Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:813, Did:0, useCase: 0

Bijušās finālistes Bušāra un Zvonarjova kvalificējas Vimbldonai

Bijušās finālistes Bušāra un Zvonarjova kvalificējas Vimbldonai
Vera Zvonarjova Vimbldonā pirms astoņiem gadiem ar 2. vietas trofeju
Foto: AFP/Scanpix

Caur kvalifikāciju Vimbldonas pamatturnīrā iekļuva savulaik prestižā turnīra finālā spēlējušās Džīnija Bušāra un Vera Zvonarjova, bet Sabīne Liziki mērķi nesasniedza.

Spožu 2014. gada sezonu nospēlējusī Džīnija Bušāra pirms četriem gadiem "Australian Open" un "French Open" tika līdz pusfinālam, bet Vimbldonā sasniedza titula maču, kur zaudēja Petrai Kvitovai. Tā gada izskaņā Kanādas tenisiste reitingā uzkāpa līdz 5. vietai, kam sekoja pamatīgs regress, iepriekšējam līmenim nespējot pietuvoties.

Šobrīd tikai 191. vietā esošā Bušāra šonedēļ trīs mačos zaudēja tikai vienā setā un kvalifikācijas finālā ar 6:3, 6:2 sagrāva ar otro numuru izlikto kolumbieti Marianu Duki-Marinjo (#97). Bušārai tā ir tikai piektā Top 100 uzvara šogad. Bušārai 2018. gadā nav neviena Top 40 panākuma.

2010. gadā finālā Serēnai Viljamsai zaudējusī Vera Zvonarjova kvalifikāciju izspēlēja bez zaudētiem setiem, nopelnot pirmo "Grand Slam" pamatturnīru kopš 2015. gada "Australian Open".

Vimbldonā piecas reizes ceturtdaļfinālā spēlējusī Sabīne Liziki, kura pirms pieciem gadiem finālā kapitulēja Marionai Bartoli, šonedēļ kvalifikācijā apstājās jau pie pirmās barjeras. Traumatiskā Vācijas tenisiste kārtējā savainojuma dēļ nebija spēlējusi trīs mēnešus.

Vīriešu kvalifikācijā bīstamākais spēlētājs ar potenciālu radīt troksni pamatturnīrā bija 2011. gada ceturtdaļfinālists Bernards Tomiks, kurš 3. kārtā, būdams apslimis ar 3:6, 1:6, 2:6 bezcerīgi zaudēja Rubenam Bemelmansam. Tomiks Vimbldonas pamatturnīru būtu izlaidis pirmoreiz kopš 2009. gada, ja vien netiktu pie otrās iespējas kā laimīgais zaudētājs.

