Marcinkeviča un Lībietis zaudē "Futures" dubultspēļu finālos

Marcinkeviča un Lībietis zaudē "Futures" dubultspēļu finālos

Diāna Marcinkeviča
Foto: Ralf Reinecke

7:6(4), 6:4

Diāna Marcinkeviča - Giulia Morlet

4:6, 1:6

Marcinkeviča/Kremen - Rosatello/Stokke

0:6, 4:6

Lībietis/Nys - Arvidsson/Nielsen

5:7, 2:6

Diāna Marcinkeviča - Camilla Rosatello

Diānai Marcinkevičai kopā ar Baltkrievijas tenisisti Ilonu Kremenu neizdevās otro nedēļu pēc kārtas uzvarēt ITF 15 000 sērijas dubultspēļu turnīrā, kad viņas Amjēnā cieta sakāvi finālā. Piektdien finālā neveiksme arī Miķelim Lībietim, kurš kopā ar Francijas tenisistu Ugo Nisu nespēja uzvarēt Šerbrukas "Futures 25 000" turnīra pēdējā spēlē.

Sacensību pirmā izsētā komanda Marcinkeviča un Kremena titula mačā ar 4:6, 1:6 zaudēja ar otro numuru izliktajam Itālijas un Norvēģijas duetam Kamilla Rozatello/Melānija Stoke. Diāna ar pārinieci uzvarēja tikai trīs serves geimos, bet uzņemšanā realizēja vien 2/13 breikbumbām.

Marcinkeviča un Kremena pirms nedēļas uzvarēja tādas pašas nozīmes dubultspēļu turnīrā Makonā. Latvijas trešajai raketei tur izdevās izcīnīt 20. ITF dubultspēļu titulu.

Diāna Amjēnā, kur ir māla seguma turnīrs telpās, vēl sacentās arī vienspēlēs, kur bija izlikta ar otro numuru. Ranga 300. vietā esošā Marcinkeviča ceturtdaļfināla mačā ar grūtībām pieveica tikai 15 gadus veco franču "wild card" ieguvēju Džūliju Morlē (rangā nav bijusi) – 7:6(4), 6:4. Marcinkevičai 1. setā vajadzēja sešas setbumbas, lai beidzot salauztu jaunās francūzietes pretestību.

Rozatello Marcinkeviču apturēja arī vienspēļu turnīrā, kur mūsu tenisiste ranga 327. vietā esošajai itālietei pusfinālā zaudēja ar 5:7, 2:6. Abām tenisistēm tā bija pirmā tikšanās, kas Latvijas tenisistei sākās labi. Diāna startēja ar 3:0 izrāvienu, bet turpinājumā servi zaudēja septiņas reizes! Diāna vienspēļu rangam nopelnīja četrus, bet dubultspēlēm septiņus punktus.

Lībietim identiska situācija Kanādā. Miķelis pagājušajā nedēļā kopā ar Nisu uzvarēja Gatino "Futures 25 000" turnīrā, bet šonedēļ tādas pašas nozīmes sacensībās Šerbrukā ("hard" segums hallē) zaudēja finālā, ar 0:6, 4:6 zaudējot turnīra galvenajiem favorītiem Izakam Arvidsonam un Frederikam Nīlsenam (Zviedrija/Dānija). Nīlsens ir 2012. gada Vimbldonas čempions. Lībietis Šerbrukas turnīrā nopelnīja 15 punktus.

Tev jābūt autorizētam,