Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:6, Did:0, useCase: 0

Futures 2018

Pirmdiena, 1. janvāris — pirmdiena, 31. decembris

Sacensību jaunumi
Anning 15 0003:6, 3:6Podžus/Purcell — Te/Wang

1. kārta

 
 6:1, 6:1Mārtiņš Podžus — Ya Hui Nie

1. kārta

 
 6:2, 6:4Mārtiņš Podžus — Manish Sureshkumar

2. kārta

 
 3:6, 1:2Mārtiņš Podžus — Shinji Hazawa

Ceturtdaļfināls

 
Santa margherita di Pula 25 000Zaudējums bez cīņasJukša/Strokan — Di Nicola/Trusendi

1. kārta

 
Sharm El Sheikh 15 0006:7(6), 2:6Artūrs Lazdiņš — Markus Eriksson

1. kārta

 
 1:6, 1:6Artūrs Lazdiņš — Lucas Miedler

1. kārta

 
Madrid 25 0003:6, 5:7Podžus/Zhurbin — Cachin/Heras

1. kārta

 
 4:6, 3:6Mārtiņš Podžus — Pedro Cachin

1. kārta

 
Wisla 15 0007:5, 6:2Mārtiņš Podžus — Evan Hoyt

1. kārta

 
 6:2, 6:4Mārtiņš Podžus — Facundo Juarez

2. kārta

 
 6:7(2), 7:6(3), 2:6Mārtiņš Podžus — Zizou Bergs

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 2:6, [10:8]M.Podžus/Daciek — Cias/Panfil

1. kārta

 
Kampala 15 0001:6, 2:6Artūrs Lazdiņš — Kunal Anand

1. kārta

 
Wisla 15 0004:6, 6:3, 6:3Jānis Podžus — Maciej Rajski

1. kārta

 
Kampala 15 0006:7(6), 6:7(3)Lazdiņš/Largo — Chekhov/Seeberger

1. kārta

 
Wisla 15 0006:1, 6:2Mārtiņš Podžus — Robert Strombachs

1. kārta

 
 6:2, 6:4M.Podžus/Daciek — Kossek/Smola

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 7:6(5), 6:2Mārtiņš Podžus — Pavel Nejedly

