Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1392, Did:0, useCase: 0

Bijušais finālists Bagdatis nekvalificējas "Australian Open"

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Bijušais finālists Bagdatis nekvalificējas "Australian Open"
Markoss Bagdatis. Foto: AFP/Scanpix

Pirms 13 gadiem pārsteidzoši "Australian Open" finālu sasniegušais kiprietis Markoss Bagdatis šogad, būdams karjeras norietā, Melburnā bija spiests spēlēt kvalifikācijā, kur paklupa jau pirmajā cīņā, ar 4:6, 6:4, 3:6 atzīstot Barbadosas tenisista Dariana Kinga pārākumu.

ATP ranga 122. vietā esošais Bagdatis 50 pozīcijas zemāk esošajam Kingam zaudēja, nespējot apspēlēt sāncenša aizsardzību. Kings izmantoja izteikti pasīvu taktiku ar garajām izspēlēm, Bagdatim sarežģītajos Melburnas apstākļos trūka pacietības un precizitātes. Viņš tuvojās zaudējumam arī 2. setā, taču spēja atspēlēt breiku un nopelnīt izšķirošo setu, tajā vienīgam breikam notiekot priekšpēdējā geimā.

Bagdatis 2006. gadā Melburnā ceļā uz finālu pieveica trīs Top 10 spēlētājus – Endiju Rodiku (#3), Ivanu Ļubičiču (#8) un Davidu Nalbandjanu (#4), bet finālā pēc pozitīva sākuma (seta un breika pārsvars) piekāpās pasaules pirmajam numuram Rodžeram Federeram (7:5, 5:7, 0:6, 0:2).

Barbadosas vienīgais profesionālais tenisists Kings Melburnā ieradās tikai vakar, kad atlidoja no Floridas. 26 gadus vecais Kings tikai vienreiz spēlējis "Grand Slam" pamatturnīrā, 2017. gadā "US Open" 1. kārtā zaudējot Aleksandram Zverevam.

Sieviešu turnīrā ļoti vāji pret zemāka līmeņa pretinieci nospēlēja bijusī pasaules otrā rakete Vera Zvonarjova (#95), ar 3:6, 2:6 zaudējot Austrālijas tenisistei Astrai Šarmai (#230), kurai 23 gadu vecumā tā bija pirmā spēle "Grand Slam" kvalifikācijas turnīros. Viņa nav spēlējusi WTA pamatturnīros, bet mačs pret Zvonarjovu bija pirmā tikšanās ar pirmā simtnieka tenisisti. Šarmai teniss medicīnas studiju dēļ līdz šim nebija pilna laika nodarbošanās, pārsvarā spēlējot Austrālijas ITF turnīros.

Divkārtējā "Australian Open" pusfināliste (2009, 2011) Zvonarjova pagājušajā nedēļā muguras savainojuma dēļ izstājās Šeņdžeņas "International" turnīra pusfinālā, ar šo rezultātu nodrošinot atgriešanos Top 100 pirmoreiz kopš 2013. gada janvāra. Verai "Australian Open" pamatturnīra atlases brīdī rangā bija 111. vieta, bet tagad sanāca savdabīga situācija kā Top 100 spēlētājai startēt kvalifikācijā.

Šarma vēlāk guva vēl divas uzvaras un iekļuva pamatturnīrā, turklāt kvalifikācijas finālā ļoti dramatiskā cīņā atspēlēja trīs mačbumbas pret Irinu Hromačovu, krievieti uzveicot ar 5:7, 7:6(7), 7:6(10).

