Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2935, Did:0, useCase: 0
Artūrs Plēsnieks. Foto: EPA/Scanpix
1

OS pārcelšana Plēsniekam ļaus sakārtot veselību, Koha un Suharevs var progresēt

Latvijas svarcelšanas izlases galvenais treneris Eduards Andruškevičs atklāj, ka 2016. gada Eiropas čempionam Artūram Plēsniekam pēdējā laikā traucējušas problēmas ar veselību, lasāms laikrakstā "Diena". Tikmēr tiek lēsts, ka olimpisko spēļu pārcelšana varētu būt izdevīga vēl dažiem Latvijas sportistiem.
Japānas peldētājs Junja Koga. Foto: Reuters/Scanpix

OS pārcelšana sniegs iespēju vairākiem diskvalificētajiem sportistiem

Pasaules antidopinga aģentūra (WADA) atzinusi, ka tās rīcībā nav iespēju par dopinga lietošanu diskvalificētajiem sportistiem soda termiņu pagarināt līdz Tokijas olimpiskajām spēlēm, kas bija pārceltas uz nākamo gadu, lai gan vairākos gadījumos soda piespriešana un soda termiņš bija tieši ar domu par olimpiskajām spēlēm.
Foto: EPA/Scanpix

Tokijas OS kvalifikācijas termiņš būs nākamā gada 29. jūnijs

Starptautiskā olimpiskā komiteja (SOK) informējusi nacionālās olimpiskās komitejas, ka nākamajā gadā OS kvalifikācijas termiņš būs 29. jūnijs. Par konkrētākām izmaiņām kvalifikācijā tiek solīts izlemt tuvākajās nedēļās.
SOK prezidents Tomass Bahs. Foto: AFP/Scanpix
1

SOK prezidents vēstulē izsaka pateicību Latvijas Olimpiskajai komitejai

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) un tās prezidents Aldons Vrubļevskis saņēmis pateicības vēstuli no Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidenta Tomasa Baha par sniegto atbalstu, risinot Tokijas Olimpisko spēļu jautājumus.
Boglārka Kapāša. Foto: imago images/Xinhua/Scanpix

Ungārijas peldēšanas izlasē deviņi saslimušie - arī 2019. gada pasaules čempione

Ungārijas Peldēšanas federācija paziņojusi, ka deviņiem peldētājiem pēc atgriešanās no ārzemju treniņnometnēm atklāta inficēšanās ar Covid-19.
Aldons Vrubļevskis. Foto: olimpiade.lv

LOK pārskata budžetu un arī krīzes laikā nemazinās finansiālo atbalstu

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) valde Covid-19 krīzes situācijā pārskatījusi budžeta projektu, lai prioritāri nodrošinātu Olimpisko sporta veidu federāciju atbalstu un Sporta likumā noteikto programmu izpildi, paziņots komitejas mājaslapā.
Rūdolfs Balcers. Foto: AFP/Scanpix
2

Īsumā: NHL spēlētāju pašizolācijas termiņu pagarina līdz 15. aprīlim

Portāls Sportacentrs.com 20. dienu pēc kārtas turpina iepazīstināt ar sporta aktualitāšu apkopojumu Covid-19 pandēmijas laikā.
Olimpiskā uguns nogādāta Japānā. Foto: AFP/Scanpix
2

Oficiāli: Tokijas OS jaunais sākums paredzēts 2021. gada 23. jūlijā

Tokijas olimpisko spēļu organizētāji šodien oficiāli apstiprinājuši plānotos sacensību datumus. Olimpiskajām spēlēm jāsākas gandrīz precīzi gadu pēc sākotnēji noteiktā datuma.
Divkārtējais olimpiskais čempions Deivids Rudiša. Foto: AP/Scanpix

Visa pēc olimpisko spēļu pārcelšanas pagarina sponsorlīgumus ar olimpiešiem

Amerikāņu finanšu pakalpojumu milzis Visa mierinājis sevis sponsorētos olimpiešus un paralimpiešus, paziņojot, ka noslēgtie sponsorlīgumu tiks pagarināti arī līdz 2021. gadam, lai nodrošinātu sportistiem finansiālo stabilitāti.
Maiks Pelino. Foto: Tass/Scanpix
6

Īsumā: ar koronavīrusu saslimis "Lokomotiv" galvenais treneris Pelino un viņa sieva

Kamēr pasaules sporta dzīvi lielā mērā apstādinājusi koronavīrusa pandēmija, portāls Sportacentrs.com aicina sekot līdzi jaunākajiem notikumiem sporta sabiedrībā kopumā, iepazīstoties ar ziņām īsumā.
Darba grupa Japānā strādā pie plāna, kā pārcelt Tokijas olimpiskās spēles. Foto: Reuters/Scanpix
3

Neoficiālais Tokijas OS grafiks 2021. gadā pārklājas ar vieglatlētikas un peldēšanas PČ

