Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Marcinkevičai Itālijā kārtējā neveiksme

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Marcinkevičai Itālijā kārtējā neveiksme
Diāna Marcinkeviča
Foto: Ralf Reinecke

Diāna Marcinkeviča (WTA 277.) otrdien piedzīvoja kārtējo zaudējumu ļoti neveiksmīgajā sezonā, Turīnas ITF 25 000 sērijas turnīra 1. kārtas mačā ar 0:6, 6:7(6) zaudējot Slovēnijas tenisistei Ninai Potočnikai (#WTA 416).

Diāna Marcinkeviča uzvarējusi tikai divos no pēdējiem 14 mačiem, ieskaitot ITF un WTA kvalifikācijas turnīrus, bet tikai ITF pamatturnīros viņai šogad 6-10 bilance. Marcinkevičai šodienas mačā bija iespējas uzvarēt 2. setā, taču viņa taibreikā neizmantoja divas setbumbas.

Diānai Itālijā, kur mači notiek uz māla seguma, vēl palicis dubultspēļu turnīrs, kas sāksies no ceturtdaļfināla.

Alise Čerņecka (WTA 1008.) Almati ITF 15 000 turnīrā uz "hard" seguma 55 minūtes ilgā nepilnā mačā ar 4:6, 0:2 zaudēja Krievijas tenisistei Ksenija Koļesņikovai, kurai tā 26 gadu vecumā ir pirmā uzvara ITF pamatturnīru mačos (1-7). Savukārt Čerņeckai tas ir sestais zaudējums pēc kārtas, sezonas bilancei kļūstot 1-6.

Pagājušās nedēļas nogalē ITF un "Futures" kvalifikācijas turnīros zaudēja Anna Ozerova, Artūrs Lazdiņš, Mārtiņš Rocēns un Artūrs Kuļibaba.