Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2935, Did:0, useCase: 0

Oficiāli: SOK pirmoreiz pieļauj olimpisko spēļu pārcelšanu

Agris Suveizda

Oficiāli: SOK pirmoreiz pieļauj olimpisko spēļu pārcelšanu
Olimpiskā uguns nogādāta Japānā. Foto: AFP/Scanpix

Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) savā mājaslapā publicējusi paziņojumu, kurā pirmoreiz publiski pieļāvusi 2020. gada Tokijas olimpisko spēļu pārcelšanu. To atcelšana gan joprojām tiek izslēgta.

"Lai sargātu visu iesaistīto veselību un palīdzētu mazināt Covid-19 izplatību, SOK Izpildkomiteja šodien paziņoja, ka SOK izstrādās scenārijus 2020. gada Tokijas olimpisko spēļu sakarā. Šie scenāriji paredz izmaiņas pašreizējos plānos, kā arī izmaiņas olimpisko spēļu sākumdatumā," teikts SOK paziņojumā.

"No vienas puses, ir manāmi būtiski situācijas uzlabojumi Japānā, kur cilvēki laipni uzņem olimpisko uguni. Tas ļauj stiprināt SOK pārliecību, ka šajā valstī ar noteiktiem drošības ierobežojumiem būs iespējams organizēt olimpiskās spēles, vienlaikus cienot principu par visu iesaistīto personu veselības sargāšanu. No otras puses, citās valstīs citos kontinentos ir dramatisks Covid-19 izplatības pieaugums. Tas licis Izpildkomitejai secināt, ka SOK ir nepieciešams spert nākamo soli tās scenāriju izstrādē.

Virkne sporta objektu, kas olimpisko spēļu rīkošanai ir kritiski nepieciešami, vairs varētu nebūt pieejami. Tāpat ir ļoti grūti tikt galā ar to, ka viesnīcās jau ir rezervētas miljoniem nakšu un ka sacensību kalendāru nāktos pielāgot vismaz 33 olimpiskajiem sporta veidiem. Tie ir tikai daži no ļoti, ļoti daudziem izaicinājumiem. SOK pilnā sadarbībā ar Tokijas olimpisko spēļu Organizēšanas komiteju, Japānas varasiestādēm un Tokijas vadību sāks detalizētas sarunas, lai pabeigtu pasaules veselības situācijas straujās attīstības novērtējumu un tās ietekmi uz olimpiskajām spēlēm, ieskaitot scenāriju par spēļu pārcelšanu. SOK ir pārliecināta, ka šīs sarunas izdosies pabeigt četru nedēļu laikā

SOK Izpildkomiteja uzsver, ka 2020. gada Tokijas olimpisko spēļu atcelšana neatrisinātu nevienu problēmu vai nevienam nepalīdzētu. Tādēļ atcelšana nav dienas kārtībā."

Izmantotie resursi:
https://www.olympic.org/news/health...

     [+] [-]

, 2020-03-22 20:46, pirms 10 mēnešiem
olimpisko spēļu dalībnieki varēs mājās COD spēlēt !!! HE HE

     [+] [-]

, 2020-03-22 21:50, pirms 10 mēnešiem
Kādas spēles vasarā.
Labi, ja rudenī. Labāk par gadu pārcelt.
Q taču vispār labi ja 20 % apjomā notikusi.

     [+] [-]

, 2020-03-22 22:38, pirms 10 mēnešiem
Šo es sarakstīju forumā -

Tokio 2020 - ja notiks, tad...

  +2 [+] [-]

, 2020-03-23 00:05, pirms 10 mēnešiem
Man ir jautājums ne pa tēmu. Lasu ziņas no telefona, kāda mārrutka pēc spirtacentrs liek reklāmas pa virsu rakstam, visbiežāk pāri tabulām vai rezultātiem? Es taču nāku lasīt ziņas, nevis nopirkt smaržas!

     [+] [-]

, 2020-03-23 08:11, pirms 10 mēnešiem
Skaidrs, ka pārcels. Problēma nav pati Japāna, bet pārejā pasaule. Neizbēgami tur nonāks inficētie. Pat, ja ar drastiskiem drošības pasākumiem situāciju izdotos kontrolēt, nedomāju, ka kāds šo pasākumu spētu īsti izbaudīt.

     [+] [-]

, 2020-03-23 08:39, pirms 10 mēnešiem
rīts rakstīja: Skaidrs, ka pārcels. Problēma nav pati Japāna, bet pārejā pasaule. Neizbēgami tur nonāks inficētie. Pat, ja ar drastiskiem drošības pasākumiem situāciju izdotos kontrolēt, nedomāju, ka kāds šo pasākumu spētu īsti izbaudīt.
Tur jau tā lieta, tas pasākums būs izpurgats jebkurā gadījumā. Es saprotu, ka tā pārplānošanas būs smaga, bet nu tas vēl ir liels jautājums, vai tie zaudējumi sanāks lielāki, nekā aizvadot kkādas izkropļotas spēles.

     [+] [-]

, 2020-03-23 08:41, pirms 10 mēnešiem
yura rakstīja: Man ir jautājums ne pa tēmu. Lasu ziņas no telefona, kāda mārrutka pēc spirtacentrs liek reklāmas pa virsu rakstam, visbiežāk pāri tabulām vai rezultātiem? Es taču nāku lasīt ziņas, nevis nopirkt smaržas!
Nolādē telefonā aplikāciju FreeAdBlocker browser (vai kkā ļoti līdzīgi) un izmanto to, kā savu primāro interneta pārlūku. Šo lapu, bez reklāmu bloķētāja, vispār ir neiespējami apmeklēt, ne caur datoru, ne telefonu.

     [+] [-]

, 2020-03-23 12:27, pirms 10 mēnešiem
neputns rakstīja: Nolādē telefonā aplikāciju FreeAdBlocker browser (vai kkā ļoti līdzīgi) un izmanto to, kā savu primāro interneta pārlūku. Šo lapu, bez reklāmu bloķētāja, vispār ir neiespējami apmeklēt, ne caur datoru, ne telefonu.
nezināju, ka telefonam arī ir. Datorā ir AdBlockers un viss kārtībā, bet pārsvarā jau tiek izmantots telefons.