Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Ostapenko Melburnā ielozē Ķīnas tenisisti bez "Grand Slam" uzvarām

Ostapenko Melburnā ielozē Ķīnas tenisisti bez "Grand Slam" uzvarām
Aļona Ostapenko
Foto: AFP/Scanpix

Sestdien beidzās "Australian Open" kvalifikācija, kas šoreiz notika bez Latvijas tenisistu līdzdalības, tiesa, ar mūsu interesi. Viena no 12 kvalifikāciju izgājušajām spēlētājām kļuva par Aļonas Ostapenko pretinieci pamatturnīra 1. kārtā. Šis gods tika ranga 126. vietā esošajai Ķīnas sportistei Linai Dzjū.

Šobrīd ranga 39. vietā esošā Ostapenko Melburnas pieaugušo turnīrā spēlēs otro reizi. Pērn debijā zaudējums 1. kārtā, ar seta un 4:0 pārsvaru zaudējot Taivānas tenisistei Sūvejai Šjē.

Pēdējos piecus "Grand Slam" mačus zaudējusī Ostapenko savu otro "Australian Open" sāks otrdien ar spēli pret 22 gadus veco Ķīnas tenisisti Linu Dzjū, kura reitingā atrodas 126. vietā un pagaidām pirmajā simtniekā vēl nav bijusi – viņas rekords ir 107. vieta.

Dzjū tikai otro reizi kvalificējās "Grand Slam" pamatturnīram. Pirmā bija pērn Vimbldonā, kur viņa zaudēja jau 1. kārtā. Ja Ostapenko pārvarēs pirmo barjeru, viņa 2. kārtā sacentīsies ar Jūliju Putincevu vai Laru Aruabarenu.

Arī mūsu pirmajai raketei Anastasijai Sevastovai (WTA 35.) turnīrs sāksies pret Āzijas tenisisti, kurai nav uzvaru "Grand Slam" pamatturnīros. Sevastova pirmdien sacentīsies ar ranga 99. vietā esošo Japānas tenisisti Nao Hibino, kura zaudējusi visus četrus mačus šajā līmenī.

"Australian Open 2017" kvalifikācijas turnīri

Sievietes

1. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
(1) Stefanie Voegele – Anna Kalinskaya7:6(3) 3:6 6:3
(2) Tatjana Maria – Ksenia Pervak6:1 6:2
(3) Kai-Chen Chang – Barbara Haas1:6 6:1 6:2
(4) Jennifer Brady – Victoria Kamenskaya6:2 6:7(6) 6:3
(5) Aliaksandra Sasnovich – Riko Sawayanagi2:6 6:2 6:2
(6) Julia Boserup – Ayumi Morita6:1 6:2
(7) Rebecca Sramkova – Jasmine Paolini6:3 6:4
(8) Maryna Zanevska – Anastasia Pivovarova5:7 7:6(2) 6:3
Valentini Grammatikopoulou – (9) Nina Stojanovic3:6 6:2 6:0
Bethanie Mattek-Sands – (10) Silvia Soler Espinosa6:3 6:0
(11) Ana Bogdan – Arantxa Rus3:6 6:1 6:4
(12) Lin Zhu – Tammi Patterson6:2 6:1
(13) Natalia Vikhlyantseva – Daniela Hantuchova6:1 6:3
(14) Taylor Townsend – Tereza Smitkova6:0 7:6(2)
Mona Barthel – (15) Richel Hogenkamp6:2 6:1
Vera Lapko – (16) Elitsa Kostova6:1 5:7 8:6
(17) Aleksandra Krunic – Lesley Kerkhove6:3 6:2
Lina Gjorcheska – (18) Sachia Vickery6:2 3:6 6:3
(19) Kailin Zhang – Nigina Abduraimova4:6 7:6(5) 6:3
Hiroko Kuwata – (20) Isabella Shinikova6:3 6:1
Olivia Rogowska – (21) Cindy Burger2:6 6:2 11:9
(22) Fangzhou Liu – Na-Lae Han6:4 6:4
(23) Su-Yeong Jang – Aleksandrina Naydenova6:1 6:1
(24) Elizaveta Kulichkova – Nadia Podoroska6:3 3:6 4:1 izst.
Francoise Abanda – Storm Sanders3:6 6:2 6:2
Anna Blinkova – Sesil Karatantcheva6:3 6:2
Mihaela Buzarnescu – Olga Govortsova7:5 5:7 6:2
Paula Cristina Goncalves – Conny Perrin6:4 6:4
Jennifer Elie – Catalina Pella6:1 7:5
Dalma Galfi – Tara Moore6:7(2) 6:3 6:1
Julia Glushko – Tereza Martincova6:2 7:6(3)
Amandine Hesse – Laura Robson6:2 6:4
Eri Hozumi – Tamara Zidansek6:3 6:2
Lucie Hradecka – Antonia Lottner7:6(3) 6:4
Ons Jabeur – Dalila Jakupovic2:6 7:6(5) 7:5
Michaella Krajicek – Quirine Lemoine6:2 6:0
Anastasiya Komardina – Jill Teichmann6:1 6:4
Barbora Krejcikova – Asia Muhammad6:3 4:6 6:2
Jamie Loeb – Shuko Aoyama6:4 6:4
Ksenia Lykina – Naiktha Bains4:6 7:6(3) 7:5
Virginie Razzano – Aleksandra Wozniak6:4 6:1
Ellen Perez – Tadeja Majeric6:3 1:6 7:5
Teliana Pereira – Miyu Kato6:3 6:1
Aryna Sabalenka – Ipek Soylu6:2 6:1
Amra Sadikovic – Abbie Myers6:4 3:6 6:1
Sabina Sharipova – Veronika Kudermetova6:4 3:6 6:3
Barbora Stefkova – Alize Lim6:3 6:0
Viktoriya Tomova – Ivana Jorovic6:3 7:5

2. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
(1) Stefanie Voegele – Amra Sadikovic6:1 6:7(6) 6:2
Anastasiya Komardina – (2) Tatjana Maria6:2 7:5
Sabina Sharipova – (3) Kai-Chen Chang5:7 6:1 7:5
(4) Jennifer Brady – Barbora Stefkova6:7(2) 6:4 6:2
(5) Aliaksandra Sasnovich – Paula Cristina Goncalves4:6 6:1 6:3
(6) Julia Boserup – Julia Glushko6:2 3:6 6:2
(7) Rebecca Sramkova – Jamie Loeb4:6 7:5 6:2
(8) Maryna Zanevska – Ksenia Lykina6:4 6:4
(11) Ana Bogdan – Ellen Perez6:2 7:6(7)
(12) Lin Zhu – Jennifer Elie7:6(2) 6:2
(13) Natalia Vikhlyantseva – Michaella Krajicek6:2 6:3
(14) Taylor Townsend – Francoise Abanda6:4 6:4
Anna Blinkova – (17) Aleksandra Krunic6:2 6:1
(19) Kailin Zhang – Barbora Krejcikova6:3 7:5
(22) Fangzhou Liu – Aryna Sabalenka7:5 3:6 6:4
Virginie Razzano – (23) Su-Yeong Jang6:2 7:6(5)
(24) Elizaveta Kulichkova – Lucie Hradecka6:3 7:5
Mona Barthel – Teliana Pereira6:0 6:4
Lina Gjorcheska – Dalma Galfi6:1 6:1
Eri Hozumi – Valentini Grammatikopoulou6:1 6:1
Ons Jabeur – Vera Lapko7:5 3:6 6:3
Bethanie Mattek-Sands – Amandine Hesse6:1 5:7 10:8
Olivia Rogowska – Mihaela Buzarnescu6:2 3:6 6:2
Viktoriya Tomova – Hiroko Kuwata7:5 6:3

3. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
(1) Stefanie Voegele – Lina Gjorcheska4:6 6:3 6:2
(4) Jennifer Brady – (14) Taylor Townsend2:6 6:4 6:3
(5) Aliaksandra Sasnovich – (22) Fangzhou Liu6:4 6:0
(6) Julia Boserup – Olivia Rogowska6:2 6:1
(7) Rebecca Sramkova – Virginie Razzano6:3 7:5
Mona Barthel – (8) Maryna Zanevska6:4 6:3
(11) Ana Bogdan – (19) Kailin Zhang7:6(3) 2:6 6:2
(12) Lin Zhu – Ons Jabeur7:6(4) 6:4
(13) Natalia Vikhlyantseva – Sabina Sharipova6:2 7:5
(24) Elizaveta Kulichkova – Bethanie Mattek-Sands6:2 6:3
Anna Blinkova – Anastasiya Komardina6:4 6:2
Eri Hozumi – Viktoriya Tomova7:5 6:2

