Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:6, Did:0, useCase: 0

Vesņina: "Zaudējumu Latvijai pārdzīvoju ļoti smagi"

Vesņina: "Zaudējumu Latvijai pārdzīvoju ļoti smagi"
Jeļena Vesņina
Foto: AFP/Scanpix

Krievijas tenisiste Jeļena Vesņina ir ļoti vīlusies, ka viņas valsts izlase Federāciju kausa cīņā piekāpās Latvijai, izkrītot no pasaules grupas.

Kā vēstīts, pārspēlēs par vietu otrajā pasaules grupā Latvija šomēnes izbraukumā ar 3-2 pārspēja Krieviju, pirmoreiz kopš 1993. gada iekļūstot starp 16 labākajām pasaules izlasēm.

"Zaudējumu Latvijai pārdzīvoju smagi. Bija ļoti sāpīgi. Esmu reāliste un saprotu, ka Latvija bija ļoti spēcīga, īpaši Aļona Ostapenko. Viņa parādīja pasaules piektās raketes tenisu. Tas ir augstākais līmenis, ko nedrīkst noniecināt," saka Vesņina. "Mūsu meitenes atdeva visu, ko spēja, cīnījās. Žēl, ka Katja Makarova pret Nastju Sevastovu neparādīja savu labāko sniegumu. Federāciju kausa mačos tā gadās, ir milzīgs spiediens. Tomēr Latvija parādīja augstākā līmeņa tenisu."

Ja Latvija pirmoreiz kopš 1993. gada iekļuvusi pasaules sešpadsmitniekā, Krievijai būs pirmoreiz kopš 1997. gada jāspēlē Eiropas/Āfrikas zonā.

"Kā tikt ārā no zemākas līgas? Uzvarēt! Katrā duelī savākt spēcīgu komandu. Visas mūsu meitenes ir spēcīgas, vienkārši sagadījušies šādi apstākļi. Kaut kur nepaveicās, bija kļūdas, tomēr esam vienotas, esam komanda. Domāju, ka ilgi mēs tajā grupā neaizkavēsimies," izteikusies Vesņina.

Izmantotie resursi:
https://www.championat.com/tennis/n...

  -1 [+] [-]

, 2018-04-30 20:50, pirms 9 mēnešiem
izredzes bija tikai dubultspēlē, bet mūsējās vienspēlēs šim sastāvam nekādi zaudēt nevarēja. Būtu vēl Kasatkina, tad varbūt būtu kādas cerības.

     [+] [-]

, 2018-04-30 20:53, pirms 9 mēnešiem
Tieši ģīmī pamuļķim Derumam , Haha
Zaudējumu Latvijai pārdzīvoju smagi. Bija ļoti sāpīgi. Esmu reāliste un saprotu, ka Latvija bija ļoti spēcīga, īpaši Aļona Ostapenko. Viņa parādīja pasaules piektās raketes tenisu. Tas ir augstākais līmenis, ko nedrīkst noniecināt," saka Vesņina.

     [+] [-]

, 2018-04-30 21:10, pirms 9 mēnešiem
Kā tur īsti ir, LAT uzvarēja ar 3:1 vai 3:2? Katrā vietā savādāk raksta. Lielākā daļa raksta ka dubultspēle neesot bijusi jāspēlē un to ne spēlēja ne arī ziņoja par rezultātu. Dažās vietās, kā šeit, raksta ka 3:2, tātad dubultspēle ir spēlēta un tajā zaudēts. Kas tad tajā spēlēja?

  +2 [+] [-]

, 2018-04-30 21:34, pirms 9 mēnešiem
Bija dubultspēle - Vismane-Marcinkeviča pret Vihļancevu-Vesņinu (?). 0:2

  -3 [+] [-]

, 2018-04-30 22:12, pirms 9 mēnešiem
iepūt labāk sev d.irsā

  +1 [+] [-]

, 2018-04-30 22:51, pirms 9 mēnešiem
pūce rakstīja: izredzes bija tikai dubultspēlē, bet mūsējās vienspēlēs šim sastāvam nekādi zaudēt nevarēja. Būtu vēl Kasatkina, tad varbūt būtu kādas cerības.
Ja Makarovai nebūtu uzdevuši nervi abu spēlu izšķirīgajos brīžos, vēl nevar zināt, kā viss būtu beidzies. Labi, ka neaizgāja līdz dubultspēlei.

     [+] [-]

, 2018-04-30 22:52, pirms 9 mēnešiem
vorkuta rakstīja: Bija dubultspēle - Vismane-Marcinkeviča pret Vihļancevu-Vesņinu (?). 0:2
Jā.

Vesnina E. / Vikhlyantseva N. 2 6 6
Marcinkevica D. / Vismane D. 0 4 2

     [+] [-]

, 2018-05-01 08:29, pirms 9 mēnešiem
Вы вкуpcе чтo тeпepь что бы привeсти тeлo в пoрядок и подкачаться нe oбязатeльно хoдить в тpeнажopку. Нeдaвнo нaткнулcя на блoг чувака кoтoрый нaкaчал тeлo дoмa с пoмощью спeциальногo поясa, я peшил попpобoвать и ужe чepез нeделю увидел рeзультат, а чeрез двe убpал пивной живoт и пpoявился прecc, подкaчaл pуки и cпину. Тeпеpь и жeна захотeла пoпpобoвать, вeдь нe нужнo cидеть на диeтах и ходить в cпоpт зал и цeнa вoпpоca копeeчнaяВoт cами пoчитайтe --- Блог Домашнего качка

     [+] [-]

, 2018-05-01 08:53, pirms 9 mēnešiem
otins rakstīja: Ja Makarovai nebūtu uzdevuši nervi abu spēlu izšķirīgajos brīžos, vēl nevar zināt, kā viss būtu beidzies. Labi, ka neaizgāja līdz dubultspēlei.
Ja Aļonai brīžiem neuzdotu nervi - viņa sen jau būtu Nr.1