Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Marcinkeviča zaudē ar divām mačbumbām, Podžus tiek ceturtdaļfinālā

Marcinkeviča zaudē ar divām mačbumbām, Podžus tiek ceturtdaļfinālā
Diāna Marcinkeviča
Foto: Ralf Reinecke

ITF turnīru Lagosā ar zaudējumu 2. kārtā pabeidza Diāna Marcinkeviča, kurai uzvaras gūšanai nepietika ar divām mačbumbām. Tikmēr Mārtiņš Podžus otro nedēļu pēc kārtas sasniedza Nontaburi "Futures" turnīra ceturtdaļfinālu.

Lagosas ITF 25 000, "hard" segums

Ranga 256. vietā esošā Diāna Marcinkeviča, kura Lagosā bija izlikta ar trešo numuru, 2. kārtas mačā ar 6:2, 3:6, 6:7(6) zaudēja Melnkalnes tenisistei Anai Veselinovičai (WTA 468.). Esot vadībā ar setu un breiku, Marcinkeviča tika līdz 3. setam, kur pati divreiz atspēlēja breiku un arī neļāva pretiniecei pie rezultāta 6:5 izservēt maču, bet pēc tam nenosargāja pārsvaru taibreikā, kur viņai divreiz bija divu punktu pārsvars – 4:2 un 6:4. Pēc divu mačbumbu iegūšanas (otrā mačbumba ar savu servi) Diāna zaudēja četrās izspēlēs pēc kārtas.

Izstāšanās turnīra 2. kārtā nozīmē šo nedēļu pabeigt ar piecu punktu iegūšanu. Marcinkevičai šonedēļ punkti nebija jāaizstāv. Arī nākamajā nedēļā viņa spēlēs tādas pašas nozīmes turnīrā Lagosā.

Nontaburi "Futures 15 000", "hard" segums

ATP ranga 681. numurs Mārtiņš Podžus atkārtoja pagājušajā nedēļā Nontaburi iespēto, arī šonedēļ tur tiekot līdz ceturtdaļfinālam un ar tā sasniegšanu iegūstot divus punktus. Podžus 2. kārtas mačā ar 6:1, 7:5 pieveica Francijas tenisistu Klemānu Larjēri (ATP 964.).

Podžus četros "Futures" turnīros pēc kārtas ticis līdz ceturtdaļfinālam, šīs sērijas ietvaros allaž tiekot apturēts soli pirms pusfināla. Mārtiņš 2017. gada sezonā "Futures" ceturtdaļfinālu barjeru pārvarējis tikai divos turnīros, abos zaudējot pusfinālā. Tas notika gan aprīlī Antaljā, gan jūlijā Kunšanā.

Tev jābūt autorizētam,