Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Lībietim neveiksme "Challenger" dubultspēļu turnīra finālā

Lībietim neveiksme "Challenger" dubultspēļu turnīra finālā
Miķelis Lībietis
Foto: Romāns Kokšarovs, F64

Miķelim Lībietim, spēlējot kopā ar ASV tenisistu Denisu Kudlu, svētdien neizdevās uzvarēt Stoktonas "Challenger" dubultspēļu turnīra finālā, divu setu mačā ar rezultātu 2:6, 4:6 piekāpjoties britu komandai Bridans Klains/Džo Selisberijs.

Lībietim tas ir otrais zaudētais "Challenger" dubultspēļu fināls pēdējo divu mēnešu laikā. Viņš septembrī kopā ar ASV tenisistu Denisu Novikovu zaudēja Kerī (Ziemeļkarolīna) turnīra finālā. Novikovs toreiz neizservēja maču.

Miķelim tagad "Challenger" finālos ir 2-2 bilance. Viņš 2014. gadā ar amerikāni Hanteru Rīsi uzvarēja Noksvilā un 2016. gadā ar Novikovu ieguva Kolumbusas titulu.

Kalifornijā esošajā Stoktonā notika "hard" seguma "Challenger" sērijas turnīrs ar 100 000 dolāru prēmiju fondu. Fināla sasniegšana Lībietim dod 60 reitinga punktus un 1800 dolāru prēmiju.

Dubultspēļu ranga 243. vietā esošajam Lībietim līdz sezonas beigām jāaizstāv 58 punkti, kas pagājušā gada novembrī nopelnīti ar pusfināliem Šarlotsvilā un Noksvilā

Tev jābūt autorizētam,