Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:6, Did:0, useCase: 0

Teniss, notikumu kalendārs, 15.04.2019 — 21.04.2019

iepriekšējā nedēļa nākamā nedēļa

Otrdiena, 16. aprīlis

ITF 2019 W15 Shymkent 1. kārta D.Semeņistaja/Tkacheva — Dema/Dmitrichenko 2:6, 1:6

0 0 0 0

ITF 2019 M15 Cairo 1. kārta Lazdiņš/Jianu — Delage/Perchicot 2:6, 5:7

0 0 0 0

Trešdiena, 17. aprīlis

ITF 2019 W15 Shymkent 1. kārta Darja Semeņistaja — Noel Saidenova 1:6, 4:6

1 0 0 0

ITF 2019 M15 Cairo 1. kārta Artūrs Lazdiņš — Belal Abou Taleb 6:3, 2:6, 6:3

1 0 0 0

Ceturtdiena, 18. aprīlis

ITF 2019 M15 Cairo 2. kārta Artūrs Lazdiņš — Pol Toledo Bague 3:6, 6:7(5)

0 0 0 0

Piektdiena, 19. aprīlis

ATP 2019 Rolex Monte-Carlo Masters 1/4fināls Dusan Lajovic — Lorenzo Sonego 6:4, 7:5

0 0 0 0

ATP 2019 Rolex Monte-Carlo Masters 1/4fināls Novak Djokovic — Daniil Medvedev 3:6, 6:4, 2:6

1 0 0 0

Fed Cup 2019 Pasaules 1. grupas "play-off" Latvija — Vācija 1:3

21 0 0 0

Fed Cup 2019 Pasaules 1. grupas "play-off" Aļona Ostapenko — Andrea Petkovic 5:7, 4:6

3 0 0 0

ATP 2019 Rolex Monte-Carlo Masters 1/4fināls Guido Pella — Rafael Nadal 6:7(1), 3:6

0 0 0 0

Fed Cup 2019 Pasaules 1. grupas "play-off" Diāna Marcinkeviča — Julia Görges 4:6, 6:4, 1:6

3 0 0 0

ATP 2019 Rolex Monte-Carlo Masters 1/4fināls Borna Ćorić — Fabio Fognini 6:1, 3:6, 2:6

0 0 0 0

Sestdiena, 20. aprīlis

Fed Cup 2019 Pasaules 2. grupas "play-off" Japāna — Nīderlande 4:0

0 0 0 0

Fed Cup 2019 Pasaules 1. grupas pusfināls Austrālija — Baltkrievija 3:2

1 1 0 0

Fed Cup 2019 Pasaules 2. grupas "play-off" Slovākija — Brazīlija 14:00

0 0 0 0

ATP 2019 Rolex Monte-Carlo Masters pusfināls Daniil Medvedev — Dusan Lajovic 5:7, 1:6

0 0 0 0

Fed Cup 2019 Pasaules 1. grupas "play-off" Čehija — Kanāda 14:30

0 0 0 0

Fed Cup 2019 Pasaules 1. grupas "play-off" Beļģija — Spānija 14:30

0 0 0 0

Fed Cup 2019 Pasaules 2. grupas "play-off" Krievija — Itālija 14:30

0 0 0 0

Fed Cup 2019 Pasaules 1. grupas pusfināls Francija — Rumānija 15:00

0 0 0 0

Fed Cup 2019 Pasaules 1. grupas "play-off" Aļona Ostapenko — Mona Barthel 4:6, 3:6

2 0 0 0

Fed Cup 2019 Pasaules 2. grupas "play-off" Lielbritānija — Kazahstāna 15:30

0 0 0 0

ATP 2019 Rolex Monte-Carlo Masters pusfināls Fabio Fognini — Rafael Nadal 6:4, 6:2

1 0 0 0

Fed Cup 2019 Pasaules 1. grupas "play-off" Ostapenko/Vismane — Groenefeld/Petkovic 6:1, 6:3

1 0 0 0

Fed Cup 2019 Pasaules 1. grupas "play-off" ASV — Šveice 22:30

0 0 0 0

Svētdiena, 21. aprīlis

ATP 2019 Rolex Monte-Carlo Masters fināls Dusan Lajovic — Fabio Fognini 3:6, 4:6

1 0 0 0

restorāni Rīgā - saņem atlaides