Šarapovas atgriešanās turnīrs būs aprīļa beigās Štutgartē

Šarapovas atgriešanās turnīrs būs aprīļa beigās Štutgartē

Foto: AP/Scanpix

Par dopinga (meldonija) pārkāpumiem uz 15 mēnešiem diskvalificētā Krievijas tenisiste Marija Šarapova otrdien paziņoja par atgriešanās turnīru. Tās būs WTA "Premier" līmeņa sacensības Štutgartē, kas sāksies 24. aprīlī. Šarapovai pirmā spēle būs divas dienas vēlāk.

Šarapova oficiālos mačos nav piedalījusies kopš pagājušā gada "Australian Open" ceturtdaļfināla, kur zaudēja Serēnai Viljamsai. Pēc paziņojuma par viņas diskvalifikācijas samazināšanu titulētā Krievijas tenisiste ir aizvadījusi dažas paraugspēles, kas viņai ir atļauts.

Štutgarte par atgriešanās turnīru nav izvēlēta nejauši. Šarapova šajā Vācijas pilsētā uzvarēja trīs gadus pēc kārtas (2012-14), turklāt turnīra galvenais sponsors "Porsche" ir arī viens no Šarapovas lielākajiem atbalstītājiem un pieckārtējo "Grand Slam" čempioni nepameta viņas dopinga skandāla laikā.

Šarapova drīkst spēlēt 26. aprīlī, kad viņai arī plānots pirmais mačs Štutgartē. Tā būs turnīra trešā diena, tāpēc Šarapovai gaidāms saspringts grafiks, ja viņa pārvarēs pirmās kārtas. Sacensību organizatori trešdien paziņoja par "wild card" piešķiršanu trīskārtējai čempionei. Pērn Štutgartē, kur ir māla seguma turnīrs telpās, 1. kārtā tika pabeigta trešdienā, kad notika piecas spēles.

"Wild card" Šarapovai būs nepieciešams vēl vairākos turnīros, kamēr viņa nodrošinās atgriešanos reitingā. Visticamāk, tas notiks jau pēc pirmā turnīra, kur viņai nepieciešams gūt vienu uzvaru, par to saņemot 55 punktus. Pieteikšanās turnīriem notiek sešas nedēļas pirms to sākuma, tāpēc Šarapova ar savu atjaunoto reitingu varēs pretendēt ne agrāk par vasaras turnīriem. Tas nozīmē arī to, ka viņai "wild card" vajadzēs arī "French Open" un Vimbldonā.

Izmantotie resursi:
https://newsroom.porsche.com/en/the...

  -1 [+] [-]

, 2017-01-10 16:16, pirms gada
Prieks, ka mana favorīt tenisiste atgriezīsies!

  +3 [+] [-]

, 2017-01-10 16:24, pirms gada
Bez viņas tomēr garlaicīgi !
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2017-01-10 16:47, pirms gada
HMB-IZGULEEJOSS rakstīja: turnirs bus skalsh
uz 1 spēli

     [+] [-]

, 2017-01-10 17:09, pirms gada
lai kā man patiktu, ka krievijas sportistiem nākas atbildēt par dopingu, tomēr Šarapovu man bija žēl, vēel jo vairāk ka viņa nemēģināja izlocīties. Pāslaik viņa joprojām ir viena no tām kas var tikt līdz #1 topā (atkal) un arī šajā turnīrā tiks tālāk par vienu kārtu

     [+] [-]

, 2017-01-10 17:14, pirms gada
Lai veicas!

  -3 [+] [-]

, 2017-01-10 17:38, pirms gada
pùce, Maškai no krieviem ir tikai pase...viss pārējais - bizness, màja utt ir amerikàņu...viņai piedāvāja amerikàņu pilsonību, bet šķiet nepilngadīgo meiteņu internātā amerikānietes būs bāzušas viņas galvu tualetes podā, kà rezultātā viņai izstrādājies kaut kāds spīts un viņa ir "russkaja", bet objektīvi viņa sen nav krieviete...un mildronāts nav dopings!

  +2 [+] [-]

, 2017-01-10 17:44, pirms gada
dakots rakstīja: pùce, Maškai no krieviem ir tikai pase...viss pārējais - bizness, màja utt ir amerikàņu...viņai piedāvāja amerikàņu pilsonību, bet šķiet nepilngadīgo meiteņu internātā amerikānietes būs bāzušas viņas galvu tualetes podā, kà rezultātā viņai izstrādājies kaut kāds spīts un viņa ir "russkaja", bet objektīvi viņa sen nav krieviete...un mildronāts nav dopings!
ja WADA saka, ka ir, tātad ir. ja Marija uzskata sevi par krieveni, tātad ir. un punkts

     [+] [-]

, 2017-01-10 17:44, pirms gada
nu tik visi mashai dos WC, gaidi vien

     [+] [-]

, 2017-01-10 18:17, pirms gada
WC var arī nopirkt!👍

     [+] [-]

, 2017-01-10 21:00, pirms gada
thekurmis rakstīja: nu tik visi mashai dos WC, gaidi vien
pag reitingā tiek tak uzreiz ja ir 12 punkti tātad ja viņa tiek pie 55, kā rakstā, tad ar to problēmu nebūtu, vienīgi līmenis kurā spēlēt pēc reitinga vaiņas gadījumā būtu smieklīgs. Bet uzaicinot Mašu piedalīties, jebkura turnīra publicitāte tik iegūtu, neatkarīgi no tā līmeņa

     [+] [-]

, 2017-01-10 21:30, pirms gada
Iespējams GS wc iedos kā bijušai čempionei - viss atkarīgs kā uzvedīsies publiskajā telpà..ja mediji viņu apsaukās par dopingotāju un negodīgu, tad wc rīkotāji nedos, bet ja tiks runāts, ka beibe vienkārši nav pievērsusi uzmanību dopinga noteikumu maiņai un pietēlos blondīni, tad viss būs ok - nu, ko var prasīt no bārbijas? ...atvainojās, kniksi izpildīja, sodu saņēma...mēs tak visi šo mīlam!
...un tak ir variants, krievu tenisa federācija palīdzēs ar Maskavas un Pēterburgas wc maiņàm...viņi var savu turnīru wc iemainīt pret Madridi, Romu utt... Madride dod wc Maškai, bet Maskavā wc saņem kàda spāņu tenisiste...

Tev jābūt autorizētam,