"Australian Open 2019", vīriešu kvalifikācija

1. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
(1) Lorenzo Sonego – Jay Clarke6:2 6:3
(2) Felix Auger-Aliassime – Arthur De Greef6:2 7:6(1)
(3) Ricardas Berankis – Max Purcell6:1 6:2
(4) Paolo Lorenzi – Daniel Elahi Galan6:4 6:2
Henri Laaksonen – (5) Casper Ruud6:2 6:4
(6) Prajnesh Gunneswaran – Viktor Galovic6:4 6:4
Tim Smyczek – (7) Lukas Lacko6:4 4:6 7:6(9)
Kimmer Coppejans – (8) Ruben Bemelmans7:5 6:4
(9) Juan Ignacio Londero – Tommy Robredo7:5 7:5
(10) Peter Polansky – Ernesto Escobedo6:4 3:6 6:4
(11) Lloyd Harris – Zdenek Kolar6:2 6:1
(12) Jason Jung – Gian Marco Moroni3:6 6:1 7:6(7)
(13) Marco Trungelliti – Kevin Krawietz6:4 6:2
Darian King – (14) Marcos Baghdatis6:4 4:6 6:3
Filippo Baldi – (15) Yannick Maden7:5 6:3
(16) Miomir Kecmanovic – Gianluigi Quinzi6:4 3:6 6:3
(17) Thiago Monteiro – Aleksandar Vukic3:6 7:6(5) 6:3
Gleb Sakharov – (18) Quentin Halys6:2 6:4
(19) Matthias Bachinger – John-Patrick Smith7:5 6:3
(20) Adrian Menendez-Maceiras – Christian Harrison6:4 2:6 6:4
(21) Ramkumar Ramanathan – Sergio Gutierrez Ferrol6:3 6:2
(22) Sergiy Stakhovsky – Kenny De Schepper6:3 4:6 6:3
Daniel Evans – (23) Rogerio Dutra Silva6:2 6:3
(24) Bjorn Fratangelo – Tallon Griekspoor6:4 7:5
Tatsuma Ito – (25) Simone Bolelli6:3 3:6 6:3
Dustin Brown – (26) Carlos Berlocq3:6 6:1 7:5
(27) Stefano Travaglia – Andrej Martin6:3 6:4
(28) Noah Rubin – Akira Santillan6:4 6:3
Aleksandr Nedovyesov – (29) Dennis Novak7:6(3) 6:0
Joao Domingues – (30) Constant Lestienne6:4 6:4
(31) Lukas Rosol – Thomaz Bellucci2:6 6:3 6:4
(32) Thanasi Kokkinakis – Mohamed Safwat6:2 7:6(2)
Marcelo Arevalo – Antoine Hoang7:6(1) 6:4
Gregoire Barrere – Duck-Hee Lee6:3 6:2
Alejandro Davidovich Fokina – Daniel Gimeno-Traver7:5 7:6(4)
Christopher Eubanks – Corentin Moutet2:6 6:1 6:4
Calvin Hemery – Alexander Crnokrak7:6(4) 6:1
Maxime Janvier – JC Aragone5:7 6:0 6:4
Cem Ilkel – Egor Gerasimov3:6 6:3 7:6(16)
Tobias Kamke – Facundo Bagnis6:4 6:3
Dominik Koepfer – Blake Ellis3:6 6:0 6:3
Pedja Krstin – Nikola Milojevic6:4 4:6 7:6(7)
Mitchell Krueger – Federico Gaio7:6(2) 4:6 7:5
Nicola Kuhn – Stephane Robert6:4 7:6(4)
Enrique Lopez Perez – Donald Young5:7 6:1 6:2
Kamil Majchrzak – Brayden Schnur6:4 6:3
Pedro Martinez – Andrea Arnaboldi6:3 6:3
Rudolf Molleker – Guilherme Clezar7:6(10) 7:6(8)
Mats Moraing – Luke Saville6:4 7:5
Hiroki Moriya – Rinky Hijikata7:6(4) 2:6 6:3
Stefano Napolitano – Matteo Donati6:4 7:6(4)
Sebastian Ofner – Yasutaka Uchiyama7:6(6) 7:6(8)
Oscar Otte – Salvatore Caruso6:3 7:6(3)
Tommy Paul – Roberto Cid Subervi6:4 6:3
Jurij Rodionov – Alexander Bublik7:5 3:6 6:3
Blaz Rola – Adam Pavlasek7:5 6:3
Go Soeda – Sebastian Korda6:1 6:2
Yuichi Sugita – Lorenzo Giustino7:6(1) 2:6 6:4
Viktor Troicki – Nicolas Mahut6:2 6:4
Luca Vanni – Alessandro Giannessi6:4 6:4
Alexey Vatutin – Filip Horansky7:5 7:5
James Ward – Maverick Banes3:6 6:1 6:2
Yosuke Watanuki – Kwon Soon-Woo7:5 6:4
Ze Zhang – Daniel Brands7:6(6) 6:1

2. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
(1) Lorenzo Sonego – Yuichi Sugita6:1 6:2
Christopher Eubanks – (2) Felix Auger-Aliassime7:6(4) 6:3
Ze Zhang – (3) Ricardas Berankis2:6 6:2 6:3
(4) Paolo Lorenzi – Tommy Paul7:6(4) 4:6 6:3
(6) Prajnesh Gunneswaran – Enrique Lopez Perez6:3 6:3
Oscar Otte – (9) Juan Ignacio Londero6:2 6:2
(10) Peter Polansky – Blaz Rola6:2 6:7(6) 6:3
(11) Lloyd Harris – Dominik Koepfer7:5 6:3
Hiroki Moriya – (12) Jason Jung6:2 6:3
(13) Marco Trungelliti – James Ward6:4 3:6 6:3
(16) Miomir Kecmanovic – Maxime Janvier6:4 7:6(5)
(17) Thiago Monteiro – Gregoire Barrere6:3 6:3
Yosuke Watanuki – (19) Matthias Bachinger7:6(5) 2:6 6:3
Mitchell Krueger – (20) Adrian Menendez-Maceiras3:6 6:3 7:5
Rudolf Molleker – (21) Ramkumar Ramanathan5:7 7:5 7:6(6)
Luca Vanni – (22) Sergiy Stakhovsky6:4 7:6(3)
(24) Bjorn Fratangelo – Stefano Napolitano4:6 6:3 7:6(4)
(27) Stefano Travaglia – Go Soeda3:6 6:3 7:5
Kamil Majchrzak – (28) Noah Rubin7:5 6:1
Viktor Troicki – (31) Lukas Rosol7:6(3) 6:1
(32) Thanasi Kokkinakis – Sebastian Ofner6:4 7:6(4)
Dustin Brown – Marcelo Arevalo2:6 6:4 6:2
Kimmer Coppejans – Alejandro Davidovich Fokina6:2 3:6 6:3
Joao Domingues – Cem Ilkel6:7(4) 6:3 6:4
Daniel Evans – Jurij Rodionov6:4 3:6 7:5
Tatsuma Ito – Nicola Kuhn6:3 6:0
Darian King – Alexey Vatutin6:3 4:6 6:2
Henri Laaksonen – Tobias Kamke3:6 6:3 6:3
Pedro Martinez – Aleksandr Nedovyesov4:6 7:6(4) 6:1
Mats Moraing – Filippo Baldi6:2 3:6 6:3
Gleb Sakharov – Calvin Hemery6:4 3:6 6:3
Tim Smyczek – Pedja Krstin6:3 6:2

3. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
Tatsuma Ito – (1) Lorenzo Sonego7:6(6) 0:6 7:6(3)
Daniel Evans – (4) Paolo Lorenzi6:3 6:3
(6) Prajnesh Gunneswaran – Yosuke Watanuki6:7(5) 6:4 6:4
(32) Thanasi Kokkinakis – (10) Peter Polansky6:4 6:4
(11) Lloyd Harris – Dustin Brown6:1 7:6(10)
Mitchell Krueger – (13) Marco Trungelliti6:3 5:7 6:4
(16) Miomir Kecmanovic – (17) Thiago Monteiro6:2 6:1
(24) Bjorn Fratangelo – Ze Zhang6:7(4) 7:6(1) 6:1
(27) Stefano Travaglia – Kimmer Coppejans6:4 6:2
Christopher Eubanks – Pedro Martinez6:3 6:3
Henri Laaksonen – Joao Domingues7:6(4) 6:2
Kamil Majchrzak – Mats Moraing6:3 6:2
Rudolf Molleker – Oscar Otte4:6 6:4 7:5
Gleb Sakharov – Tim Smyczek3:6 6:3 6:4
Viktor Troicki – Darian King6:2 3:6 6:3
Luca Vanni – Hiroki Moriya6:2 6:2