2. kārta

 
 2:6, 3:5Jānis Podžus — Maxim Ratniuk

2. kārta

 
 6:1, 6:2Mārtiņš Podžus — Pawel Cias

Ceturtdaļfināls

 
 Uzvara bez cīņasM.Podžus/Daciek — Forti/Frinzi

Pusfināls

 
 6:3, 6:1Mārtiņš Podžus — Maxim Ratniuk

Pusfināls

 
 6:4, 4:6, [10:7]M.Podžus/Daciek — Kiyamov/Ratniuk

Fināls

 
Kampala 15 0005:7, 2:6Artūrs Lazdiņš — Dhruv Sunish

1. kārta

 
Wisla 15 0002:6, 6:3, 3:6Mārtiņš Podžus — Pascal Meis

Fināls

 
Kampala 15 0004:6, 3:6Lazdiņš/Du Toit — Kaza/Virali-Murugesan

1. kārta

 
Ustron 15 0006:1, 6:3M.Podžus/Daciek — Gennaro/Juarez

1. kārta

 
 2:6, 3:6Mārtiņš Podžus — Facundo Juarez

1. kārta

 
 6:7(5), 2:6M.Podžus/Daciek — Antonescu/Grigoriu

Ceturtdaļfināls

 
Kampala 15 0006:2, 7:5Lazdiņš/Du Toit — Nedelko/Srivastava

1. kārta

 
 7:6(6), 7:6(3)Artūrs Lazdiņš — Matt McBride

1. kārta

 
 4:6, 3:6Artūrs Lazdiņš — Kunal Anand

2. kārta

 
 5:7, 2:6Lazdiņš/Du Toit — Munoz-Abreu/Perez Sanz

Ceturtdaļfiāls

 
Antalya 15 0001:6, 3:6Losbergs/Zemaitelis — Heller/Patino

1. kārta

 
 3:6, 4:6Artūrs Lazdiņš — Cengiz Aksu

1. kārta

 
 1:6, 6:4, 7:5Artūrs Lazdiņš — Pierre Faivre

1. kārta

 
 6:4, 4:6, [8:10]Lazdiņš/Tkemaladze — Kaya/Soke

1. kārta

 
 4:6, 1:6Artūrs Lazdiņš — Oscar Mancineiras Cornella

2. kārta

 
Bergamo 15 0007:6(1), 6:3Mārtiņš Podžus — Tommaso Roggero

1. kārta

 
 4:6, 2:6Podžus/Podžus — Dalla Valle/Rondoni

1. kārta

 
 2:6, 1:6Mārtiņš Podžus — Nik Razborsek

2. kārta

 
Povoa de Varzim 15 0001:6, 3:6Roberts Grīnvalds — Tiago Cacao

1. kārta

 
Sassuolo 15 0004:6, 4:5Jānis Podžus — Geronimo Espin Busleiman

1. kārta

 
 6:1, 6:0Mārtiņš Podžus — Federico Marchetti

1. kārta

 
 3:6, 5:7Podžus/Podžus — Patino/Paz

1. kārta

 
 6:4, 4:6, 1:2Mārtiņš Podžus — Alessandro Ceppellini

2. kārta

 
Telfs 15 0001:6, 1:6Mārtiņš Rocēns — Lukas Ollert

1. kārta

 
 3:6, 4:6Artūrs Lazdiņš — Jonas Trinker

1. kārta

 
Castelo Branco 15 000Uzvara bez cīņasGrīnvalds/Falcao — Hank/Hiltzik

1. kārta

 
 5:7, 2:6Grīnvalds/Falcao — Borges/Cabral

Ceturtdaļfināls

 
Parnu 15 0006:0, 6:4Mārtiņš Podžus — Krišjānis Stabiņš

1. kārta

 
 5:7, 0:6Mārtiņš Rocēns — Karl Friberg

1. kārta

 
 2:6, 1:6Roberts Grīnvalds — Marc Dijkhuizen

1. kārta

 
 6:7(3), 4:6Stabiņš/Renard — Kalovelonis/Klok

1. kārta

 
 1:6, 0:6Losbergs/Zemaitelis — Besada/Gennaro

1. kārta

 
 6:4, 7:6(3)Podžus/Podžus — Pucinelli De Almeida/Yamacita

1. kārta

 
 4:6, 4:6Grīnvalds/Lukstiņš — Tamm/Troost

1. kārta

 
 6:4, 1:6, [10:4]Vismane/Ureke — Sokal/Yersh

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 7:6(6)Mārtiņš Podžus — Eduardo Dischinger

2. kārta

 
 0:6, 1:6Ignatjeva/Poļiščuka — Orav/Saar

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 4:6Podžus/Podžus — Dijkhuizen/Stevens

Ceturtdaļfināls

 
 Zaudējums bez cīņasMārtiņš Podžus — Joao Lucas Reis Da Silva

Ceturtdaļfināls

 
Vilnius 15 0003:6, 2:6Losbergs/Zemaitelis — Pucinelli De Almeida/Reis Da Silva

1. kārta

 
 6:3, 6:2Podžus/Podžus — Elbaz/Hasson

1. kārta

 
 4:6, 1:6Artūrs Lazdiņš — Tristan Meraut

1. kārta

 
 6:3, 6:0Mārtiņš Podžus — Daniil Klimov

1. kārta

 
 4:6, 6:4, 7:6(1)Roberts Grīnvalds — Joao Lucas Reis Da Silva

1. kārta

 
 6:3, 6:2Mārtiņš Podžus — Matvey Minin

2. kārta

 
 2:6, 6:2, 1:6Roberts Grīnvalds — Robertas Vrzesinski

2. kārta

 
 6:3, 6:4Podžus/Podžus — Khomentovskiy/Klok

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 6:0Mārtiņš Podžus — Samm Butler

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 0:6Podžus/Podžus — Dijkhuizen/Stevens

