Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2935, Did:0, useCase: 0

Vrubļevskis: "LOK augstā līmeņa dēļ cilvēki netic, ka var kļūt par prezidentu"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Vrubļevskis: "LOK augstā līmeņa dēļ cilvēki netic, ka var kļūt par prezidentu"
Aldons Vrubļevskis. Foto: Romāns Kokšarovs, F64

Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis uzskata, ka cilvēki nevēlas piedzīvot zaudējumu, viņiem nav pārliecības, ka tiks galā, tāpēc uz LOK vadītāja amatu ir tikai viens kandidāts, lasāms šodienas laikrakstā "Latvijas Avīze".

Kāpēc uz prestižo un ietekmīgo LOK prezidenta amatu kandidē tikai pašreizējais ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers? "Domāju, ka LOK darbības līmenis nedod cilvēkiem pietiekamu pārliecību, ka viņi spētu ar šo darbu tikt galā. LOK prezidents ir valdes loceklis, kurš atbild par visu. Neviens nav gatavs atsperties," uzskata Aldons Vrubļevskis, kurš norāda uz Anetes Jēkabsones-Žogotas zaudējumu cīņā par Latvijas Basketbola savienības prezidetes amatu un Kaspara Gorkša gadījumu mūsu futbola vadībā. "Jānāk ar pārliecību, gribēšanu un varēšanu."

Ņemot vērā jaunu saslimšanas gadījumu būtisku samazināšanos koronavīrusa izcelsmes valstī Ķīnā, mūsu funkcionārs pieņem, ka arī citviet pēc dažiem mēnešiem varētu būt kritums, tostarp Eiropā - maija beigās un jūnijā. "Domāju, ka olimpiskās spēles netiks pārceltas, šobrīd tas vairs nemaz nav iespējams, jo mašinērija ir pārāk liela," saka LOK prezidents.

Pasauli pārņem koronavīrusa pandēmija, valstis nosaka striktus ierobežojumus, bet Starptautiskā olimpiskā komiteja (SOK) joprojām ir apņēmusies sekmīgi aizvadīt Tokijas olimpiskās spēles, sākot no 24. jūlija. Tiesa, patlaban vērojamas lielas problēmas ar olimpisko kvalifikāciju - koronavīrusa izplatīšanās dēļ atlases turnīrus pārceļ nereti uz nenoteiktu laiku. Nepieciešamības gadījumā SOK varētu pielāgot kvalifikācijas sistēmu un pagarināt atlases termiņus, lai šajos sarežģītajos apstākļos nodrošinātu taisnīgu kvalifikāciju spēles laukumā.

Vrubļevskis domā, ka olimpisko kvalifikācijas sistēmu nāksies mainīt. Viņaprāt, Latvijas sportistu kopskaitu tas neietekmēs: uz Tokijas spēlēm dosies no 30 līdz 35.

Izmantotie resursi:
Laikraksts "Latvijas Avīze", Ilmārs Stūriška, Egīls Jurisons
la.lv

  +1 [+] [-]

, 2020-03-16 14:29, pirms 11 mēnešiem
Man šķiet, Aldonim ir "aizbraucis jumts" no pašslavināšanas! Vēl viens Puķina līdzgaitnieks ar šizofrēnijas izpausmēm... ne jau dēļ augstā līmeņa, bet visi zin šīs struktūras "roka roku mazgā"principu! Viena liela, pusmafioza struktūra ar uzpūstām , milzīgām algām un neko nedarīšanu! Nevienam no malas tur vnk nav vietas!

     [+] [-]

, 2020-03-16 16:20, pirms 11 mēnešiem
Ja nav dotību uz shēmošanu , ja nav vajadzīgā jumta,tad nav ko tur līst.Aldonim bija.....

     [+] [-]

, 2020-03-16 16:30, pirms 11 mēnešiem
strops rakstīja: Ja nav dotību uz shēmošanu , ja nav vajadzīgā jumta,tad nav ko tur līst.Aldonim bija.....
Pareizi. Atliek misters 30%!