Vīrieši

1. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
(1) Radek Stepanek – Sekou Bangoura6:3 6:7(2) 6:2
(2) Frances Tiafoe – Marco Cecchinato6:3 5:7 7:5
Marco Trungelliti – (3) Jozef Kovalik6:3 6:3
(4) Yuichi Sugita – Marc Polmans6:1 6:1
Duck-hee Lee – (5) Nicolas Kicker5:7 7:5 6:1
(6) Bjorn Fratangelo – Grega Zemlja6:4 7:6(3)
Yuki Bhambri – (7) Stefan Kozlov6:1 6:4
Miljan Zekic – (8) Benjamin Becker6:4 5:7 10:8
Andre Ghem – (9) Joao Souza6:2 5:7 8:6
(10) Lukas Lacko – Jeremy Jahn6:2 6:3
(11) Evgeny Donskoy – Dmitry Popko3:6 6:1 9:7
Jan Satral – (12) Alessandro Giannessi7:6(6) 7:6(4)
(13) Taro Daniel – Aldin Setkic7:5 6:4
(14) Tobias Kamke – Dennis Novikov7:6(5) 6:4
Alex Bolt – (15) Marius Copil6:7(2) 6:4 6:4
Mitchell Krueger – (16) Marco Chiudinelli1:6 6:4 6:3
Alexander Bublik – (17) Arthur De Greef5:7 6:3 8:6
(18) Denis Kudla – Luke Saville6:4 7:5
Uladzimir Ignatik – (19) Vasek Pospisil3:6 6:3 6:4
(20) Rajeev Ram – Ilya Ivashka6:4 6:4
(21) Ernesto Escobedo – Maximilian Marterer7:6(5) 7:5
(22) Peter Polansky – Tristan Lamasine6:2 6:4
Alexander Sarikissian – (23) Henri Laaksonen6:4 6:1
Laslo Djere – (24) Andrej Martin6:0 6:2
(25) Tim Smyczek – Jordi Samper-Montana6:3 6:3
(26) Julien Benneteau – Nikola Milojevic6:3 6:3
Kenny De Schepper – (27) Norbert Gombos6:4 5:7 9:7
Casper Ruud – (28) Teymuraz Gabashvili6:4 6:4
(29) Go Soeda – Ruben Bemelmans7:6(10) 6:3
(30) Vincent Millot – Riccardo Bellotti6:3 6:1
(31) Thomas Fabbiano – Bradley Klahn6:4 6:7(3) 6:3
(32) Roberto Carballes Baena – Marinko Matosevic6:4 6:2
Marcelo Arevalo – Scott Jones6:2 6:2
Matthias Bachinger – Franko Skugor7:6(6) 6:3
Mirza Basic – Lorenzo Giustino3:6 6:3 6:2
Guilherme Clezar – Kristijan Mesaros6:2 6:1
Kimmer Coppejans – Tennys Sandgren6:1 7:6(5)
Wu Di – Maverick Banes6:1 6:1
Ivan Dodig – Amir Weintraub6:2 6:2
Matthew Ebden – Andrey Golubev6:1 6:2
Jonathan Eysseric – Mathias Bourgue1:6 6:3 6:2
Peter Gojowczyk – Saketh Myneni6:0 6:2
Maximo Gonzalez – Enrique Lopez-Perez7:6(4) 7:6(4)
Tatsuma Ito – Daniel Masur6:4 7:6(5)
Blaz Kavcic – Matteo Donati6:2 3:3 izst.
Yuya Kibi – Brian Baker6:3 7:6(4)
Darian King – Jose Hernandez-Fernandez6:2 6:2
Pedja Krstin – Zdenek Kolar3:6 6:1 7:5
James McGee – Matija Pecotic7:6(3) 7:5
Jurgen Melzer – Joris De Loore6:2 3:6 6:3
Adrian Memendez-Maceiras – Daniel Brands3:6 7:6(7) 6:4
Hiroki Moriya – Harry Bourchier6:2 6:3
Blake Mott – Alexander Kudryavtsev6:1 6:2
Bradley Mousley – Marton Fucsovics3:6 6:0 6:4
Reilly Opelka – Stefano Napolitano7:5 6:3
Yannik Reuter – Steven Diez6:3 2:6 6:4
Noah Rubin – Cedrik-Marcel Stebe5:7 6:4 6:4
Andrey Rublev – Max Purcell6:4 6:7(6) 6:1
Mohamed Safwat – Pedro Sousa7:6(2) 6:4
Akira Santillan – Elias Ymer6:3 7:6(4)
John-Patrick Smith – Agustin Velotti7:6(6) 6:3
Stefanos Tsitsipas – Gavin Van Peperzeel6:2 6:1
Yasutaka Uchiyama – Marko Tepavac6:4 7:6(2)
Luca Vanni – Federico Gaio5:7 6:2 6:3

2. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
(1) Radek Stepanek – Blaz Kavcic6:3 6:7(4) 8:6
(2) Frances Tiafoe – Yannik Reuter6:4 6:0
Andrey Rublev – (4) Yuichi Sugita6:4 7:6(2)
(6) Bjorn Fratangelo – Stefanos Tsitsipas4:6 6:1 6:3
(10) Lukas Lacko – Maximo Gonzalez4:6 6:2 6:2
(11) Evgeny Donskoy – Matthew Ebden7:6(3) 4:6 6:2
Jurgen Melzer – (13) Taro Daniel6:3 6:2
Blake Mott – (14) Tobias Kamke6:2 6:4
(18) Denis Kudla – Darian King4:6 6:4 6:4
(20) Rajeev Ram – Marcelo Arevalo6:1 4:6 8:6
(21) Ernesto Escobedo – Tatsuma Ito6:1 6:3
(22) Peter Polansky – Mirza Basic6:4 6:3
(25) Tim Smyczek – Mohamed Safwat6:4 6:3
(26) Julien Benneteau – Guilherme Clezar7:5 6:0
(29) Go Soeda – Adrian Memendez-Maceiras3:6 6:4 7:5
James McGee – (30) Vincent Millot6:2 6:4
(31) Thomas Fabbiano – Akira Santillan4:6 6:4 6:2
Noah Rubin – (32) Roberto Carballes Baena6:4 3:6 6:2
Yuki Bhambri – Pedja Krstin6:3 6:4
Alexander Bublik – Kimmer Coppejans6:7(2) 6:4 6:2
Alex Bolt – Matthias Bachinger6:4 7:6(5)
Wu Di – Miljan Zekic6:4 6:2
Ivan Dodig – Laslo Djere6:3 1:6 6:2
Andre Ghem – Yuya Kibi2:6 6:3 6:1
Duck-hee Lee – Bradley Mousley6:7(5) 6:0 6:2
Hiroki Moriya – Uladzimir Ignatik4:6 6:2 6:3
Reilly Opelka – Mitchell Krueger6:3 7:6(2)
Casper Ruud – Jonathan Eysseric6:3 3:6 6:3
Jan Satral – Yasutaka Uchiyama7:6(6) 1:6 9:7
John-Patrick Smith – Kenny De Schepper6:4 6:3
Marco Trungelliti – Peter Gojowczyk5:0 izst.
Luca Vanni – Alexander Sarikissian3:6 6:3 6:2

3. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
(1) Radek Stepanek – John-Patrick Smith6:2 6:4
(2) Frances Tiafoe – (25) Tim Smyczek3:6 6:0 7:5
(6) Bjorn Fratangelo – Hiroki Moriya4:6 6:4 6:4
(10) Lukas Lacko – (18) Denis Kudla6:2 6:2
Noah Rubin – (11) Evgeny Donskoy6:2 6:4
Jurgen Melzer – (20) Rajeev Ram6:2 3:6 6:3
(21) Ernesto Escobedo – Yuki Bhambri6:7(2) 6:2 6:4
Andrey Rublev – (22) Peter Polansky6:4 4:6 6:3
Alex Bolt – (26) Julien Benneteau6:3 7:5
(29) Go Soeda – Marco Trungelliti6:2 3:6 6:4
Ivan Dodig – Wu Di6:1 7:5
(31) Thomas Fabbiano – Andre Ghem6:4 7:6(4)
Alexander Bublik – Duck-hee Lee4:6 6:4 6:4
Blake Mott – James McGee7:6(5) 3:6 6:3
Reilly Opelka – Casper Ruud7:6(2) 6:3
Luca Vanni – Jan Satral4:6 6:4 6:4

     [+] [-]

, 2017-01-14 11:25, pirms 2 gadiem
nu skaisti- ja nezaudēs pašas sev, tad vismaz vienu kārtu ir jāpaņem. Putinceva būs jau nopietnāk.

     [+] [-]

, 2017-01-14 16:44, pirms 2 gadiem
...man šķiet, ka Aļonai ne visai ar aziātēm...tās tak visu atsit, un tas var besīt...
Bet ir jāuzvar!