Pusfināls

 
 Zaudējums bez cīņasMārtiņš Podžus — Denys Klok

Pusfināls

 
Rīga 15 0005:7, 5:7Mārtiņš Rocēns — Robertas Vrzesinski

1. kārta

 
 4:6, 6:2, [10:3]Grīnvalds/Mednis — Elbaz/Tverijonas

1. kārta

 
 3:6, 7:6(5), [11:9]Lazdiņš/Losbergs — Faivre/Portales

1. kārta

 
 0:6, 1:6Stefenbergs/Slobodchikov — Gimenez/Pucinelli De Almeida

1. kārta

 
 5:7, 2:6Pukše/Soyfer — Bobrov/Liutarevich

1. kārta

 
 0:6, 0:6Eduards Stefenbergs — Denis Klok

1. kārta

 
 6:3, 6:0Artūrs Lazdiņš — Teodors Pukše

1. kārta

 
 3:6, 6:3, 6:4Roberts Grīnvalds — Daniel Soyfer

1. kārta

 
 7:6(1), 1:6, [8:10]Jukša/Kuļibaba — Klok/Minin

1. kārta

 
 4:6, 4:6Emuliņš/Rocēns — Babelis/Zemaitelis

1. kārta

 
 6:1, 6:1Roberts Grīnvalds — Ivan Liutarevich

2. kārta

 
 1:6, 1:6Artūrs Lazdiņš — Matvey Minin

2. kārta

 
 1:6, 6:4, [10:6]Grīnvalds/Mednis — Bobrov/Liutarevich

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 4:6Lazdiņš/Losbergs — Gimenez/Pucinelli De Almeida

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 4:6, 3:6Roberts Grīnvalds — Ronald Slobodchikov

Ceturtdaļfināls

 
 Uzvara bez cīņasGrīnvalds/Mednis — Gimenez/Pucinelli De Almeida

Pusfināls

 
 4:6, 6:3, [1:10]Grīnvalds/Mednis — Babelis/Zemaitelis

Fināls

 
Hyvinkaa 15 0005:7, 2:6Mārtiņš Rocēns — Sam Taylor

1. kārta

 
Minsk 15 0004:6, 7:6(4), [12:10]Lazdiņš/Johansson — Berg/Duncan

1. kārta

 
 4:6, 3:6Artūrs Lazdiņš — Jurabek Karimov

1. kārta

 
 4:6, 6:4, [10:5]Lazdiņš/Johansson — Bondarevskiy/Shofayziyev

Ceturtdaļfināls

 
 2:6, 5:7Lazdiņš/Johansson — Betov/Liutarevich

Pusfināls

 
Novi Sad 15 0007:5, 6:0Podžus/Podžus — Skorilas/Tsitsipas

1. kārta

 
Minsk 15 0003:6, 0:6Artūrs Lazdiņš — Francesco Vilardo

1. kārta

 
Novi Sad 15 0006:3, 6:1Mārtiņš Podžus — Boris Butulija

1. kārta

 
Minsk 15 0006:7(10), 3:6Lazdiņš/Johansson — Gengel/Poljak

1. kārta

 
Novi Sad 15 0005:7, 3:6Podžus/Podžus — Jandric/Markovic

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 7:6(2), 6:3Mārtiņš Podžus — Bodin Zarkovic

2. kārta

 
 6:1, 6:3Mārtiņš Podžus — Duje Ajdukovic

Ceturtdaļfināls

 
 0:6, 2:6Mārtiņš Podžus — Marko Miladinovic

Pusfināls

 
Subotica 15 0006:2, 6:3Podžus/Podžus — Kekez/Vidak

1. kārta

 
 6:1, 6:1Mārtiņš Podžus — Ondrej Krstev

1. kārta

 
 6:3, 1:6, [5:10]Podžus/Podžus — Kopriva/Pospisil

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 6:1Mārtiņš Podžus — Matej Sabanov

2. kārta

 
 1:6, 6:2, 6:2Mārtiņš Podžus — Duje Ajdukovic

Ceturtdaļfināls

 
 6:1, 6:1Mārtiņš Podžus — Gorazd Srbljak

Pusfināls

 
 6:2, 7:6(6)Mārtiņš Podžus — Marko Miladinovic

Fināls

 
Stockholm 25 0006:7(3), 6:3, [10:8]Podžus/Heyman — Frost/Samuelsson

1. kārta

 
 6:4, 6:3Mārtiņš Podžus — Gustaf Ström

1. kārta

 
 7:6(5), 6:4Mārtiņš Podžus — Christian Samuelsson

2. kārta

 
 6:0, 6:2Podžus/Heyman — Nordquist/Yitbarek

Ceturtdaļfināls

 
 6:0, 6:1Mārtiņš Podžus — George Loffhagen

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 4:6Podžus/Heyman — Bellier/Haerteis

