Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:778, Did:0, useCase: 0

2010. gada "French Open" čempione Skjavone kvalificējas pamatturnīram

2010. gada "French Open" čempione Skjavone kvalificējas pamatturnīram
Frančeska Skjavone
Foto: Philippe Montigny/FFT

Piektdien "Roland Garros" kortos noslēdzās sezonā otrā "Grand Slam" turnīra kvalifikācijas sacensības. Nepieciešamās trīs uzvaras Parīzē spēja gūt 12 tenisistes, ieskaitot 2010. gada čempioni Frančesku Skjavoni.

Pagājušajā gadā Garbinjei Mugurusai pamatturnīra 1. kārtā ar 2:6, 4:6 piedzīvotais zaudējums tolaik tika uzskatīts par Skjavones pēdējo maču viņas "French Open" karjerā, taču Itālijas tenisiste sezonas beigās, iedvesmojoties no citu veterānu sekmīgajiem startiem (Frančeska minēja Rodžeru Federeru un māsas Viljamsas), nolēma vēl nebeigt karjeru.

Šobrīd rangā esot tikai 265. vietā, Skjavone šosezon pārsvarā spēlējusi kvalifikācijās un ITF turnīros. Parīzē viņai būs tikai trešais galvenās tūres pamatturnīrs šogad. Pirmajos divos – "Australian Open" un Romā – Skjavone zaudēja jau 1. kārtā, piekāpjoties attiecīgi Aļonai Ostapenko un Dominikai Cibulkovai.

Jūnijā 38. dzimšanas dienu svinošā Skjavone vispārliecinošāko no šonedēļ kvalifikācijā gūtajam trim uzvarām svinēja šodien, kad 3. kārtā ar 6:0, 6:1 sagrāva ranga 116. vietā esošo Jevgeņiju Rodinu.

Kvalifikācijas turnīrā zemā reitinga dēļ spēlēja arī 2014. gada pusfināliste Džīnija Bušāra (#167), kurai uzstāšanās Parīzē ilga nedaudz vairāk par vienu setu, kad viņa vēdera sāpju dēļ izstājās 1. kārtas mačā pret slovēnieti Dalilu Jakupoviču (#121) – 0:6, 1:2.

"French Open 2018", sieviešu kvalifikācija

1. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
Bianca Andreescu – (1) Vera Lapko6:4 7:5
(2) Rebecca Peterson – Misaki Doi6:3 6:0
(3) Arantxa Rus – Manon Arcangioli6:3 6:0
(4) Anna Blinkova – Cagla Buyukakcay6:3 6:2
Diane Parry – (5) Jana Fett7:6(6) 1:6 7:5
(6) Viktorija Golubic – Miyu Kato6:4 6:3
(7) Marian Duque-Marino – Katie Boulter7:6(5) 7:5
(8) Nicole Gibbs – Xinyun Han6:1 6:4
Claire Liu – (9) Danka Kovinic6:2 6:2
(10) Evgeniya Rodina – Ankita Raina6:3 7:6(2)
(11) Sara Sorribes Tormo – Su Jeong Jang6:1 6:0
Alexandra Dulgheru – (12) Nao Hibino6:3 4:6 6:3
(13) Dalila Jakupovic – Eugenie Bouchard6:0 2:1
(14) Tamara Zidansek – Renata Zarazua6:1 7:5
Harmony Tan – (15) Arina Rodionova6:3 6:4
Martina Trevisan – (16) Francoise Abanda4:6 6:4 6:2
(17) Caroline Dolehide – Irina Falconi6:4 6:3
(18) Anhelina Kalinina – Danielle Lao6:2 6:1
Bibiane Schoofs – (19) Kristie Ahn7:6(2) 2:6 6:3
Vitalia Diatchenko – (20) Jasmine Paolini7:6(5) 6:4
(21) Ysaline Bonaventure – Tereza Martincova1:6 7:6(4) 6:1
(22) Richel Hogenkamp – Miharu Imanishi6:2 6:0
Francesca Schiavone – (23) Carol Zhao6:4 3:6 6:3
Valentini Grammatikopoulou – (24) Sofya Zhuk6:1 1:6 7:6(6)
Irina Bara – Audrey Albie6:7(5) 6:1 6:4
Marie Bouzkova – Tessah Adrianjafitrimo6:4 6:2
Lizette Cabrera – Junri Namigata6:4 3:6 6:3
Deborah Chiesa – Priscilla Hon0:6 6:2 6:4
Francesca Di Lorenzo – Quirine Lemoine2:6 7:6(1) 6:4
Magdalena Frech – Barbara Haas6:3 7:6(7)
Georgina Garcia-Perez – Valentyna Ivakhnenko6:4 6:1
Julia Grabher – Polina Monova5:2
Ons Jabeur – Sesil Karatantcheva6:1 2:6 6:2
Anna Kalinskaya – Kayla Day6:2 6:0
Tamara Korpatsch – Elitsa Kostova6:4 2:6 6:3
Marta Kostyuk – Eri Hozumi6:4 4:6 6:4
Barbora Krejcikova – Clara Burel6:2 6:0
Veronika Kudermetova – Sara Cakarevic7:5 6:0
Fangzhou Liu – Destanee Aiava2:6 6:3 6:3
Jamie Loeb – Conny Perrin6:3 6:2
Grace Min – Jil Teichmann6:4 3:6 6:2
Sabina Sharipova – Antonia Lottner6:2 6:4
Rebecca Sramkova – Karolina Muchova6:4 6:4
Gabriela Taylor – Jing-Jing Lu7:5 6:0
Viktoriya Tomova – Daniela Seguel6:1 6:3
Kathinka Von Deichmann – Olivia Rogowska5:7 7:6(5) 6:3
Margot Yerolymos – Jia-Jing Lu6:2 7:6(5)
Maryna Zanevska – Alexandra Cadantu7:5 3:6 7:5

2. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
(2) Rebecca Peterson – Francesca Di Lorenzo6:2 6:4
(3) Arantxa Rus – Julia Grabher6:3 6:3
Irina Bara – (4) Anna Blinkova4:6 6:4 6:1
(6) Viktorija Golubic – Margot Yerolymos6:1 6:3
(7) Marian Duque-Marino – Gabriela Taylor6:4 6:4
Veronika Kudermetova – (8) Nicole Gibbs0:6 7:5 6:1
(10) Evgeniya Rodina – Sabina Sharipova3:6 7:5 6:0
Grace Min – (11) Sara Sorribes Tormo5:7 6:4 6:2
(13) Dalila Jakupovic – Kathinka Von Deichmann6:7(5) 7:6(4) 6:3
Deborah Chiesa – (14) Tamara Zidansek6:4 7:5
(17) Caroline Dolehide – Marie Bouzkova4:6 6:3 7:5
Barbora Krejcikova – (18) Anhelina Kalinina3:6 6:3 6:3
(21) Ysaline Bonaventure – Maryna Zanevska6:2 7:5
(22) Richel Hogenkamp – Ons Jabeur7:6(7) 5:7 7:5
Bianca Andreescu – Viktoriya Tomova6:1 6:3
Alexandra Dulgheru – Lizette Cabrera6:4 4:6 6:0
Magdalena Frech – Vitalia Diatchenko6:3 6:2
Georgina Garcia-Perez – Claire Liu7:5 2:6 7:6(5)
Anna Kalinskaya – Valentini Grammatikopoulou3:6 6:1 6:2
Tamara Korpatsch – Bibiane Schoofs6:4 7:6(5)
Francesca Schiavone – Jamie Loeb6:1 6:4
Rebecca Sramkova – Diane Parry7:6(6) 6:0
Harmony Tan – Fangzhou Liu6:4 6:2
Martina Trevisan – Marta Kostyuk6:3 6:3

3. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
(2) Rebecca Peterson – (21) Ysaline Bonaventure4:6 6:1 6:0
Deborah Chiesa – (3) Arantxa Rus7:6(5) 6:2
(6) Viktorija Golubic – Anna Kalinskaya3:6 7:6(1) 6:4
(7) Marian Duque-Marino – (13) Dalila Jakupovic4:6 6:1 7:5
Francesca Schiavone – (10) Evgeniya Rodina6:0 6:1
(17) Caroline Dolehide – Irina Bara6:4 6:3
(22) Richel Hogenkamp – Bianca Andreescu6:3 7:6(9)
Alexandra Dulgheru – Tamara Korpatsch6:1 5:7 7:6(7)
Magdalena Frech – Rebecca Sramkova4:6 6:2 6:3
Georgina Garcia-Perez – Harmony Tan6:3 6:1
Barbora Krejcikova – Veronika Kudermetova6:2 6:2
Grace Min – Martina Trevisan1:6 6:4 6:3

     [+] [-]

, 2018-05-25 17:15, pirms 4 mēnešiem
Jevgeņiju Rodinu (C)
-------------------------------
Jevgēņiju Roģinu!

Tev jābūt autorizētam,