Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Savickis: "Mēģināsim darīt visu, lai WTA turnīrs Jūrmalā kļūtu tradicionāls"

Agris Suveizda

Savickis: "Mēģināsim darīt visu, lai WTA turnīrs Jūrmalā kļūtu tradicionāls"
Juris Savickis. Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Latvija arī nākotnē var rīkot Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) līmeņa turnīru, taču tas prasīs daudz līdzekļus un darba, sarunā ar aģentūru LETA pauda Latvijas Tenisa savienības (LTS) prezidents Juris Savickis. Svētdien Jūrmalā ar Anastasijas Sevastovas triumfu noslēdzās Latvijas tenisa vēsturē pirmais WTA turnīrs, kuram bija "International" statuss.

"Turnīrs, kas notika Jūrmalā, tenisa piramīdā ieņem ļoti labi vietu. Tas nodrošina atpazīstamību un paceļ mūsu tenisu pavisam citā līmenī, tāpat arī skatītājiem dod iespēju klātienē redzēt, kas notiek tenisā. Tāda līmeņa turnīri nenotiek katrā valstī. Turnīrs parāda Latviju labā gaisotnē un to, uz ko esam spējīgi," atzīmēja Savickis. Turnīra rīkotāja ir Aleksandram Ostrovskim piederošā Krievijas sporta mārketinga aģentūra "ONE SGM". Iepriekš šīs sacensības tika rīkotas Maskavā, tomēr pērn nolemts tās pārcelt uz Jūrmalu.

"Aleksandrs bija ļoti apmierināts par turnīru, kuram ļoti ilgi gatavojāmies. Varējām piedāvāt viņam visu nepieciešamo infrastruktūru un palīdzējām, ko varējām. Viss ir izdevies, un viņš bija ļoti apmierināts. Vairākkārt tika uzsvērts, cik labā stāvoklī ir korti, kuri spēlētājām ļoti patikuši. Turklāt turnīra laikā bija lieliski laikapstākļi," stāstīja LTS prezidents. Pērn decembrī sarunā ar "kommersant.ru" Ostrovskis pauda, ka cer turnīru Jūrmalā rīkot nākamos trīs gadus.

"Ostrovska firmai pieder licence uz turnīra rīkošanu, kas ir uz noteiktu nedēļu. Viņiem ir tiesības lūgt WTA turnīru pārcelt uz citu vietu. Mēģināsim darīt visu, lai turnīrs būtu tradicionāls. Domāju, ka arī pašam Ostrovskim tas patiktu. Taču tā ir sarežģīta lieta, jo ir daudz organizatorisko lietu un izmaksu. Turnīram palīdzējām ar administratīvajiem resursiem, infrastruktūru, darbiniekiem, vīzu kārtošanu, tenisistu izmitināšanu un citām lietām. Bija arī vietējo sponsoru devums, bet lielākie izdevumi bija jānes pašam Ostrovska kungam, kurš bija lielākais atbalstītājs. Liels paldies Aleksandram par to," skaidroja Savickis.

"Viens no galvenajiem kritērijiem turnīra izvēlē ir vieta, kas mums ir ļoti izcila. Tāpat ļoti svarīga ir infrastruktūra, kā arī turnīra sastāvs - no Latvijas piedalījās abas vadošās tenisistes. Liela nozīme ir arī skatītājiem, kuru Jūrmala bija daudz un kuri ļoti labi saprata tenisu. Būs daudz darba, lai turnīrs būtu tradicionāls, bet kopīgiem spēkiem domāsim un strādāsim. Latvijai ir iespējas noturēt šādu turnīru," uzsvēra LTS prezidents.

Turnīrs Jūrmalā norisinājās tenisa centrā "Lielupe" uz māla seguma kortiem.

Izmantotie resursi:
LETA

  +1 [+] [-]

, 2019-07-30 21:14, pirms gada
"Skatītāju bija daudz" - vai Savickis dzīvo tajā pašā realitātē, kas bija vērojama Lielupes kortos? Vai runa ir par citu tenisa turnīru kādā no Paralēlajām Pasaulēm?

