Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Ostapenko: "Zināju, kam gatavoties, taču nejutu bumbiņu"

Ostapenko: "Zināju, kam gatavoties, taču nejutu bumbiņu"

Aļona Ostapenko
Foto: AP/Scanpix

3:6, 1:6

Aļona Ostapenko - Daria Kasatkina

Aļona Ostapenko svētdien Čārlstonā "Premier" turnīra finālā ar 3:6, 1:6 zaudēja Krievijas tenisistei Darjai Kasatkinai, pēc neveiksmes atzīstot, ka zināja, kādu taktiku pretiniece izmantos, taču nejuta bumbiņu, nospēlējot slikti."

"Man bija lieliska nedēļa, bet šodien ar savu spēli nebiju apmierināta. Tas bija viens no maniem sliktākajiem mačiem šajā turnīrā. Man šeit patika, ceru, ka nākamreiz nospēlēšu labāk," pēc ciestās sagrāves sacīja Ostapenko, kura pateicās sponsoriem un turnīra organizatoriem, bet neapsveica Kasatkinu ar uzvaru. Ostapenko tā nav pirmā reize pēc zaudēta fināla, kad apbalvošanas ceremonijā tiek ignorēta viņu uzveikusī pretinieci.

Ostapenko Kasatkinu uzvarēja abās iepriekšējās tikšanās reizēs un ļoti labi zināja, kas viņu šodien sagaida, taču nospēlēja pagalam neveiksmīgi: "Kasatkina nespēj būt tik agresīva kā es, tāpēc viņa spēlēja aizsardzībā un nedeva man ritmu, neļāva man justies komfortabli. Parasti es pret tādu tenisu neiebilstu, taču šodien es nejutu bumbiņu."

Karjeras pirmo titulu ieguvusī Kasatkina par savas pretinieces eksistenci titula runā atcerējās: "Pirmkārt, vēlos apsveikt Jeļenu [Ostapenko pasē esošais vārds] un novēlēt viņai veiksmi nākamajos turnīros. Liels paldies manai komanda, paldies par atbalstu un tam, ka turpināt ticēt man."

Kasatkina finālā uzvarēja ar prātu, par šo tēmu arī runājot pēc veiksmīgā mača: "Man nav liela spēka, tāpēc es skrienu, cenšos iegriezt bumbiņu, likt pretiniecei skriet, un tas arī viss. Mēģinu pretinieces uzvarēt ar savām smadzenēm."

Jaunā čempione arī atzina, ka pirms sava pirmā fināla nav spējusi normāli gulēt: "Tas bija drausmīgi, naktī pamodos divas vai trīs reizes, jo biju ļoti uztraukusies. Vēlējos jau tad doties kortā un spēlēt, tas bija neciešami. Bet tagad saprotu, ka mocības bija tā vērtas."

  +4 [+] [-]

, 2017-04-09 23:33, pirms gada
Pazemíba parasti tiek labi atalgota!
Darja kasatkina - foršs skuķīts!
Ostapenko iedomība un pretinieku nenovērtēšana tālu nenovedīs!
Slēpts komentārs: dakots

  +2 [+] [-]

, 2017-04-09 23:53, pirms gada
dakots rakstīja: Te ir konflikts uz mūžu!
Patiesi gudrs cilvēks nekad publiski nepateiks, ka ir gudrāks par otru! Būtībā Kasatkina nosauca Aļonu par muļķi,bet viņa tā gudrā..nu, ko....gan jau Aļonai būs iespējas pierādīt savu taisnIbu!
Šī bija mācība, kas padarīja Tevi stiprāku!
Darja arī ir gudrāka!
Un - kas tā par muļķīgu iedomu - ka cilvēks nevar sevi uzskatīt un saukt par gudrāko?! - Kapitālismā Reklama ir svarīga daļa, un kamēr tevi neslavē citi - tikmēr jāslavē sevi pašam! Es ta vienmēr daru! Protams - jācenšas lai ta rī būtu taisnība ne tikai reklama; bet bez reklamas - nekur! Tu vari būt visgudrakais, sēdēt klusi laboratorijā, un nevienam tas neinteresēs!

  -3 [+] [-]

, 2017-04-10 00:02, pirms gada
oxa, es labprāt Tavai gudrībai iedotu bietē! ...gan jau reiz norausies, kad vismazàk gaidīsi, gudreli...

  +1 [+] [-]

, 2017-04-10 00:05, pirms gada
dakots rakstīja: oxa, es labprāt Tavai gudrībai iedotu bietē! ...gan jau reiz norausies, kad vismazàk gaidīsi, gudreli...
Skauž, tad ta arī pasaki!

  +1 [+] [-]

, 2017-04-10 00:09, pirms gada
Nevajag tik bieži mainīt trenerus un garastāvokli. Bērniem jāiemāca pieklājība jau laicīgi...

     [+] [-]

, 2017-04-10 05:48, pirms gada
oxa rakstīja: Skauž, tad ta arī pasaki!
Tā ir. Ja cilvēkam nav smadzeņu tad niez citas vietas!

  +1 [+] [-]

, 2017-04-10 06:48, pirms gada
Augstprātību un intelektuālismu ir iespējams apvienot vienā seksīgā, bet zaudējošā sprogainā spulgacainā raketes iznīcinošā paketē.

  +1 [+] [-]

, 2017-04-10 09:30, pirms gada
M rakstīja: Augstprātību un intelektuālismu ir iespējams apvienot vienā seksīgā, bet zaudējošā sprogainā spulgacainā raketes iznīcinošā paketē.
tur gan jāietilpst bumbiņu padevēju iznīcināšana

     [+] [-]

, 2017-04-10 13:40, pirms gada
oxa, Tev vēl augt līdz lietu sapratnei...tas, ka Tu sevi slavē un stàsti, ka esi visgudrākā, nozīmē tikai to, ka Tavas gudrības vērtētàju uzskati par muļķi...Tu viņam pastāsti, ka esi gudra, un viņš uzreiz saprot - jā, tā ir gudra meitene!...patiesībā gudrs cilvēks nodomā, ka Tu sevi reklamē...

Tev jābūt autorizētam,