Vairāki ārvalstu mediji, ieskaitot „New York Times”, vēsta, ka Starptautiskajā olimpiskajā komitejā izstrādāts plāns vasaras olimpiskās spēles 2021. gadā rīkot no 23. jūlija līdz astotajam augustam. Šis laiks pārklājas ar plānotajiem pasaules čempionātiem vieglatlētikā un peldēšanā.
Foto: PA/Scanpix

OS atlases turnīrā, kas turpinājās arī pandēmijas laikā, vairāki Covid-19 saslimušie

Turcijas un Horvātijas boksa federācijas atklājušas, ka ar koronavīrusu saslimuši kopumā seši to izlašu pārstāvji, pa trim no katras izlases. Abas federācijas uzskata, ka saslimšanas gadījumi notikuši olimpisko spēļu atlases turnīrā, kas marta pirmajā pusē notika Londonā. Turnīrs tika pārtraukts tikai 17. martā, vairākas dienas pēc tam, kad Pasaules veselības organizācija bija paziņojusi par koronavīrusa pandēmijas sākumu.
Foto: Swimming World Magazine / olympics.org

Tokijas olimpiskās spēles varētu notikt 2021. gada jūlijā-augustā

Starptautiskās olimpiskās komitejas (SOK) Koordinācijas komisijas vadītājs Džons Koutss atklāj, ka tiek strādāts piet tā, lai Tokijas olimpiskās spēles notiktu 2021. gada jūlijā-augustā.
Tomass Bahs. Foto: Reuters/Scanpix
4

Bahs: "Pēc bezprecedenta krīzes olimpiāde var kļūt par cilvēces svētkiem"

Starptautiskās olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs norāda, ka visa pasaule šobrīd dodas pa tumšu tuneli un nezina, cik tas būs garš. Tādējādi olimpiskā uguns patiešām var kļūt par gaismu minētā tuneļa galā.
Rebeka Koha. Foto: allthingsgym.com
10

Koha par olimpisko spēļu pārcelšanu: "Ir bēdīgi"

Koronavīrusa pandēmija un olimpisko spēļu pārcelšana ir pamatīgi izbojājusi daudzu sportistu plānus un sapņus, tāpēc šobrīd sajūtas ir diezgan bēdīgās, atzīst Latvijas labākā svarcēlāja Rebeka Koha.
Kemba Vokers un Gregs Popovičs. Foto: Zumapress.com

Popovičs un Kolandželo turpinās strādāt ar ASV izlasi arī 2021. gadā

ASV basketbola izlases vadība paziņojusi, ka ir gatava turpināt darbu pie gatavošanās olimpiskajām spēlēm, kas pārceltas uz nenoteiku laiku 2021. gadā. Gan izlases ģenerālmenedžerim Džerijam Kolandželo, gan galvenajam trenerim Gregam Popovičam ir līgumi līdz šī gada vasarai.
Japānas premjerministrs Šinzo Abe. Foto: Reuters/Scanpix
15

Oficiāli: Tokijas olimpiskās spēles tiks pārceltas uz 2021. gadu

Japānas premjerministrs Šinzo Abe pavēstījis, ka ar Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidentu Tomasu Bahu ir panācis vienošanos par Tokijas olimpisko spēļu pārcelšanu uz 2021. gadu, kā pirmā informējusi Japānas televīzija NHK. Vēlāk šo informāciju apstiprināja arī SOK.
Foto: dinamoriga.lv
10

Teksta tiešraide: Latvijā tiek slēgtas visas sporta zāles

Portāls Sportacentrs.com turpina informēt par notikumiem sporta pasaulē Covid-19 pandēmijas laikā.
Laura Ikauniece. Foto: Romāns Kokšarovs, F64
5

LVS ģenerālsekretārs: "Olimpiskās spēles ir jāpārceļ uz gada beigām"

Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) ģenerālsekretārs Dmitrijs Miļkevičs uzskata, ka koronavīrusa pandēmijas dēļ Tokijas olimpiskās spēles jāpārceļ uz vēlāku laiku šī gada beigās. Vairāki mūsu vieglatlēti šobrīd praktiski ir kvalificējušies olimpiādei - to ģenerālsekretārs paziņoja Latvijas Televīzijas pirmdienas raidījumā "Sporta Studija".
Foto: The Canadian Press/PA Images/Scanpix

SOK ilggadējais loceklis Paunds: "Olimpiskās spēles 24. jūlijā nesāksies, to es zinu"

LETA--USATODAY. Olimpiskās spēles Tokijā tiks pārceltas, visdrīzāk - uz 2021.gadu, pirmdien sarunā ar ASV laikrakstu "USA Today" teica Starptautiskās olimpiskās komitejas (SOK) veterāns Diks Paunds. Pārcelšanas detaļas tiks izstrādātas mēneša laikā.