Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:778, Did:0, useCase: 0

Divreiz "French Open" pusfinālā spēlējusī Bačinskī šoreiz Parīzē zaudē kvalifikācijā

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Divreiz "French Open" pusfinālā spēlējusī Bačinskī šoreiz Parīzē zaudē kvalifikācijā
Aļona Ostapenko un Timeja Bačinskī 2017. gada 8. jūnijā "French Open" pusfinālā. Foto: EPA/Scanpix

Lielus panākumus "French Open" turnīrā guvusī Šveices tenisiste Timeja Bačinskī šogad piedzīvoja neveiksmi kvalifikācijā, kur guva tikai vienu no nepieciešamajām trim uzvarām.

Bačinskī bija "French Open" panākumiem bagātākā tenisiste šī gada kvalifikācijas turnīrā. Šveices tenisiste Parīzē pamatturnīros sakrājusi 19-8 bilanci, ļoti sekmīgi nospēlējot pēdējos trīs turnīros. Timeja pirmajos piecos "French Open" zaudēja 2. kārtā, bet nākamajos trijos tika daudz tālāk – 2015. gadā pusfināls, 2016. gadā ceturtdaļfināls un 2017. gadā vēl viens pusfināls.

Bačinskī 2015. gadā savā pirmajā pusfinālā ar 6:4, 3:6, 0:6 zaudēja pasaules pirmajai raketei Serēnai Viljamsai, nākamajā sezonā ceturtdaļfinālā ar 5:7, 2:6 piekāpās Kiki Bertensai (#58), bet 2017. gadā pusfinālā ar 6:7(4), 6:3, 3:6 zaudēja Aļonai Ostapenko (#47). Abas toreiz tikās savā dzimšanas dienā – Aļonai bija 20. jubileja, bet Bačinskī 28.

Timeja pagājušā gada turnīru izlaida kājas savainojuma dēļ, bet šīs sezonas turnīram nespēja kvalificēties, jo nebija ieguvusi pietiekami labu reitingu. Bijusī pasaules devītā rakete šobrīd rangā ir 94. vietā, ar ko pietiek "Grand Slam" turnīriem, taču "French Open" atlases laikā 15. aprīlī viņa bija 111. vietā. Kā pēdējā pamatturnīrā iekļuva Luksemburgas tenisiste Mendija Minella (#108).

Bačinskī tādējādi vajadzēja spēlēt kvalifikācijā, kur viņa pirmajā mačā ar 6:3, 6:4 apspēlēja ungārieti Faniju Štollāru (#162), bet otrajā cīņā ar 2:6, 6:4, 4:6 piekāpās Japānas tenisistei Kurumi Narai (#236). Agresīvāk spēlējusī Bačinskī, satiekoties ar pretinieces sīksto aizsardzību, pieļāva 46 nepiespiestās kļūdas, kamēr Narai bija tikai 20.

