Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:6, Did:0, useCase: 0
Jānis Cīrulis

Superspēle izpaliek, Hjūits piekāpjas Federeram

Vimbldonas 'Grand Slam" tenisa turnīra ceturtdaļfinālu šodien bez īpašām problēmām sasniedzis Rodžers Federers, kurš trijos setos uzveica austrālieti Leitonu Hjūitu – 7:6(7), 6:2, 6:4. Viņa nākamais pretinieks būs Mario Ančičs.

Superspēle izpaliek, Hjūits piekāpjas Federeram
Rodžers Federers
Foto: AP

Leitons Hjūits Vimbldonas vīriešu vienspēļu turnīrā uzvarēja 2002. gadā, bet visus nākamos gadus labākais ir bijis tieši Federers, kura uzvaru sērija uz zāliena seguma kortiem jau iesniegusi septītajā desmitā. Pirms spēles Hjūits novērtēja savus spēkus un atzina, ka Federera pārspēšanai vajadzēs izmantot katru mazāko iespēju, turklāt pašam jādemonstrē superspēle.

Tā šodien izpalika. Pirmajā setā Hjūits vēl spēja aizspēlēties līdz taibreikam, taču līdz setbumbai nespēja tikt. Uzvarējis taibreikā ar 9:7, Federers pilnībā pārņēma iniciatīvu un nākamos divus setus jau uzvarēja pārliecinošāk – 6:2, 6:4. Šogad Vimbldonā viņš vēl nav zaudējis ne seta, bet kopumā uz zāliena seguma jau 63. spēles pēc kārtas.

Federera nākamais sāncensis būs horvāts Mario Ančičs, kurš piecu setu mačā apspēlēja spāni Fernando Verdasko - 3:6, 4:6, 6:3, 6:4, 13:11. Interesanti, ka tieši Ančičs ir pēdējais tenisists, kurš spējis pieveikt Federeru uz zāliena – 2002. gada Vimbldonā viņš bija pārāks ar 6:3, 7:6(2), 6:3.

Izmantotie resursi:
wimbledon.org

 

2008-06-30 21:07

Nākamais: De Rossi pagarina līgumu