Federers neapmierināts ar Vācijas Olimpiskās federācijas noteikumiem

Federers neapmierināts ar Vācijas Olimpiskās federācijas noteikumiem

Rodžers Federers
Foto: AP/Scanpix

Šveiciešu tenisists ir izteicis nepatiku pret Vācijas Olimpiskās federācijas noteikumiem, kurus ievērojot, Londonas Olimpiskajās spēlēs nepiedalītos neviens vācu sportists.

Vācijas Olimpiskās federācijas noteikumi paredz, ka spēlētājs tiek pielaists dalībai olimpiādē tikai, ja pasaules rangā atrodas kādā no pirmajām 24 vietām. Noteikumi paredz, ka kvalificēties Londonai var arī, ja ir sasniegts vismaz viens no pēdējo trīs ‘’Grand slam’’ ceturtdaļfināliem vai viens no pēdējo piecu ATP Masters 1000 turnīru pusfināliem. No Vācijas tenisistiem visaugstāk ATP rangā ir Florians Majers un Filips Kolšraibers, kuri ieņem attiecīgi 28. un 29. vietu, kā arī Tomijs Hāss, kurš šobrīd pasaules rangā ieņem 49. vietu.

‘’Tas ir absurds, cik augstu ir uzstādīti kritēriji, es Olimpiādē gribētu redzēt pēc iespējas vairāk vācu spēlētājus,’’ sacīja sešpadsmitkārtējais ‘’Grand Slam’’ čempions Federers.’’Kolšraibers ir pieveicis Rafaelu Nadalu, Tomijs ir pieveicis mani, un viņi ir divi no favorītiem uz uzvaru gan Vimbldonā, gan Olimpiādē,’’pievienoja Federers.

Starptautiskā Tenisa Federācija (ITF) ir tiesīga piešķirt tenisistiem, kas nav iekļauti savu valstu komandās piešķirt wild card, taču nav zināms vai kāda no tām nonāks vācu tenisistu rokās.

Izmantotie resursi:
Federer slams rules as Germans sweat on London...

Slēpts komentārs: Pirate35
Slēpts komentārs: dale

  -1 [+] [-]

, 2012-06-20 19:05, pirms 6 gadiem
dale rakstīja: Kaada vinjam dalja!
viņš grib DEL spēlēt nākamsezon

  -1 [+] [-]

, 2012-06-20 23:25, pirms 6 gadiem
Yess, Gulbim izdevība!
Bet ja nopietni, tad var padomāt, ka Vācijas tenisa federācija domā, ka visi viņu spēlētāji ir Borisi Bekeri juniori!

     [+] [-]

, 2012-06-21 11:08, pirms 6 gadiem
Vai tas tiešām nozimē ka Gulbim ir izredzes?

     [+] [-]

, 2012-06-21 20:28, pirms 6 gadiem
Skuju-Janis rakstīja: Vai tas tiešām nozimē ka Gulbim ir izredzes?
Kādā sakarā GULBIS? Tos wild card drīzāk dos tam pašam Hāsam, Hjūitam, kas dēļ traumām reitingā ir zemu, vai kādam jaunam puisim. Latvieši, protams, nesaprot, ka Gulbis sen vairs nav ne jauns, ne daudzsološs.

Tev jābūt autorizētam,