"Skatītāji ļoti labi saprata tenisu" - to apliecināja bāleliņu emocionālie izkliedzieni pat brīžos, kad izspēles vēl nebija beigušās... rumāņi un austrāļi nobāl...

     [+] [-]

, 2019-07-30 21:37, pirms gada
Bludnij sin Masķera TAEKWONDO rakstīja: "Skatītāju bija daudz" - vai Savickis dzīvo tajā pašā realitātē, kas bija vērojama Lielupes kortos? Vai runa ir par citu tenisa turnīru kādā no Paralēlajām Pasaulēm?

"Skatītāji ļoti labi saprata tenisu" - to apliecināja bāleliņu emocionālie izkliedzieni pat brīžos, kad izspēles vēl nebija beigušās... rumāņi un austrāļi nobāl...
Viņa interviju lasīs visur un pateikt pareizi ir svarīgi.
Sestien, svētdien jau bija apmeklētība. Stadions ir pietiekami liels.
Pirkt laicīgi biļeti arī nav nemaz sāpīgi budžetam.
Bet vecais čekists mūžīgi čīkstēs - mājiens IZM, lai nahaļavu iešķieb peso.

     [+] [-]

, 2019-07-30 22:42, pirms gada
Man jau gribētos, lai Jūrmalā katru gadu būtu tāds turnīrs, bet cik būtu skatītāju un ko teiktu tas Ostrovskis, ja Sevastova būtu apstājusies 1/4 finālā. Pāris spēlēs man bija sajūta, ka tiesneši viņai piepalīdz, jo, kad pretiniece, lūdza lēmumu pārbaudīt, taisnība izrādījās viņai. Skatītāji mums nav labi audzināti, kas arī saprotams, jo šis bija pirmais tik augsta līmeņa turnīrs Latvijā.

  +3 [+] [-]

, 2019-07-30 23:50, pirms gada
otins rakstīja: Man jau gribētos, lai Jūrmalā katru gadu būtu tāds turnīrs, bet cik būtu skatītāju un ko teiktu tas Ostrovskis, ja Sevastova būtu apstājusies 1/4 finālā. Pāris spēlēs man bija sajūta, ka tiesneši viņai piepalīdz, jo, kad pretiniece, lūdza lēmumu pārbaudīt, taisnība izrādījās viņai. Skatītāji mums nav labi audzināti, kas arī saprotams, jo šis bija pirmais tik augsta līmeņa turnīrs Latvijā.
Jã, ja Sevastova bûtu zaudéjusi 1/4 finãlã pusfinali un finåls bûtu gandrïz bez skatîtajiem, jo lielåka dała spélétajas bija plaśãkai publikai mazpazîstamas un uz tãm par tik bargu naudu maz kas ietu! Ja godîgi turnîra saståvs bija śkidrs.
SEVA var teikt izglãba turnîru!

     [+] [-]

, 2019-07-31 10:13, pirms gada
Jānis Derums rakstīja: Jã, ja Sevastova bûtu zaudéjusi 1/4 finãlã pusfinali un finåls bûtu gandrïz bez skatîtajiem, jo lielåka dała spélétajas bija plaśãkai publikai mazpazîstamas un uz tãm par tik bargu naudu maz kas ietu! Ja godîgi turnîra saståvs bija śkidrs.
SEVA var teikt izglãba turnîru!
Seva izglāba turnīru ,bet var izgāzt sezonu , jo pirmais simtnieks ne tika trenējās Amerikā bet jau spēlē turnīros.

     [+] [-]

, 2019-07-31 14:23, pirms gada
aizermans rakstīja: Seva izglāba turnīru ,bet var izgāzt sezonu , jo pirmais simtnieks ne tika trenējās Amerikā bet jau spēlē turnīros.
Tieši tā, māla turnīru Jūrmalā jārīko pirms RG, nevis pirms US, tad arī varētu spilgtāku sastāvu piesaistīt...