Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Marcinkeviča trešo nedēļu Francijā sāk ar uzvaru vienspēlē

Marcinkeviča trešo nedēļu Francijā sāk ar uzvaru vienspēlē

Diāna Marcinkeviča
Foto: Tobias Fröhlich

2:6, 0:6

Anastasija Homutova - Marta Paigina

6:3, 6:4

Diāna Marcinkeviča - Nadiya Kolb

Ar pirmo numuru izliktā Diāna Marcinkeviča otrdien viegli pārvarēja 1. kārtas barjeru Gonesas ITF 15 000 sērijas turnīrā. Tikmēr Anastasijai Homutovai sagrāve tādas pašas nozīmes sacensībās Itālijā.

Ranga 300. vietā esošā Diāna Marcinkeviča trešo nedēļu pēc kārtas spēlē ITF 15 000 turnīros Francijā. Pirmajā nedēļā viņa tika līdz ceturtdaļfinālam Makonā, bet pēc tam sasniedza pusfinālu Amjēnā.

Šonedēļ Latvijas trešā rakete spēlē Gonesā, kur mači notiek uz māla seguma telpās. Marcinkeviča pirmajā spēlē ar 6:3, 6:4 pieveica turnīru kvalifikācijā sākušo Ukrainas tenisisti Nadju Kolbu (WTA 1066.). Marcinkeviča divreiz zaudēja servi, abas bija 2. setā.

Dubultspēļu turnīrā Marcinkeviča arī šonedēļ spēlēs kopā ar Baltkrievijas tenisisti Ilonu Kremenu un cīņā iesaistīsies no 2. kārtas, kas pāru sacensībās ir ceturtdaļfināls.

Anastasija Homutova saņēma Solarino ITF 15 000 turnīra (paklāja segums) "wild card" un 1. kārtā ar 2:6, 0:6 zaudēja ar ceturto numuru izliktajai Krievijas tenisistei Martai Paiginai (WTA 383.). Homutovai tas bija sezonas pirmais mačs pamatturnīrs. Kvalifikācijās viņa spēlējusi piecas reizes, vienmēr zaudējot jau pirmajā cīņā. Homutovai šobrīd ir 10 zaudējumu sērija, ieskaitot kvalifikācijas.

Tev jābūt autorizētam,