Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:842, Did:0, useCase: 0

Nadals apstiprina dalību Madrides turnīrā, radot šaubas par došanos uz "US Open"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Nadals apstiprina dalību Madrides turnīrā, radot šaubas par došanos uz "US Open"
Rafaels Nadals. Foto: EPA/Scanpix

Spāņu tenisists Rafaels Nadals apstiprinājis, ka piedalīsies Madrides "Open" turnīrā. Tas rada šaubas par viņa plāniem aizstāvēt pirms gada izcīnīto "US Open" titulu, jo turnīrs Spānijā sāksies vienu dienu pēc "Grand Slam" sacensību noslēguma.

34 gadus vecais Rafaels Nadals pirms gada Ņujorkā izcīnīja savas karjeras 19. "Grand Slam" titulu. Sakarā ar lielajām izmaiņām sacensību kalendāros šogad "US Open" plānots aizvadīt no 31. augusta līdz 13. septembrim, bet nav zināms, vai Nadals vispār plāno aizstāvēt titulu.

Madrides turnīra direktors Felisjano Lopess paziņojis, ka Nadals pieteicies sacensībām. Vēlāk Nadals komunicēja ar savu bijušo Deivisa kausa komandas biedru, rakstot: "Tiekamies septembrī!" Turnīrs sāksies tikai vienu dienu pēc "US Open" noslēguma jeb Nadalam būtu neiespējami ierasties Madridē, ja viņš sasniegtu "Grand Slam" finālu.

Nadals jau pirms mēneša izteicās, ka viņā nav nekādas lielās iekāres doties uz Ņujorku. Jāpiezīmē, ka spāņa mīļākais turnīrs "French Open" sāksies 27. septembrī. Nadals tur izcīnījis 12 no saviem 19 lielajiem tituliem. Rekords pieder Rodžeram Federeram – 20 "Grand Slam" triumfi.

Federeram veikta ceļgala operācija, tāpēc viņš izlaidīs visu 2020. gada sezonu. Savukārt pasaules ranga pirmajam numuram Novakam Džokovičam bija pozitīvas Covid-19 analīzes, tāpēc viņa dalība turnīrā nav zināma. Sieviešu tenisa lielākā zvaigzne Serēna Viljamsa jau paziņojusi, ka spēlēs "US Open".

Izmantotie resursi:
https://www.bbc.com/sport/tennis/53...