Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1140, Did:0, useCase: 0

VSB rādīs ATP 500 "Citi Open" tenisa turnīru no Vašingtonas

VSB rādīs ATP 500 "Citi Open" tenisa turnīru no Vašingtonas

VSB komentētājs Māris Rozentāls
Foto: VSB

Šajā nedēļā „Viasat Sport Baltic” skatītāji varēs sekot ATP 500 tenisa turnīra spēlēm un kopumā tiks piedāvāti pieci mači, sākot ar 1/8 finālu un beidzot ar „Citi Open” fināla spēli. Nenokavējiet ATP 500 tenisa turnīru no 2.augusta tikai „Viasat Sport Baltic” kanālā.

Nosaukuma meklējumos

„Citi Open” tenisa turnīrs notiek William H.G. FitzGerald tenisa centrā Vašingtonā, ASV. Agrāk turnīrs bija pazīstams ar dažādiem nosaukumiem kā „Washington Star Internationa”, „Sovran Bank Classic”, „”Washington Open un pēdējos gadus kā” Legg Mason Tennis Classic”. Noslēdzot sponsorēšanas līgumu ar vienu no pasaules lielākajiem finanšu pakalpojumu sniedzējiem, turnīrs ieguva savu tagadējo vārdu – „Citi Open”.

Turnīrs notiek jau kopš 1969.gada, kad brazīlietis Tomass Kohs finālā uzvarēja slaveno amerikāni Arturu Ešu. Visvairāk – piecas reizes – Vašingtonas turnīrā uzvarējis amerikānis Andrē Agasi. 2011.gada finālā čehs Radeks Štepaneks divos setos uzvarēja francūzi Gaelu Monfīsu. „Citi Open” tenisa turnīra spēles latviešu valodā komentēs „Viasat Sport Baltic (VSB) komentētāji Māris Rozentāls un Pēteris Siksnis.

Neprognozējamais ukrainis

Māris Rozentāls par „Citi Open” tenisa turnīru: “”Citi Open” ir ATP 500 turnīrs, kurā tenisisti var nopelnīt pietiekami daudz punktu. Protams, jāņem vērā, ka šogad turnīrs Vašingtonā notiek vienlaikus ar Olimpisko spēļu turnīru, kur spēlē pasaules spēcīgākie tenisisti. Vašingtonā ar pirmajiem numuriem izlikti amerikānis Mardijs Fišs un ukrainis Aleksandrs Dolgopolovs. Ja Fišs būs līdz galam atlabis pēc pēdējās kājas traumas, viņš Vašingtonā var uzvarēt, bet Dolgopolova spēle ir neprognozējama - ukrainis var uzvarēt finālā, var zaudēt arī pirmajās kārtās.”

„Citi Open” speļu laiki

Ceturtdien, 2.augustā. 23:00 Citi Open tenisa turnīrs. 1/8 fināli
Piektdien, 3.augustā 21:00 Citi Open tenisa turnīrs. 1/4 fināli
Sestdien, 4.augustā 22:00 Citi Open tenisa turnīrs. 1/2 fināls
Svētdien, 5 augustā 2:00 Citi Open tenisa turnīrs. 1/2 fināls
Svētdien, 5.augustā 23:00 Citi Open tenisa turnīrs. Fināls

Vairāk: Viasat / Viasat

Tev jābūt autorizētam,