Sieviešu kvalifikācijas rezultāti

1. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
(1) Bernarda Pera – Alize Lim6:1 6:3
Katie Swan – (2) Jil Teichmann6:4 6:2
(3) Timea Bacsinszky – Fanny Stollar6:3 6:4
Shilin Xu – (4) Stefanie Voegele6:4 2:6 6:3
(5) Heather Watson – Bibiane Schoofs6:2 4:6 6:4
Francesca Di Lorenzo – (6) Christina McHale7:5 7:6(6)
Antonia Lottner – (7) Ysaline Bonaventure6:4 7:6(4)
(8) Natalia Vikhlyantseva – Yanina Wickmayer6:3 6:0
(9) Anna Blinkova – Loudmilla Bencheikh6:3 6:2
(10) Marie Bouzkova – Tereza Martincova6:3 6:3
(11) Whitney Osuigwe – Myrtille Georges2:6 7:6(5) 7:5
(12) Nao Hibino – Manon Leonard6:2 7:6(2)
(13) Olga Danilovic – Sabina Sharipova6:1 5:7 6:3
Martina Trevisan – (14) Tereza Smitkova4:6 6:3 6:2
(15) Ana Bogdan – Veronica Cepede Royg7:5 6:4
Katarina Zavatska – (16) Beatriz Haddad Maia3:6 7:5 2:3
Robin Anderson – (17) Barbora Krejcikova6:4 2:6 5:1
Tamara Korpatsch – (18) Paula Badosa Gibert4:6 7:6(2) 7:6(5)
(19) Varvara Lepchenko – Anna Kalinskaya7:6(5) 6:4
Sofya Zhuk – (20) Arantxa Rus6:1 6:4
(21) Kaja Juvan – Susanne Celik6:1 6:0
(22) Elena Rybakina – En-Shuo Liang6:1 6:2
(23) Sachia Vickery – Claire Liu4:6 6:3 7:6(10)
Rebecca Sramkova – (24) Shuai Peng3:6 7:6(5) 6:0
Timea Babos – Danka Kovinic6:2 6:2
Aliona Bolsova – Kristie Ahn6:1 6:4
Georgina Garcia-Perez – Na-Lae Han6:3 6:3
Cori Gauff – Ankita Raina6:4 6:4
Giulia Gatto-Monticone – Varvara Flink7:6(5) 6:3
Julia Glushko – Viktoriya Tomova7:5 6:2
Ekaterine Gorgodze – Jia-Jing Lu6:4 2:6 6:2
Valentini Grammatikopoulou – Kimberly Birrell6:2 3:6 6:4
Richel Hogenkamp – Magdalena Frech6:4 1:6 6:3
Elsa Jacquemot – Basak Eraydin6:3 6:1
Anhelina Kalinina – Irina Bara2:6 7:6(1) 6:2
Allie Kiick – Oceane Dodin6:0 6:4
Kristina Kucova – Denisa Allertova7:5 6:0
Rebecca Marino – Tessah Adrianjafitrimo6:7(5) 6:4 7:5
Greet Minnen – Margot Yerolymos7:5 4:6 6:4
Kurumi Nara – Katarzyna Kawa6:2 1:6 7:5
Romina Oprandi – Ylena In-Albion6:3 6:1
Jasmine Paolini – Anna Zaja6:2 6:4
Conny Perrin – Arina Rodionova7:5 6:1
Liudmila Samsonova – Martina Di Giuseppe6:7(4) 7:5 7:6(2)
Ayano Shimizu – Fangzhou Liu6:1 2:6 6:2
Kathinka Von Deichmann – Lesley Kerkhove3:6 6:4 6:0
Xiyu Wang – Danielle Lao6:1 6:1
Kai-Lin Zhang – Tereza Mrdeza6:4 6:2

2. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
(1) Bernarda Pera – Kai-Lin Zhang6:4 6:4
Kurumi Nara – (3) Timea Bacsinszky6:2 4:6 6:4
Valentini Grammatikopoulou – (5) Heather Watson7:5 6:7(6) 7:6(3)
Greet Minnen – (8) Natalia Vikhlyantseva2:6 6:2 6:4
(9) Anna Blinkova – Anhelina Kalinina3:6 6:3 6:2
(10) Marie Bouzkova – Ayano Shimizu6:2 6:3
Allie Kiick – (11) Whitney Osuigwe0:6 6:3 6:1
(12) Nao Hibino – Richel Hogenkamp6:1 6:2
Georgina Garcia-Perez – (13) Olga Danilovic6:4 2:6 6:2
Conny Perrin – (15) Ana Bogdan7:5 7:5
(19) Varvara Lepchenko – Romina Oprandi6:1 6:1
(21) Kaja Juvan – Cori Gauff6:3 6:3
(22) Elena Rybakina – Rebecca Marino5:7 7:6(4) 6:4
Liudmila Samsonova – (23) Sachia Vickery7:5 6:2
Timea Babos – Martina Trevisan6:4 2:6 7:5
Aliona Bolsova – Shilin Xu6:1 6:2
Giulia Gatto-Monticone – Francesca Di Lorenzo6:7(5) 6:3 6:3
Julia Glushko – Robin Anderson6:3 6:3
Kristina Kucova – Tamara Korpatsch6:4 6:3
Antonia Lottner – Elsa Jacquemot7:6(1) 6:2
Jasmine Paolini – Rebecca Sramkova7:5 6:0
Katie Swan – Xiyu Wang6:4 0:6 7:5
Katarina Zavatska – Ekaterine Gorgodze6:0 6:4
Sofya Zhuk – Kathinka Von Deichmann3:6 6:3 6:4

3. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
(1) Bernarda Pera – (21) Kaja Juvan6:4 1:6 7:6(1)
(9) Anna Blinkova – Julia Glushko0:6 6:4 6:4
Liudmila Samsonova – (10) Marie Bouzkova6:4 6:3
(22) Elena Rybakina – (12) Nao Hibino7:5 7:5
(19) Varvara Lepchenko – Valentini Grammatikopoulou6:2 6:2
Aliona Bolsova – Timea Babos6:2 2:6 6:3
Giulia Gatto-Monticone – Katarina Zavatska4:6 7:5 6:3
Kristina Kucova – Katie Swan6:4 7:5
Antonia Lottner – Georgina Garcia-Perez6:3 6:4
Kurumi Nara – Conny Perrin7:6(2) 7:5
Jasmine Paolini – Allie Kiick6:1 6:4
Sofya Zhuk – Greet Minnen6:2 3:6 6:3

