Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:6, Did:0, useCase: 0
Jānis Cīrulis

Dekmeijerei jau divas uzvaras Albukerkē

Latvijas tenisiste Līga Dekmeijere ar divām uzvarām uzsākusi Albukerkes "Challenger" turnīru. Vienspēļu kvalifikācijā Līgai atlicis uzvarēt tikai vienu pretinieci, un tad tiks nodrošināta vieta pamatturnīrā.

Dekmeijerei jau divas uzvaras Albukerkē
Līga Dekmeijere

Pēc starta „US Open” Dekmeijere palikusi ASV, kur turpinās startēt dažādos turnīros. Kā pirmais – Albukerkes „Challenger” turnīrs ar balvu fondu 75 000 ASV dolāru. Kā jau ierasts, tad vienspēlēs Dekmeijerei vajadzēja sacensības uzsākt no kvalifikācijas, jo vienspēļu WTA rangā pašlaik ir tikai 572. vietā, bet dubultspēlēs Līgai uzreiz atradās vieta pamatturnīrā (71. vieta WTA rangā).

Pirmajā kvalifikācijas spēlē Dekmeijere ar 6:2, 6:3 apspēlēja mājinieci Toriju Kinardu (WTA 837.), tiekot jau pie pirmā reitinga punkta. Nākamajā kārtā viņas sāncense jau bija rangā augstāk esošā brazīliete Marija Fernanda Alveša (WTA 301.). Lai gan brazīliete bija pārliecinoša mača favorīte, tomēr Līgai izdevās pārsteigt un uzvarēt spēli – 6:3, 6:4. Izšķirošajā spēlē latvietes pretiniece būs pieredzējusī (30 gadi) Dienvidāfrikas Republikas pārstāve Surina De Bēra (WTA 446.).

Dubultspēlēs Dekmeijerei šoreiz nav izdevies tikt pie spēcīgākās pārinieces (pēc reitinga). Jeļena Pandziča no Horvātijas WTA dubultspēļu rangā ieņem tikai 321. vietu (vienspēlēs ir 137.), kas abām sportistēm neļāva iekļūt izlikto duetu vidū. Tas uzreiz atspēlējās izlozē, un jau pirmajā kārtā vajadzēs tikties ar 1. numuru izliktajām mājiniecēm Rakeli Kopsu Džounsu un Abigeilu Spīrsu. Viņām WTA dubultspēļu rangā pašlaik attiecīgi 43. un 53. vieta.

Izmantotie resursi:
usta.com

 

2008-09-16 12:16

Nākamais: Oficiāli: Haidens pievienojas "Ducati"