Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Mugurusa: "Tādi mači kā pret Sevastovu - tie ir tie, kas patiešām kaut ko nozīmē"

Rolands Eliņš

Mugurusa: "Tādi mači kā pret Sevastovu - tie ir tie, kas patiešām kaut ko nozīmē"
Garbinje Mugurusa. Foto: AFP/Scanpix

Spānijas tenisiste Garbinje Mugurusa pēc saspringtās uzvaras pār Anastasiju Sevastovu „WTA Elite Trophy” turnīrā norādīja, ka šādas spēles ir tās, kas patiešām skaitās kā īpašas. Mugurusa arī izteicās, ka dažbrīd Sevastova spēlējusi neticami labi.

„Šādi mači ir tie, kuri patiešām skaitās un kuri patiešām nozīmē,” WTA mājaslapā citēta Garbinje Mugurusa, kura pret Sevastovu šodien atspēlēja trīs mačbumbas. „Spēle bija ilga, tā bija sarežģīta, es biju situācijā, kad pretiniecei bija mačbumbas. Vajadzēja saglabāt drosmi un nezaudēt entuziasmu. Un šodien tas nostrādāja.”

Mugurusa pirmajā setā zaudēja taibreikā, pēc kura nekautrējās kortā izrādīt savas dusmas par notikušo. „Domāju, ka es paveicu labu darbu, mēģinot samierināties ar notikušo un ielikt savu enerģiju spēles turpinājumā, lai izdotos labāks sākums otrajā setā,” izteicās Mugurusa.

„Domāju, ka kopumā spēlē atšķirība bija mērāma pāris gūtajos punktus,” par spēli kopumā sacīja Spānijas tenisiste. „Man sanāca vairāki ļoti labi sitieni, Sevastova beigās atbildēja ar vēl labākiem sitieniem. Dažreiz es uzvarēju izspēlēs, dažreiz viņa spēlēja neticami labi.”

Mugurusa līdz ar to iekļuvusi „Elite Trophy” pusfinālā, un viņa izteicās, ka noteikti sagaida sarežģītu cīņu, taču šodienas spēle pret Sevastovu esot sniegusi viņai lielu pārliecību par saviem spēkiem.

Izmantotie resursi:
'These are the matches that really count' -...