Pusfināls

 
 4:6, 1:6Mārtiņš Podžus — Christopher Heyman

Pusfināls

 
Falun 25 0005:4Mārtiņš Podžus — Niklas Johansson

1. kārta

 
Melilla 15 0000:6, 3:6Mārtiņš Rocēns — Javier Barranco Cosano

1. kārta

 
Falun 25 0005:0Podžus/Podžus — Catarina/Laurent

1. kārta

 
 6:7(4), 1:6Mārtiņš Podžus — George Botezan

2. kārta

 
 6:3, 6:7(5), [10:5]Podžus/Podžus — Ly/Trinh

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 7:5Podžus/Podžus — Frost/Samuelsson

Pusfināls

 
 6:1, 6:2Podžus/Podžus — Bellier/Haerteis

Fināls

 
Tartu 15 0006:4, 6:2Mārtiņš Rocēns — Ville-Petteri Ahti

1. kārta

 
 2:6, 6:7(4)Podžus/Podžus — Sarpola/Virtanen

1. kārta

 
 6:3, 6:2Mārtiņš Podžus — Robin Erik Parts

1. kārta

 
 7:6(7), 7:6(5)Jānis Podžus — Otto Virtanen

1. kārta

 
 2:6, 6:7(2)Mārtiņš Rocēns — Yanais Laurent

2. kārta

 
 6:1, 6:1Mārtiņš Podžus — Igor Shrolik

2. kārta

 
 4:6, 4:6Jānis Podžus — Riccardo Maiga

2. kārta

 
 6:3, 6:2Mārtiņš Podžus — Yanais Laurent

Ceturtdaļfināls

 
 6:7(5), 7:6(3), 6:3Mārtiņš Podžus — Vladimir Ivanov

Pusfināls

 
 5:7, 3:6Mārtiņš Podžus — Vladyslav Manafov

Fināls

 
Parnu 15 0006:1, 6:2Podžus/Podžus — Liaonenka/Mashtakov

1. kārta

 
 6:1, 6:4Mārtiņš Podžus — Riccardo Maiga

1. kārta

 
 4:6, 4:6Mārtiņš Rocēns — Roni Mikael Hietaranta

1. kārta

 
Niceville 15 0007:5, 4:6, [10:5]Grīnvalds/Hussey — Daciek/Phillips

1. kārta

 
Parnu 15 0006:2, 6:1Mārtiņš Podžus — Nikita Mashtakov

2. kārta

 
 6:4, 2:6, [10:2]Podžus/Podžus — Maiga/Ricca

Ceturtdaļfināls

 
Niceville 15 0004:6, 2:6Roberts Grīnvalds — Juan Alejandro Hernandez Serrano

1. kārta

 
Parnu 15 0006:2, 6:0Mārtiņš Podžus — Aliaksandr Liaonenka

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 7:6(4)Podžus/Podžus — Betov/Tiurnev

Pusfināls

 
Niceville 15 000Zaudējums bez cīņasGrīnvalds/Hussey — Bradley/Butsch

Ceturtdaļfināls

 
Parnu 15 0006:4, 1:6, 2:6Mārtiņš Podžus — Evgenii Tiurnev

Pusfināls

 
 6:3, 6:4Podžus/Podžus — Ivanov/Ratniuk

Fināls

 
Helsinki 25 0006:1, 6:7(6), [10:3]Podžus/Podžus — Betov/Tiurnev

1. kārta

 
 3:6, 4:6Rocēns/Khomentovskiy — Mansouri/Seraphim

1. kārta

 
 6:2, 6:3Mārtiņš Podžus — Pavle Daljev

1. kārta

 
 6:2, 6:3Mārtiņš Podžus — Matvey Minin

2. kārta

 
 6:7(1), 2:6Podžus/Podžus — Mayer/Vasilenko

Ceturtdaļfināls

 
 3:6Mārtiņš Podžus — Evgenii Tiurnev

Ceturtdaļfināls

 
restorāni Rīgā - saņem atlaides