Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Sevastova Melburnā pirmoreiz starp izsētajām "Grand Slam" turnīrā

Sevastova Melburnā pirmoreiz starp izsētajām "Grand Slam" turnīrā

Anastasija Sevastova
Foto: AFP/Scanpix

Pirmdien startējošā "Australian Open" organizatori ceturtdien paziņoja sezonas pirmā "Grand Slam" turnīra izsēto spēlētāju sarakstu. Ar pirmajiem numuriem izlikti ranga līderi Endijs Marejs un Andželike Kerbere. Dāmu turnīrā starp izsētajām būs pārstāvēta arī Latvijas pirmā rakete Anastasija Sevastova, kurai 32. numurs.

Sevastova šonedēļ reitingā zaudēja vienu pozīciju, atkāpjoties uz 35. vietu. Normālos apstākļos ar tādu vietu nepietiek, lai būtu starp izsētajām "Grand Slam" sacensībās, taču Melburnā tas ir noticis, jo Austrālijā nespēlēs uzreiz trīs par Sevastovu rangā augstāk esošas spēlētājas – Medisona Kīsa, Petra Kvitova un Viktorija Azarenka.

Provizoriskais izsēto spēlētāju saraksts bija zināms jau pirmdien, kad tika publicēts jaunākais rangs. Šodien saņemts oficiāls apstiprinājums.

Sevastovai Melburnā būs karjeras 16. "Grand Slam" pamatturnīrs. Līdz šim viņa vēl ne reizi nebija starp 32 izsētajām spēlētājām, turklāt jaunnedēļ viņai būs arī pirmā reize "Grand Slam" turnīrā Top 40 spēlētājas statusā. Anastasija pirmajās divās kārtās nevar tikties ar citām izliktajām spēlētājām (skatīt zemāk tabulu).

Sevastovai Austrālijas "Grand Slam" turnīrā ir 4-3 bilance, savu labāko rezultātu sasniedzot 2011. gadā, kad viņa tika līdz 4. kārtai. Tas viņai bija labākais "Grand Slam" sasniegums līdz pagājušā gada "US Open", kur Anastasija tika līdz ceturtdaļfinālam.

"Australian Open" izsētās tenisistes

#TenisisteValsts#TenisisteValsts
1.Andželike KerbereVācija17.Karolīna VozņackiDānija
2.Serēna ViljamsaASV18.Samanta StousuraAustrālija
3.Agņeška RadvaņskaPolija19.Kiki BertensaNīderlande
4.Simona HalepaRumānija20.Šuaja ČžanaĶīna
5.Karolīna PliškovaČehija21.Karolīna GarsijaFrancija
6.Dominika CibulkovaSlovākija22.Darja GavrilovaAustrālija
7.Garbinje MugurusaSpānija23.Darja KasatkinaKrievija
8.Svetlana KuzņecovaKrievija24.Anastasija PavļučenkovaKrievija
9.Johanna KontaLielbritānija25.Timeja BabošaUngārija
10.Karla Svaresa NavarroSpānija26.Laura ZīgemundaVācija
11.Eļina SvitoļinaUkraina27.Irina-Kamēlija BeguRumānija
12.Timeja BačinskīŠveice28.Alizē KornēFrancija
13.Venusa ViljamsaASV29.Monika PuigaPuertoriko
14.Jeļena VesņinaKrievija30.Jekaterina MakarovaKrievija
15.Roberta VinčiItālija31.Jūlija PutincevaKazahstāna
16.Barbora StricovaČehija32.Anastasija SevastovaLatvija

Izmantotie resursi:
Seeds released for Australian Open - Australian...

  +4 [+] [-]

, 2017-01-12 07:52, pirms gada
Vai Ernests vēl tenisu spēlee ?

     [+] [-]

, 2017-01-12 08:10, pirms gada
boswel rakstīja: Vai Ernests vēl tenisu spēlee ?
Bija pāris dienas atpakaļ Instagram bildes, ka Spānijā gatavojas jaunajai sezonai - bet vismaz pēc skata krietni uzbarojies.

Izlaižot Australian Open, lai varētu izmantot Protected Ranking vēlāk sezonas gaitā.

  -1 [+] [-]

, 2017-01-12 09:11, pirms gada
boswel rakstīja: Vai Ernests vēl tenisu spēlee ?
Uzlaidīs pie veterāniem!
Slēpts komentārs: dakots

  +5 [+] [-]

, 2017-01-12 12:34, pirms gada
dakots rakstīja: Nastjai ar treneri, dzīvesdraugu - viss ok?...šitādi zāģi varētu būt arī no problēmām ģimenes dzīvē...vai arī otrādi, viss tik labi, ka jau domā par bērniem un teniss vairs neinteresē..
Seksologs dakots izsaka savu spriedumu

  +2 [+] [-]

, 2017-01-12 12:43, pirms gada
boswel rakstīja: Vai Ernests vēl tenisu spēlee ?
Tikai internetā!

