Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Vismane: "Vēlos iekļūt junioru reitinga Top 15"

Vismane: "Vēlos iekļūt junioru reitinga Top 15"

Daniela Vismane
Foto: Christopher Levy

16 gadus vecā Latvijas tenisiste Daniela Vismane aizvadītajā menesī izcīnīja jau šogad otro pasaules junioru tūres titulu, kas ļāvā viņai sasniegt jaunu rekordu junioru reitingā - 42. vietu pasaulē. Intervijā Sportacentrs.com jaunā tenisiste vērtē savu šīs sezonas sniegumu un ieskicē savus tuvākās nākotnes plānus.

Šis gads Tev izdevies visnotaļ veiksmīgs. Esi aizstāvējusi Latvijas čempiones titulu, junioru reitingā sasniedzi 42. vietu pasaulē. Kādi bija Tavi mērķi un vai tos ir izdevies sasniegt?

Varu tikai piekrist, jā, ka šis gads ir bijis veiksmīgs, un mērķi tika sasniegt. Vēlējos gadu noslēgt ITF junioru reitinga Top 50, lai varētu iekļūt A un 1. kategorijas pamatturnīros, kā arī spēlēt ITF Futures turnīros. Šeit milzīgs paldies jāsaka trenereim Daigai, Jānim un Andim Juškām, jo tas bija mūsu kopīgais mērķis.

Pagājušonedēļ sasniedzi Oslo notikušā ITF $10 000 turnīra otro kārtu. Vai juti, ka vari pilnvērtīgi cīnīties ITF līmeņa turnīros? Vai tajos redzēsim Tevi biežāk?

Jutu, jo izdevās uzvarēt astotā simta spēlētāju. Arī otrajā kārtā man bija iespējas, taču spēlējot pret piektā simta spēlētāju pietrūka pieredzes. Ja līdzekļi ļaus, iecere ir 50% sacensību aizvadīt pieaugušo turnīros. Šogad, pateicoties Tenisa savienības prezidenta sniegtajam atbalstam, varēju piedalīties visos turnīros, kuros biju plānojusi.

Vai šogad vēl plāno dalību kādos turnīros? Kur varēsim Tevi redzēt?

Šogad plānā vēl ir trīs turnīri. Šodien braucu uz Somiju, kur spēlēšu ITF $10 000 turnīrā, taču pēc tam došos uz ASV, kur piedalīšos Eddie Herr un Orange Bowl turnīros (ITF junioru tūres 1. un A kategorijas turnīros - aut.).

Kādi ir Tavi mērķi 2017. gadam?

Nākamgad mērķis ir iekļūt junioru reitinga Top 15. Tāpat vēlētos izcīnīt pirmos WTA reitinga punktus.

Vai Top 50 vieta junioru reitingā nodrošina vietu arī junioru Grand Slam pamatturnīros? Vai plāno tajos nākamgad spēlēt?

Reitings šādu iespēju nodrošina, jo visi nepiesakās. Plānoju gan nākamgad fokusēties uz 1. un A kategorijas junioru turnīriem.

Kurš, Tavuprāt, ir labākais vecums, kad tenisistei pilnībā pāriet uz pieaugušo konkurenci - attiecīgi ITF un vēlāk jau WTA tūri?

Manuprāt, tas nav atkarīgs no spēlētājas vecuma. Visu nosaka meistarība.

  +3 [+] [-]

, 2016-11-14 14:35, pirms 2 gadiem
Mūsu vislielākā cerība!!! Laimīgu, veiksmīgu Jauno gadu! Labu veselību! Visu darīt bez steigas, palēnām un prātīgi, lai nerastos problēmas ar veselību.

  +1 [+] [-]

, 2016-11-14 19:36, pirms 2 gadiem
maksimālists rakstīja: Mūsu vislielākā cerība!!! Laimīgu, veiksmīgu Jauno gadu! Labu veselību! Visu darīt bez steigas, palēnām un prātīgi, lai nerastos problēmas ar veselību.
+ daudz
Uz Somiju tā arī neizbrauca - LWQ.

     [+] [-]

, 2017-01-16 12:12, pirms gada
patīk pēdējā atbilde

Tev jābūt autorizētam,