguls, Viasat Sport Baltic komentētājs: “Monaco un Turīnas Juventus soļo pretī čempionu titulam nacionālajos čempionātos (Juventus to jau praktiski ir izcīnījuši) un viens no klubiem spēlēs arī Čempionu līgas finālā. Ļoti interesants pāris, ņemot vērā abu komandu spēlēs manieri. Gados jaunais Monaco sastāvs demonstrē enerģisku, eksplozīvu uzbrukuma futbolu, kamēr pieredzējušie Juventus vīri panākumus kaldina ar pacietību un dzelžainu aizsardzību. Pretstatu sadursme, kur ļoti liela nozīme būs gan taktiskajām niansēm, gan gluži vienkārši arī veiksmei!"

Jānis Vuguls, Viasat Sport Baltic komentētājs: “Pirmā doma, redzot šo pusfināla pāri, lielākajai daļai līdzjutēju būs, ka šeit neapstrīdams favorīts ir Manchester United - tradīcijas, sastāvs un šī brīža komandas pozīcijas nacionālajā čempionātā. Taču realitātē angļiem nāksies mēroties spēkiem ar ārkārtīgi sarežģītu pretinieku. Vigo Celta klubam šī ir gadsimta iespēja - 11.vietā Spānijā esošā komanda var vairs nedomāt par nacionālo čempionātu, saprotot, ka atdodot visu Eiropas līgā ir iespēja pārrakstīt kluba vēsturi - kausa iegūšana galīciešiem nozīmē kluba lielāko trofeju un pirmo Čempionu līgas grupu turnīru kluba pastāvēšanas vēsturē. Tikmēr Manchester United par Čempionu līgas ceļazīmi cīnās divās frontēs, uzkrājot milzīgu nogurumu un lielu traumēto futbolistu skaitu...."

UEFA Čempionu līgas spēles kanālā Viasat Sport Baltic:
• Otrdien, 2.maijā 23:00 Madrides Real – Madrides Atlético
• Trešdien, 3.maijā 21:35 Monaco – Turīnas Juventus

UEFA Čempionu līgas spēles kanālā Viasat Sport Baltic:
• Ceturtdien, 4.maijā 01:25 Ajax – Lionas Olympique
• Ceturtdien, 4.maijā 22:00 Celta – Manchester United

Informāciju sagatavoja:
Līna Kārkliņa
Viasat sabiedrisko attiecību speciāliste

Tev jābūt autorizētam,