Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2857, Did:0, useCase: 0

Video: Triobet futbola eksperts: Titula spēlē favorīte - Francija

Šodien noslēgsies Eiropas čempionāts futbolā. Finālā 22:00 pēc Latvijas laika tiksies Francija un Portugāles komandas. Triobet futbola eksperts Anatolijs Kreipāns stāsta, kāpēc bukmeikeru skatījumā favorīti ir mājinieki. Bet, vai tiešām favorīti uzvarēs?

Video: Triobet futbola eksperts: Mājinieki pret pasaules čempioniem

Eiropas čempionāta finālā jau iekļuvusi Portugāles komanda, bet šodien tai pievienosies Francijas vai Vācijas izlases. Triobet futbola eksperts Anatolijs Kreipans uzsver, ka labas iespējas ir abām komandām.
1

Video: Triobet futbola eksperts: Kas būs pirmā fināliste?

Portugāle visa turnīra laikā vēl nav uzvarējusi nevienu maču pamatlaikā, taču tikusi pusfinālā. Tikmēr debitante Velsa iekarojusi daudzu futbola līdzjutēju sirdis un cer spēlēt finālā. Triobet futbola eksperts Anatolijs Kreipāns paredz saistošu cīņu, jo katras komandas līderi ir Madrides Real kluba spēlētāji - Ronaldu un Beils.
2

Video: Triobet futbola eksperts: Vai Islande šokēs arī mājinieci Franciju?

Atlicis noskaidrot pēdējo EČ futbolā pusfinālisti. Kas stāsies pretī Vācijai - favorīte Francija vai turnīra lielākais pārsteigums - Islande? Triobet futbola eksperts Anatolijs Kreipāns iesaka nenorakstīt saliniekus vēl pirms spēles.
3

Video: Triobet futbola eksperts: Vai Itālija apturēs "vācu mašīnu"?

Pirmais EČ pusfināla pāris zināms - Portugāle pret Islandi. Bet šodien tāds ceturtdaļfināls, kas varētu būt arī pat fināla cienīgs - Vācija pret Itāliju. Kuras komandas uzvaru paredz Triobet futbola eksperts Anatolijs Kreipāns?

Video: Triobet futbola eksperts: Sarkanie velni vai Beils?

Šodien Eiropas čempionātā futbolā otrā ceturtdaļfināla spēle, kurā Beļģijas komanda tiksies ar Velsu. Triobet futbola eksperts Anatolijs Kreipāns uzsver, ka favorīti ir beļģi, tomēr Velsai ir līderis Beils...
8

Video: Triobet futbola eksperts: Levandovskis iesitīs un Polija uzvarēs?

Šodien EČ futbolā sāksies ceturtdaļfinālu cīņas. Pirmajā mačā tiksies Portugāles un Polijas komandas. Kādu iznākumu paredz Triobet futbola eksperts Anatolijs Kreipāns ?
2

Video: Triobet futbola eksperts: Kurš grands paliks ārpus ceturtdaļfināla?

Šodien Eiropas čempionātā futbolā noslēgsies astotdaļfinālu cīņas. Anglija spēkosies ar Islandi, bet grandu duelī Itālijai pretī stāsies Spānija. Kāda no lielvalstīm paliks ārpus TOP 8. Ko domā Triobet futbola eksperts Anatolijs Kreipāns?
2

Video: Triobet futbola eksperts: Trīs favorītes cīņā par ceturtdaļfinālu

EČ futbolā turpinās astotdaļfinālu spēles. Šodien labāko astoņnieku centīsies sasniegt favorītu komandas Francija, Vācija un Beļģija, tiekoties ar attiecīgi Īriju, Slovākiju un Ungāriju. Vakar divos dueļos ar 90 minūtēm nepietika. Kā būs šodien?
3

Video: Triobet futbola eksperts: Pirmie astotdaļfināli. Kas uzvarēs?

Triobet futbola eksperts Anatolijs Kreipāns pēc divu dienu pauzes atkal ir gatavs lielajam futbolam. Šodien pirmie trīs astotdaļfināli - Šveice pret Poliju, Velsa pret Ziemeļīriju, kā arī Horvātija pret Portugāli. Būs interesanti!