Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:6, Did:0, useCase: 0

Lielupes kortos startējis Baltijas tenisa līgas trešais posms

Andris Kalns
Andris Kalns

Šodien ar četrām spēlēm Tenisa centra “Lielupe” kortos sākusies Baltijas tenisa līgas turnīra trešā posma izspēle. Latviju šonedēļ turnīrā pārstāv Miķelis Lībietis, Arvis Bērziņš, Pēteris Vinogradovs un Mārcis Garūts.

Baltijas tenisa līga (BTL) ir turnīrs, kas radīts ar mērķi radīt sportistiem iespēju sagatavoties sacensībām pēcpandēmijas laikā. Turnīrā organizatori uzsver, ka koncentrējas uz to, lai BTL varētu nodrošināt ikvienam dalībniekam konkurētspējīgus spēļu apstākļus, godīgas spēles principus, kā arī drošību uz korta, ievērojot visus nepieciešamos IZM norādījumus. Visas spēles tiek translētas video formātā sportacentrs.com tiešraidēs, tās tiek vadītas kvalificētu tiesnešu un medicīnas personāla uzraudzībā.

Turnīra organizators Mikus Tīss: “Īpaši šī turnīra formātu novērtē ASV universitātēs spēlējošie un aktīvie ITF un ATP tūres spēlētāji, kuriem šīs ir lieliskas sagatavošanās sacensības pirms tie atkal atgriezīsies savā ierastajā darba ritmā. Dalībnieki turnīrā tiek uzaicināti ar īpašajiem ielūgumiem un aktīvi strādājam, lai pie sevis redzētu arī augtākā kaluma sportistus gan vīriešu, gan sieviešu sacensībās”.

Jāpiemin, ka turnīra pirmajā posmā, kas norisinājās Igaunijas pilsētā Pērnavā, uzvarēja igaunis Sīms Trosts, bet aizvadītajā nedēļā, mačiem notiekot Enri tenisa kortos Rīgā, pārāks izrādījās Miķelis Lībietis. Šonedēļ līdzās Lībietim un Trostam turnīrā startē arī Arvis Bērziņš, Pēteris Vinogradovs, Mārcis Garūts (visi Latvija), igaunis Robins Partss un lietuvieši Simons Žukausks un Juliuss Tverijons.

Jāpiemin, ka arī nākamais BTL posms norisināsies Jūrmalā, Lielupē no 23.-26. jūnijam. Vairāk par sacensību formātu un spēlētāju sastāvu lasiet BTL mājas lapā baltictennisleague.com.

Baltijas tenisa līga, 3.posms

1.spēļu dienas rezultāti

MIĶELIS LĪBIETIS def. ARVIS BĒRZIŅŠ 6-2 6-4
PĒTERIS VINOGRADOVS def. MĀRCIS GARŪTS 6-4 6-4
ROBIN PARTS def. SIMONAS ZUKAUSKAS 6-1 2-6 6-2
JULIUS TVERIJONAS def. SIIM TROOST 6-4 6-0