Vimbldona 2018, sieviešu kvalifikācija

1. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
(1) Tamara Zidansek – Freya Christie6:3 6:3
(2) Mariana Duque-Marino – Renata Zarazua6:4 6:0
(3) Sara Sorribes Tormo – Paula Badosa Gibert0:6 6:3 6:4
(4) Ying-Ying Duan – Cagla Buyukakcay6:0 6:3
(5) Nicole Gibbs – Francesca Jones6:4 6:2
(6) Caroline Dolehide – Miyu Kato6:0 7:6(3)
(7) Dalila Jakupovic – Miharu Imanishi6:2 6:2
(8) Mona Barthel – Fanny Stollar5:7 6:3 6:4
(9) Evgeniya Rodina – Fangzhou Liu6:1 6:0
Dayana Yastremska – (10) Magdalena Frech6:3 6:2
(11) Ysaline Bonaventure – Silvia Soler-Espinosa6:2 4:6 6:2
Conny Perrin – (12) Danka Kovinic6:2 6:2
(13) Arina Rodionova – Jaqueline Cristian6:1 7:6(5)
Veronika Kudermetova – (14) Xinyun Han6:2 6:2
Priscilla Hon – (15) Anhelina Kalinina6:3 7:6(3)
(16) Alexandra Dulgheru – Holly Fischer6:0 6:1
Lizette Cabrera – (17) Jana Cepelova2:6 6:4 6:4
Eugenie Bouchard – (18) Lin Zhu6:0 6:2
(19) Viktoriya Tomova – Jaimee Fourlis6:3 2:6 6:4
Deborah Chiesa – (20) Carol Zhao6:2 5:7 6:3
(21) Vitalia Diatchenko – Samantha Murray6:1 6:1
(22) Sabina Sharipova – Jasmine Paolini7:6(6) 6:3
(23) Marta Kostyuk – Lauren Davis6:3 6:3
(24) Irina Falconi – Tereza Martincova6:2 6:2
Kristie Ahn – Daniela Seguel6:1 6:3
Bianca Andreescu – Grace Min6:2 6:0
Irina Bara – Tara Moore6:4 6:2
Marie Bouzkova – Lesley Kerkhove6:3 6:0
Oceane Dodin – Bojana Jovanovski Petrovic6:3 6:2
Barbara Haas – Bibiane Schoofs3:6 6:4 7:5
Richel Hogenkamp – Junri Namigata6:0 6:2
Mayo Hibi – Sesil Karatantcheva1:6 6:3 6:1
Anna Kalinskaya – Sabine Lisicki6:4 7:6(3)
Irina Khromacheva - Valentina Ivakhnenko3:6 6:3 10:8
Claire Liu – Amandine Hesse6:0 2:0
Jing-Jing Lu – Francesca Di Lorenzo6:2 6:3
Jamie Loeb – Elitsa Kostova1:6 7:5 6:1
Antonia Lottner – Francoise Abanda7:5 6:4
Karolina Muchova – Ivana Jorovic6:3 6:4
Jessica Pieri – Patty Schnyder6:2 6:3
Ankita Raina – Maia Lumsden6:2 6:1
Elena-Gabriela Ruse – Alexandra Cadantu3:6 6:4 6:1
Ayano Shimizu – Tamara Korpatsch4:6 7:5 6:1
Barbora Stefkova – Emma Raducanu6:4 5:7 6:2
Martina Trevisan – Maryna Zanevska6:2 6:3
Kathinka Von Deichmann – Jia-Jing Lu6:4 6:2
Sofya Zhuk – Valentini Grammatikopoulou6:3 6:2
Vera Zvonareva – Eri Hozumi6:2 6:3

2. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
(1) Tamara Zidansek – Kathinka Von Deichmann7:5 5:7 6:2
(2) Mariana Duque-Marino – Richel Hogenkamp6:4 6:1
(3) Sara Sorribes Tormo – Marie Bouzkova6:2 7:6(3)
Bianca Andreescu – (4) Ying-Ying Duan6:4 6:3
(5) Nicole Gibbs – Martina Trevisan6:2 6:3
(6) Caroline Dolehide – Jessica Pieri6:2 6:3
Anna Kalinskaya – (7) Dalila Jakupovic6:2 7:6(4)
(8) Mona Barthel – Oceane Dodin6:3 1:6 8:6
(9) Evgeniya Rodina – Irina Khromacheva7:6(7) 6:2
Sofya Zhuk – (11) Ysaline Bonaventure7:5 7:6(5)
Elena-Gabriela Ruse – (13) Arina Rodionova5:7 6:4 6:4
(16) Alexandra Dulgheru – Jing-Jing Lu7:5 3:6 6:2
(19) Viktoriya Tomova – Ayano Shimizu6:3 4:6 6:0
(21) Vitalia Diatchenko – Ankita Raina6:2 5:7 6:4
Vera Zvonareva – (22) Sabina Sharipova7:6(3) 6:2
(23) Marta Kostyuk – Kristie Ahn6:7(1) 6:3 9:7
Antonia Lottner – (24) Irina Falconi6:0 1:6 6:3
Eugenie Bouchard – Karolina Muchova6:2 2:6 6:3
Barbara Haas – Dayana Yastremska6:4 6:2
Mayo Hibi – Deborah Chiesa6:3 6:1
Claire Liu – Lizette Cabrera6:4 4:6 6:1
Jamie Loeb – Priscilla Hon6:4 6:4
Conny Perrin – Irina Bara6:3 6:4
Barbora Stefkova – Veronika Kudermetova2:6 6:4 6:1

3. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
(16) Alexandra Dulgheru – (1) Tamara Zidansek5:7 7:6(4) 6:0
Eugenie Bouchard – (2) Mariana Duque-Marino6:3 6:2
(3) Sara Sorribes Tormo – (23) Marta Kostyuk7:5 7:6(5)
Claire Liu – (5) Nicole Gibbs6:4 6:3
Vera Zvonareva – (6) Caroline Dolehide6:2 6:3
(8) Mona Barthel – Jamie Loeb7:5 6:1
(9) Evgeniya Rodina – Mayo Hibi6:2 6:4
(19) Viktoriya Tomova – Anna Kalinskaya6:4 6:7(5) 6:3
(21) Vitalia Diatchenko – Sofya Zhuk6:2 6:2
Elena-Gabriela Ruse – Barbara Haas6:0 7:5
Antonia Lottner – Bianca Andreescu6:3 7:6(5)
Barbora Stefkova – Conny Perrin4:6 6:4 6:4

