Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Spītējot sacensību liegumam, Daugavpilī plānots nesankcionēts tenisa turnīrs

Agris Suveizda

Spītējot sacensību liegumam, Daugavpilī plānots nesankcionēts tenisa turnīrs
Foto: gorod.lv

Pie Daugavpils Kultūras pils ir aprīkoti trīs jauni tenisa korti, bet jau šajā sestdienā tajos paredzēts jauniešu turnīrs – portālam gorod.lv atklāja Daugavpils Mājokļu komitejas priekšsēdētājs Mihails Lavrenovs.

30. maijā Daugavpilī plānots jauniešu turnīrs līdz 16 gadu vecumam ar ne vairāk kā 32 dalībniekiem. Taču Latvijas valstī izsludinātā ārkārtas stāvokļa laikā, kas ilgs vismaz līdz 9. jūnijam, sporta sacensību organizēšana ir aizliegta.

Latvijas Tenisa savienības ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks pauda, ka šāda turnīra norise ar savienību nav saskaņota: "Šobrīd plānojam dzīvi pēc 09.06, kad, pieņemam, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Turnīri pirms tam nav atļauti pēc MK noteikumiem. LTS kalendārs un LTS sistēma nepiedāvā iespēju organizēt sacensības. Šis turnīrs nav skaņots ar LTS, un LTS vadās pēc valstī noteiktās kārtības. Pārlasot rakstu, varu secināt, ka tā ir individuāla rīcība no kortu pārvaldnieka, kas nav LTS biedrs un neievēro valstī noteiktos ierobežojumus."

Arī Daugavpils Sporta pārvalde informēja, ka tā šādu sacensību norisi nav atļāvusi: "Diemžēl arī ar DPPI "Sporta pārvalde" šis pasākums netika saskaņots. Šobrīd jebkāda veida sacensības ir aizliegtas līdz 9. jūnijam. Sazinājāmies ar organizatoriem un lūdzam sacensības pārcelt."

Atgādinām, ka aprīļa sākumā Latvijā norisinājās nesankcionēts tenisa turnīrs "Sky Tennis Exhibition Latvija", kas vēlāk tika apturēts. Tajā piedalījās arī bijušais izlases spēlētājs Miķelis Lībietis.

Izmantotie resursi:
https://gorod.lv/novosti/312583-bol...

  +1 [+] [-]

, 2020-05-27 16:32, pirms mēneša
nebūs nekādu sacensību Dome aizliedza!

     [+] [-]

, 2020-05-27 18:33, pirms mēneša
Jādod tik virsu