  -1 [+] [-]

, 2017-01-12 13:32, pirms gada
dakots rakstīja: Nastjai ar treneri, dzīvesdraugu - viss ok?...šitādi zāģi varētu būt arī no problēmām ģimenes dzīvē...vai arī otrādi, viss tik labi, ka jau domā par bērniem un teniss vairs neinteresē..
Pārbaude ar maka biezumu. Pēc lielo čeku saņemšanas grūti noturēt prātu turpināt tādā pašā līmenī. E.G. FO; J.O. Dubai, A.S. USO. Tas neattiecas tikai uz tenisu.

  +1 [+] [-]

, 2017-01-12 14:00, pirms gada
Lai veicas!

     [+] [-]

, 2017-01-12 17:05, pirms gada
Aļona tāpat augstāk tiks, starp citu viņas var ielozēt pirmajā kārtā.

     [+] [-]

, 2017-01-12 17:21, pirms gada
vajag vēl kāpostiņu lai var ielikt silikonus, tad apdrukāt ķermeni un var dzīvot laimīgi

     [+] [-]

, 2017-01-12 17:32, pirms gada
hooker rakstīja: vajag vēl kāpostiņu lai var ielikt silikonus, tad apdrukāt ķermeni un var dzīvot laimīgi
To var izdarīt par dažām štukām katru, esot 35 raketei pasaulē, domāju, ka viņa jau kādu laiciņu to var atļauties izdarīt īpaši izdevumus neplānojot. Te gan izskatās, ka lietotājs/a ar aliasu 'hooker', drīzāk apraksta savus sapņus un slēptākās vēlmes

     [+] [-]

, 2017-01-12 17:50, pirms gada
nicks, nedomāju, ka Nastjai ar naudas maku tās pašas problēmas , kas EG...viņa atgriezās, lai drusk nopelnītu, un šobrīd tas "drusk" ir ar kaudzi un var šķist, ka pietiek...pazudis mērķis "drusk" nopelnīt, bet galvā laikam vēl nav mērķis nopelnīt "daudz"...un fvzin, man aizdomas ka arī toto

     [+] [-]

, 2017-01-12 18:30, pirms gada
dakots rakstīja: nicks, nedomāju, ka Nastjai ar naudas maku tās pašas problēmas , kas EG...viņa atgriezās, lai drusk nopelnītu, un šobrīd tas "drusk" ir ar kaudzi un var šķist, ka pietiek...pazudis mērķis "drusk" nopelnīt, bet galvā laikam vēl nav mērķis nopelnīt "daudz"...un fvzin, man aizdomas ka arī toto
Normāli priekš jebkura cilvēka, kur nu vēl nākušai no mūsu sistēmas. Tikai fakts, ka nospēlēt sliktāk ir ļoti viegli. Sakārtot galvu uzvarām vairs nav tik viegli.
Kāds tur toto. Nākamnedēļ var izcelt kaudzi naudas. Toto laiž tie, kuri nav redzējuši čeku lielāku par 20K
Vajag vienkārši sākt uzvarēt un ceru, ka drīz vien tas izdosies

     [+] [-]

, 2017-01-12 19:10, pirms gada
nicks, redz, par toto...kā var šo izskaidrot, ka pēc vinnēta seta ar 6:1 un esot vadībā trešajā ar 4:0, var zaudēt?...pie 4:0 kāds bija koeficients uz pretinieci? ..jau kādi 10,0? ...un šeit nav runa par 18 gadīgu tīni kā Aļona, kurai vējš un uzbrukums galvā... Nastja ir pieredzējusi (!!) cīnītāja, kura lasa spēli un gaida pretinieces kļūdas...kāpēc pašai sākt kļūdīties ? ...nav tak Aļona, kura ja rubī, tad rubī un domā pēc spēles...
Lai kaut kā iesaistītos toto, ir jàbūt uzticamam cilvēkam tenisa aprindās...ko mēs zinām par to austriešu treneri un dzīvesdraugu? ...nekas īpašs un nekādi tur superduper panākumi pirms Nastjas...viss nedaudz izskatās pēc Davidenko - paceļas reitingā uz meistarības rēķina, un pēc tam visiem zaudè....kad nokritis reitingā, tad fiksi paceļas un atkal atļaujas zaudēt...
Nezinu, kā patiesībā, bet tie 7 zaudējumi aizdomīgi

Tev jābūt autorizētam,