Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Ostapenko Dohas vienspēļu turnīram iesildās ar uzvaru dubultspēlē

Ostapenko Dohas vienspēļu turnīram iesildās ar uzvaru dubultspēlē
Aļona Ostapenko
Foto: Dmitrijs Suļžics/F64

Aļona Ostapenko pārī ar Kanādas tenisisti Gabrielu Dabrovski pārvarēja Dohas "Premier 5" dubultspēļu turnīra 1. kārtu, otrdienas vakarā ar rezultātu 4:6, 6:1, 10:8 pieveicot ASV un Čehijas duetu Nikola Melikāra/Kveta Peške.

Ostapenko šonedēļ dubultspēļu rangā atrodas 55. vietā, Dabrovski ir 11. pozīcijā, bet pretiniecēm vidēji augstākas vietas – Peškei 22. un Melikārai 35. Jau 42 gadu vecumu sasniegusī Peške ir kādreizējā ranga līdere.

Supertaibreikā tieši Čehijas tenisiste jeb precīzāk – viņas spēle ar otro servi – kļuva par zaudētāju komandas vājo posmu. Ostapenko ar pārinieci divus minibreikus ieguva, kad Petra netrāpīja pirmo servi. Pirmajā gadījumā viņa netrāpīja arī otro jeb izcēlās ar dubultkļūdu, bet vēl vienā epizodē Ostapenko spēcīgi sita pa bumbiņu pēc Peškes otrās serves.

Ostapenko ar citu pagājušā gada "French Open" čempioni Dabrovski, kura Parīzē uzvarēja jaukto dubultspēļu turnīrā, ceturto reizi spēlē kopā. Šodien tika turpināta tradīcija vienmēr uzvarēt 1. kārtas mačā.

Vēl viena uzvara ļautu atkārtot savu labāko rezultātu, kas ir ceturtdaļfināls, to pagājušajā gadā sasniedzot Dubaijā un Toronto. Iekļūšana Dohas turnīra 2. kārtā dod 105 reitinga punktus. Nākamās pretinieces būs ar trešo numuru izliktās čehietes Lucija Šafāržova/Barbora Stricova, kuras no 1. kārtas brīvas. Šafāržovai šobrīd rangā 7. vieta, bet Stricovai 15. Ostapenko un Dabrovski viņām pagājušajā gadā zaudēja Toronto ceturtdaļfinālā.

Slēpts komentārs: maigais_zefirinsh

     [+] [-]

, 2018-02-13 22:17, pirms 11 mēnešiem
vieta top 100 dubultspēlēs kādu laiku būs saglabāta, bet vajadzētu censties tomēr novinnēt arī krievenes
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2018-02-14 12:56, pirms 11 mēnešiem
Sveiki, kungs / kundze!

Es esmu Sandra Kelly Maskuller sekretāre naudas aizdevumu sabiedrība starp privātpersonu.

Vai jums ir nepieciešami naudas aizdevumi starp indivīdiem, lai saskarētos ar finansiālajām grūtībām, lai beidzot izkļūtu no strupceļa, kas izraisa bankas, noraidot jūsu kredītprasību failus? Sandranas kundze spēj jums aizdot jums nepieciešamo summu un apstākļus, kas padarīs jūsu dzīvi vieglāku. Tāpēc sazinieties ar mani, lai uzzinātu vairāk par mūsu labvēlīgajiem apstākļiem.

Mēs piedāvājam no 10 000 eiro līdz 10 000 000 eiro ar atmaksas termiņu no 5 gadiem līdz 25 gadiem ar likmi 2% gadā. Jūs varat sazināties ar mani:

sandrana_credito@hotmail.com

sandrana_credito@hotmail.com

paldies