Vīriešu kvalifikācija

1. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
Andrea Collarini – (1) Jaume Munar7:6(6) 5:7 10:8
(2) Ruben Bemelmans – Christopher Eubanks6:4 6:4
Daniel Evans – (3) Ilya Ivashka6:4 6:4
Stefano Napolitano – (4) Elias Ymer6:4 7:6(7)
(5) Jurgen Zopp – George Loffhagen7:6(4) 6:0
(6) Gerald Melzer – Nino Serdarusic6:4 6:4
Stephane Robert – (7) Yannick Hanfmann7:5 7:6(7)
(8) Peter Polansky – Tsung-Hua Yang4:6 6:3 6:2
Go Soeda – (9) Hugo Dellien6:4 6:2
(10) Marcel Granollers – Oscar Otte6:4 6:3
(11) Hubert Hurkacz – Kenny De Schepper3:6 7:6(3) 7:5
(12) Lorenzo Sonego – Vaclav Safranek7:6(4) 7:5
Alex Bolt – (13) Quentin Halys7:6(3) 3:6 6:3
(14) Bjorn Fratangelo – Hiroki Moriya7:6(5) 6:1
Simone Bolelli – (15) Ramkumar Ramanathan6:3 6:4
(16) Thomas Fabbiano – Guilherme Clezar6:2 6:3
(17) Nicolas Mahut – Daniel Elahi Galan1:6 7:6(5) 6:2
Dennis Novikov – (18) Calvin Hemery5:1
(19) Michael Mmoh – Noah Rubin7:6(6) 6:2
(20) Yannick Maden – Illya Marchenko4:6 6:3 6:4
(21) Donald Young – Max Purcell6:3 6:2
(22) Henri Laaksonen – Renzo Olivo6:4 6:4
Gregoire Barrere – (23) Thiago Monteiro6:4 2:6 6:3
Blaz Rola – (24) Alexey Vatutin6:4 4:6 6:3
(25) Stefano Travaglia – Ivan Nedelko6:4 6:2
(26) Adam Pavlasek – Evan King6:3 6:4
(27) Ernests Gulbis – Filip Peliwo7:5 6:2
Thanasi Kokkinakis – (28) Marcelo Arevalo3:6 7:6(3) 6:4
Daniel Gimeno-Traver – (29) Sebastian Ofner6:4 5:7 9:7
(30) Bernard Tomic – Matteo Donati7:6(1) 6:3
Antoine Hoang – (31) Casper Ruud6:4 7:5
(32) Alexander Bublik – Andrej Martin2:6 6:2 6:3
Matthias Bachinger – Marc Polmans6:3 4:6 8:6
Attila Balazs – Duck-Hee Lee6:3 5:7 6:1
Benjamin Bonzi – Yosuke Watanuki4:6 6:4 6:2
Tomislav Brkic – Akira Santillan6:3 7:6(7)
Salvatore Caruso – Adrian Menendez-Maceiras6:2 6:2
Alejandro Davidovich Fokina – Aidan McHugh6:2 6:4
Viktor Galovic – Facundo Bagnis7:5 6:2
Christian Garin – Juan Ignacio Londero6:3 6:4
Alessandro Giannessi – Danilo Petrovic6:3 6:3
Lloyd Glasspool – Sergio Gutierrez-Ferrol7:5 7:5
Norbert Gombos – Gleb Sakharov6:2 6:3
Christian Harrison – Goncalo Oliveira6:3 6:1
Jason Jung – Nikola Milojevic6:4 6:0
Tobias Kamke – Prajnesh Gunneswaran6:1 6:4
Enrique Lopez Perez – Miomir Kecmanovic6:3 6:4
Bradley Klahn – Ricardo Ojeda Lara6:3 6:2
Dominik Koepfer – Tatsuma Ito6:4 6:3
Zdenek Kolar – Anton Matusevich6:1 7:6(1)
Stefan Kozlov – Dustin Brown6:3 6:1
Jason Kubler – Arthur De Greef6:1 6:2
Constant Lestienne – Yasutaka Uchiyama7:5 6:0
Kamil Majchrzak – Sumit Nagal6:2 6:0
Jurgen Melzer – Jozef Kovalik6:3 6:7(3) 6:2
Mats Moraing – Lloyd Harris6:4 6:2
Dennis Novak – Egor Gerasimov6:2 6:2
Reilly Opelka – Mitchell Krueger5:7 6:3 6:4
Mohamed Safwat – Jack Draper6:4 6:4
Brayden Schnur – Santiago Giraldo6:4 7:5
John-Patrick Smith – Uladzimir Ignatik6:7(5) 6:1 8:6
Luca Vanni – Kevin King6:2 6:2
Alexander Ward – Darian King4:6 7:5 6:0
James Ward – Marco Trungelliti6:3 7:6(0)

2. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
(2) Ruben Bemelmans – Enrique Lopez Perez6:4 6:2
Alessandro Giannessi – (5) Jurgen Zopp6:3 6:7(8) 13:11
Dominik Koepfer – (6) Gerald Melzer2:6 6:4 6:2
(8) Peter Polansky – Alejandro Davidovich Fokina7:5 6:2
John-Patrick Smith – (10) Marcel Granollers6:3 6:4
(11) Hubert Hurkacz – Reilly Opelka6:3 7:5
(12) Lorenzo Sonego – Constant Lestienne6:4 4:6 6:2
James Ward – (14) Bjorn Fratangelo6:4 6:4
(16) Thomas Fabbiano – Tobias Kamke6:1 7:5
Christian Garin – (17) Nicolas Mahut6:4 5:7 6:2
(19) Michael Mmoh – Mohamed Safwat7:6(3) 4:6 6:0
(20) Yannick Maden – Stefan Kozlov6:1 6:3
Dennis Novak – (21) Donald Young6:2 7:5
Jason Jung – (22) Henri Laaksonen7:6(7) 6:4
(25) Stefano Travaglia – Mats Moraing6:4 6:4
Jason Kubler – (26) Adam Pavlasek3:6 6:3 12:10
(27) Ernests Gulbis – Zdenek Kolar4:6 6:3 6:3
(30) Bernard Tomic – Tomislav Brkic6:2 6:4
Benjamin Bonzi – (32) Alexander Bublik6:3 6:4
Matthias Bachinger – Daniel Evans6:0 6:3
Gregoire Barrere – Attila Balazs7:6(8) 6:4
Simone Bolelli – Viktor Galovic7:6(4) 6:3
Alex Bolt – Alexander Ward6:2 6:2
Norbert Gombos – Daniel Gimeno-Traver6:1 6:3
Christian Harrison – Dennis Novikov7:6(2) 4:6 6:3
Bradley Klahn – Antoine Hoang6:4 6:1
Thanasi Kokkinakis – Kamil Majchrzak6:1 6:4
Jurgen Melzer – Go Soeda6:3 6:2
Stefano Napolitano – Salvatore Caruso5:7 6:2 6:2
Stephane Robert – Lloyd Glasspool7:5 6:4
Brayden Schnur – Andrea Collarini6:1 6:2
Luca Vanni – Blaz Rola6:7(5) 6:4 6:3

3. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
(2) Ruben Bemelmans – (30) Bernard Tomic6:3 6:1 6:2
Jason Kubler – (8) Peter Polansky7:6(5) 6:3 6:7(6) 6:4
Christian Garin – (11) Hubert Hurkacz6:2 6:2 7:5
(27) Ernests Gulbis – (12) Lorenzo Sonego6:2 3:6 6:4 6:3
(16) Thomas Fabbiano – Jason Jung6:4 6:2 3:6 3:6 6:3
John-Patrick Smith – (19) Michael Mmoh6:2 6:4 6:3
(20) Yannick Maden – Jurgen Melzer5:7 3:6 7:6(6) 6:4 6:3
(25) Stefano Travaglia – Alessandro Giannessi6:4 6:2 6:4
Gregoire Barrere – Stefano Napolitano6:1 7:6(2) 6:2
Alex Bolt – Thanasi Kokkinakis7:6(6) 7:6(4) 4:6 7:5
Benjamin Bonzi – James Ward6:4 6:2 1:6 6:0
Norbert Gombos – Dominik Koepfer2:6 6:3 2:6 6:4 7:5
Christian Harrison – Brayden Schnur7:6(3) 7:5 6:1
Bradley Klahn – Simone Bolelli6:3 6:4 7:6(3)
Dennis Novak – Matthias Bachinger6:2 6:4 6:2
Stephane Robert – Luca Vanni6:3 3:6 7:5 6:1

     [+] [-]

, 2018-06-29 19:39, pirms 3 mēnešiem
Man vienam liekas ka Ostapenko iet Bušāras pēdās?

Tev jābūt autorizētam,