Sieviešu kvalifikācija

1. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
Astra Sharma – (1) Vera Zvonareva6:3 6:2
(2) Mandy Minella – Pemra Ozgen6:2 4:6 6:4
(3) Viktorija Golubic – Jill Teichmann6:2 6:4
(4) Bianca Andreescu – Katie Swan6:1
(5) Anhelina Kalinina – Martina Di Giuseppe6:4 2:6 7:6(5)
Iga Swiatek – (6) Olga Danilovic1:6 7:6(4) 7:5
(7) Veronika Kudermetova – Jasmine Paolini4:6 6:1 6:3
Antonia Lottner – (8) Nao Hibino6:2 6:4
(9) Marta Kostyuk – Jana Cepelova6:3 7:5
(10) Ivana Jorovic – Xinyun Han6:2 6:1
(11) Lin Zhu – Elena Rybakina6:2 6:4
(12) Sofya Zhuk – Jana Fett5:7 6:2 6:4
Barbora Krejcikova – (13) Maria Bouzkova6:4 4:6 6:4
Richel Hogenkamp – (14) Arantxa Rus6:3 6:4
(15) Fanny Stollar – Yuxuan Zhang4:6 6:4 6:4
(16) Jennifer Brady – Karman Thandi6:0 7:5
Kaja Juvan – (17) Yanina Wickmayer4:6 6:4 7:5
(18) Nicole Gibbs – Elitsa Kostova6:4 6:2
(19) Caroline Dolehide – Rebecca Marino6:2 6:2
(20) Vitalia Diatchenko – Dejana Radanovic6:4 6:7(4) 6:2
(21) Harriet Dart – Chloe Paquet6:3 4:6 6:2
(22) Misaki Doi – Olga Doroshina6:3 6:1
(23) Varvara Lepchenko – Viktoriya Tomova4:6 6:2 7:6(6)
(24) Natalia Vikhlyantseva – Ying-Ying Duan6:7(5) 6:4 6:4
(25) Irina Khromacheva – Barbara Haas6:4 6:4
(26) Tereza Smitkova – Ayano Shimizu7:6(7) 7:6(6)
Xiyu Wang – (27) Claire Liu6:3 6:2
(28) Karolina Muchova – Arina Rodionova6:2 6:4
(29) Paula Badosa Gibert – Denisa Allertova6:3 6:3
(30) Sabina Sharipova – Alexandra Bozovic6:4 6:0
Lizette Cabrera – (31) Georgina Garcia Perez6:0 6:2
Kurumi Nara – (32) Veronica Cepede Royg6:2 7:6(1)
Kristie Ahn – Gabriella Taylor6:1 6:1
Naiktha Bains – Maddison Inglis6:3 5:7 7:5
Aliona Bolsova Zadoinov – Valentyna Ivakhnenko7:6(5) 4:6 7:5
Ysaline Bonaventure – Naomi Broady6:4 3:6 6:3
Varvara Flink – Anastasia Grymalska6:3 6:1
Olga Govortsova – Silvia Soler-Espinosa2:6 6:2 6:1
Valentini Grammatikopoulou – Irina Bara6:3 6:2
Beatriz Haddad Maia – Lauren Davis6:3 6:3
Amandine Hesse – Lesley Kerkhove1:6 7:6(4) 7:6(8)
Lucie Hradecka – Ekaterine Gorgodze6:3 6:3
Anna Kalinskaya – Quirine Lemoine6:1 7:6(14)
Allie Kiick – Giulia Gatto-Monticone6:2 6:2
Danka Kovinic – Fangzhou Liu6:1 7:5
Danielle Lao – Jia-Jing Lu6:2 6:2
Jamie Loeb – Abbie Myers6:2 6:4
Tereza Martincova – Fang-Ying Xun6:1 1:6 6:3
Christina McHale – Jamie Fourlis6:4 6:2
Kaylah McPhee – Kathinka Von Deichmann6:3 6:4
Tereza Mrdeza – Kimberley Zimmermann6:0 6:4
Asia Muhammad – Sesil Karatantcheva3:6 6:1 6:4
Paula Ormaechea – Na-Lae Han6:3 6:2
Conny Perrin – Carina Witthoeft5:1
Nadia Podoroska – Maryna Zanevska3:6 6:3 6:3
Jessika Ponchet – Katherine Sebov6:1 6:4
Ankita Raina – Myrtille Georges6:2 6:2
Olivia Rogowska – Katarina Zavatska6:1 6:4
Liudmila Samsonova – Gabriella Da Silva Fick6:4 4:6 6:3
Bibiane Schoofs – En Shuo Liang6:2 5:7 6:4
Martina Trevisan – Anastasia Zarycka6:4 1:6 6:2
Isabelle Wallace – Sabine Lisicki7:6(5) 7:5
Shilin Xu – Raluka Serban6:3 3:6 6:3
Anna Zaja – Magdalena Frech6:2 6:3

2. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
Olga Govortsova – (2) Mandy Minella6:1 1:6 7:5
(3) Viktorija Golubic – Kristie Ahn6:4 6:4
(4) Bianca Andreescu – Valentini Grammatikopoulou6:4 6:1
Jamie Loeb – (5) Anhelina Kalinina6:3 6:4
(7) Veronika Kudermetova – Anna Zaja6:4 6:2
(9) Marta Kostyuk – Amandine Hesse6:3 6:2
(10) Ivana Jorovic – Asia Muhammad6:3 4:6 6:4
(11) Lin Zhu – Allie Kiick6:1 7:5
Christina McHale – (12) Sofya Zhuk6:3 6:3
Danka Kovinic – (15) Fanny Stollar6:4 6:0
(16) Jennifer Brady – Conny Perrin6:1 6:1
(18) Nicole Gibbs – Paula Ormaechea7:5 6:2
Danielle Lao – (19) Caroline Dolehide6:1 2:6 6:1
Anna Kalinskaya – (20) Vitalia Diatchenko6:2 6:2
(21) Harriet Dart – Shilin Xu7:6(4) 6:1
(22) Misaki Doi – Kaylah McPhee2:6 7:6(0) 6:3
(23) Varvara Lepchenko – Tereza Mrdeza6:1 6:3
(24) Natalia Vikhlyantseva – Bibiane Schoofs6:0 6:3
(25) Irina Khromacheva – Olivia Rogowska6:3 6:2
(26) Tereza Smitkova – Lucie Hradecka6:4 6:3
(28) Karolina Muchova – Liudmila Samsonova6:4 6:0
(29) Paula Badosa Gibert – Ankita Raina4:6 6:2 6:4
Martina Trevisan – (30) Sabina Sharipova6:3 7:5
Naiktha Bains – Kurumi Nara6:4 6:4
Ysaline Bonaventure – Lizette Cabrera6:4 6:3
Beatriz Haddad Maia – Kaja Juvan6:3 6:4
Richel Hogenkamp – Isabelle Wallace6:3 6:2
Antonia Lottner – Nadia Podoroska6:2 6:3
Tereza Martincova – Xiyu Wang6:4 6:3
Jessika Ponchet – Barbora Krejcikova7:6(5) 6:4
Astra Sharma – Varvara Flink6:7(3) 6:2 6:4
Iga Swiatek – Aliona Bolsova Zadoinov7:6(1) 6:2

3. kārtas rezultāti

SpēleRezultāts
(3) Viktorija Golubic – (18) Nicole Gibbs6:3 7:6(3)
(4) Bianca Andreescu – (26) Tereza Smitkova6:0 4:1
(7) Veronika Kudermetova – Tereza Martincova6:2 5:7 6:3
(29) Paula Badosa Gibert – (9) Marta Kostyuk7:6(6) 6:3
(21) Harriet Dart – (10) Ivana Jorovic1:6 6:3 6:1
(11) Lin Zhu – Martina Trevisan3:6 7:6(2) 6:1
Beatriz Haddad Maia – (16) Jennifer Brady6:3 6:4
(22) Misaki Doi – Olga Govortsova7:6(2) 6:4
(23) Varvara Lepchenko – Christina McHale7:5 7:5 7:6(3)
(24) Natalia Vikhlyantseva – Danka Kovinic7:5 6:3
Astra Sharma – (25) Irina Khromacheva5:7 7:6(7) 7:6(10)
(28) Karolina Muchova – Jamie Loeb6:4 6:1
Ysaline Bonaventure – Richel Hogenkamp6:4 6:3
Anna Kalinskaya – Antonia Lottner7:6(3) 6:3
Jessika Ponchet – Naiktha Bains6:1 7:5
Iga Swiatek – Danielle Lao6:1 6:3