Vīriešu kvalifikācijas rezultāti

1. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
(1) Tennys Sandgren – Yosuke Watanuki6:2 6:4
Dustin Brown – (2) Denis Istomin7:6(5) 6:1
Enzo Couacaud – (3) Paolo Lorenzi4:6 6:4 6:0
(4) Henri Laaksonen – Daniel Brands6:3 6:0
Simone Bolelli – (5) Kamil Majchrzak7:5 7:6(5)
(6) Sergiy Stakhovsky – James Duckworth4:2
(7) Thiago Monteiro – Mohamed Safwat7:6(3) 6:0
(8) Yannick Maden – Jurgen Zopp6:3 6:2
Adam Pavlasek – (9) Ryan Harrison6:3 6:7(5) 7:6(5)
Matteo Martineau – (10) Elias Ymer6:4 3:6 6:4
Blaz Rola – (11) Dennis Novak6:2 6:3
(12) Guillermo Garcia-Lopez – Tim Smyczek6:1 6:2
(13) Stefano Travaglia – Jurij Rodionov1:6 6:3 7:6(4)
(14) Peter Polansky – Darian King6:4 6:4
(15) Sebastian Ofner – Ruben Bemelmans6:2 7:6(5)
(16) Matthias Bachinger – Sergio Gutierrez-Ferrol7:5 2:6 6:3
(17) Alejandro Davidovich Fokina – Jay Clarke2:6 7:6(5) 6:1
Adrian Menendez-Maceiras – (18) Alex Bolt6:2 6:2
(19) Lukas Rosol – Amir Weintraub6:3 6:1
(20) Bjorn Fratangelo – Evgeny Donskoy3:6 6:4 7:6(3)
(21) Nikola Milojevic – Egor Gerasimov7:5 6:3
Corentin Denolly – (22) Michael Mmoh6:1 6:4
(23) Oscar Otte – James Ward6:1 6:2
(24) Gianluca Mager – Enrique Lopez Perez7:6(0) 6:0
Hugo Gaston – (25) Marco Trungelliti6:4 6:1
(26) Pedro Martinez – Christopher Eubanks6:4 6:4
Go Soeda – (27) Facundo Bagnis6:1 6:2
Jason Kubler – (28) Ramkumar Ramanathan6:4 6:4
Manuel Guinard – (29) Lukas Lacko7:6(4) 4:6 6:1
Attila Balazs – (30) Sonwoo Kwon7:5 6:3
(31) Salvatore Caruso – Norbert Gombos5:7 6:4 6:4
(32) Mikael Ymer – Roberto Marcora6:4 2:6 6:1
Facundo Arguello – Filippo Baldi3:6 6:3 6:2
Mirza Basic – Kaichi Uchida7:6(6) 6:3
Elliot Benchetrit – Pedro Cachin6:3 1:6 6:3
Geoffrey Blancaneaux – Andrea Arnaboldi7:6(5) 3:6 6:3
Matthias Bourgue – Matteo Viola4:6 6:1 6:3
Kimmer Coppejans – Rogerio Dutra Silva6:3 6:7(6) 6:4
Antoine Cornut-Chauvinc – Zdenek Kolar3:6 6:2 7:6(5)
Steve Darcis – Hiroki Moriya7:6(4) 7:5
Thiemo De Bakker – Yasutaka Uchiyama6:3 7:5
Arthur De Greef – Illya Marchenko5:7 6:3 6:2
Joao Domingues – Viktor Galovic6:3 6:4
Daniel Elahi Galan – Carlos Berlocq4:6 6:3 6:4
Santiago Giraldo – Alexander Nedovyesov3:6 6:4 6:3
Marcos Giron – Donald Young6:0 6:1
Emilio Gomez – Daniel Gimeno-Traver6:4 6:1
Yannick Hanfmann – Constant Lestienne6:2 7:5
Uladzimir Ignatik – Matteo Donati6:3 4:6 4:1
Dominik Koepfer – Mitchell Krueger7:5 6:1
Pedja Krstin – Lorenzo Giustino6:4 6:2
Lucas Miedler – Evgeny Karlovskiy7:5 6:2
Rudolf Molleker – Tommy Robredo7:6(5) 6:3
Mats Moraing – Andrej Martin6:3 5:7 6:4
Alexandre Muller – Alessandro Giannessi5:7 7:6(7) 6:1
Stefano Napolitano – Federico Gaio7:6(3) 6:4
Gianluigi Quinzi – Marc Polmans6:2 1:6 6:3
Roberto Quiroz – Tallon Griekspoor2:6 7:6(5) 6:4
Nino Serdarusic – Li Zhe6:2 6:2
Johan Tatlot – Tatsuma Ito6:2 7:6(3)
Mikael Torpegaard – Noah Rubin6:2 6:2
Viktor Troicki – Kevin Krawietz6:4 6:3
Alexey Vatutin – Gerald Melzer2:6 6:1 7:5
Ze Zhang – Filip Horansky7:6(3) 6:2

2. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
(1) Tennys Sandgren – Mats Moraing6:2 6:2
(4) Henri Laaksonen – Facundo Arguello4:6 6:4 6:3
(6) Sergiy Stakhovsky – Uladzimir Ignatik7:6(2) 6:4
(7) Thiago Monteiro – Antoine Cornut-Chauvinc6:3 4:6 6:3
(8) Yannick Maden – Mikael Torpegaard6:4 4:6 6:2
(12) Guillermo Garcia-Lopez – Pedja Krstin4:6 6:3 6:4
(13) Stefano Travaglia – Nino Serdarusic6:4 6:4
Alexandre Muller – (14) Peter Polansky6:2 4:6 7:6(2)
Yannick Hanfmann – (15) Sebastian Ofner6:2 6:1
Rudolf Molleker – (16) Matthias Bachinger4:6 6:3 6:4
(17) Alejandro Davidovich Fokina – Joao Domingues6:2 7:5
(19) Lukas Rosol – Marcos Giron6:4 6:4
Elliot Benchetrit – (20) Bjorn Fratangelo6:3 6:4
Matthias Bourgue – (21) Nikola Milojevic2:6 6:4 7:5
(23) Oscar Otte – Stefano Napolitano6:4 6:1
Santiago Giraldo – (24) Gianluca Mager4:6 7:6(4) 3:0
(26) Pedro Martinez – Mirza Basic6:2 7:5
(31) Salvatore Caruso – Ze Zhang6:2 6:2
(32) Mikael Ymer – Johan Tatlot3:6 7:6(2) 6:1
Geoffrey Blancaneaux – Adam Pavlasek6:4 1:6 7:5
Simone Bolelli – Dominik Koepfer6:1 3:6 6:3
Dustin Brown – Emilio Gomez6:2 7:5
Kimmer Coppejans – Matteo Martineau6:0 1:6 6:2
Enzo Couacaud – Arthur De Greef6:0 6:3
Steve Darcis – Corentin Denolly3:6 6:1 6:4
Daniel Elahi Galan – Adrian Menendez-Maceiras7:5 6:7(4) 7:6(0)
Manuel Guinard – Gianluigi Quinzi6:3 7:6(4)
Lucas Miedler – Attila Balazs7:6(3) 6:3
Blaz Rola – Roberto Quiroz6:2 6:3
Go Soeda – Thiemo De Bakker6:1 3:6 6:3
Viktor Troicki – Jason Kubler6:1 7:6(9)
Alexey Vatutin – Hugo Gaston6:1 6:3

3. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
(1) Tennys Sandgren – Matthias Bourgue7:6(1) 7:5
(32) Mikael Ymer – (4) Henri Laaksonen6:1 2:6 6:2
Alexey Vatutin – (6) Sergiy Stakhovsky6:4 1:6 6:3
(7) Thiago Monteiro – Lucas Miedler6:2 6:4
(8) Yannick Maden – (17) Alejandro Davidovich Fokina6:3 3:6 6:1
(12) Guillermo Garcia-Lopez – (23) Oscar Otte3:6 6:4 6:0
(13) Stefano Travaglia – Steve Darcis7:6(3) 6:3
Yannick Hanfmann – (19) Lukas Rosol6:2 6:2
(26) Pedro Martinez – Geoffrey Blancaneaux6:3 6:1
(31) Salvatore Caruso – Dustin Brown4:6 6:4 6:3
Elliot Benchetrit – Enzo Couacaud4:6 7:6(4) 6:2
Simone Bolelli – Go Soeda6:1 7:6(5)
Kimmer Coppejans – Manuel Guinard6:3 4:6 6:1
Rudolf Molleker – Santiago Giraldo4:6 6:4 6:4
Alexandre Muller – Viktor Troicki6:3 6:4
Blaz Rola – Daniel Elahi Galan6:3 6:2