Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:15, Did:0, useCase: 0

Sporta likmes tavās lietotnēs Telegram un Whatsapp

Jau iepriekš rakstīju, ka ir izveidots jauns projekts - likmes Telegram un Whataspp grupās. Protams, bija atsevišķi personāži, kas to nodēvēja par kārtējo, citēju "lohatronu", bet tomēr aicinu pievienoties interesentus, jo statistika nemelo - +9,49 Units Jūnijā (kas bija pirmais projekta mēnesis statistiku var aplūkot pievienojoties grupām), vidējais koeficients - 2,00, kopējais likmju skaits - 42 . Nedaudz aprakstīšu vairāk par projektu.

Grupās ir apvienoti vairāki Tipsteri, kas koncentrējas uz savu konkrēto darba sfēru, jeb konkrēto sporta veidu un līgu. Tipsteri ir no Baltkrievijas, Bulgārijas, Ungārijas, Brazīlijas, Spānijas un Latvijas. Spēles lielākoties ir ar aprakstiem, kur arī ir izklāstīts iemesls tieši šai izvēlei, tām kurām nav aprakstu, tās nav "blind bets", bet gan valodas barjera liedz konkrētajam tipsteram apstāstīt par savu izvēli. Viss info šajās grupās ir bez maksas, protams. Whatsapp grupā ir iespēja diskutēt, taču Telegram ir izveidots kā kanāls, kur tikai admini kontrolē saturu. Šis projekts arī nav balstīts tikai uz likmēm vien, mēs sniedzam konsultācijas, piedāvājām dažādus konkursus un ne tikai. Aicinām pievienoties, ja vēl neesi to izdarījis.

Whatsapp - https://chat.whatsapp.com/Fvt1Vz2g5...

Telegram - https://t.me/bettingcentre