Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:675, Did:0, useCase: 0

"Stipro skrējienā 2014" atkal triumfē Dauškāne, vīru konkurencē labākais Rekuņenko

"Stipro skrējienā 2014" atkal triumfē Dauškāne, vīru konkurencē labākais Rekuņenko
Inga Dauškāne
Publicitātes foto

4. maijā, kinopilsētā „Cinevilla” noslēdzās jau sestais „Stipro skrējiens”, kurā piedalījās gandrīz 6500 stiprinieki. Laikapstākļi nelutināja nevienu, tomēr visi drosmīgi stājās uz starta līnijas, lai pārvarētu sevi, palīdzētu viens otram un dotos kopīgā, vienojošā skrējienā par Latviju.

Šogad „Stipro skrējiens” izvērtās par īstu pārbaudījumu ikvienam tā dalībniekam, jo lija lietus, dažbrīd pat sniga sniegs un bija krusa. Šķēršļus nācās pārvarēt patiešām ekstrēmos apstākļos. Neviens no tā nebijās un uz starta stājās 728 sievietes, 2025 vīrieši un 920 komandas (3884 skrējēji).

Sieviešu ieskaites grupā konkurence bija sīva, tomēr uzvaru atkal izcīnīja daudzkārtējā „Stipro skrējiena” uzvarētāja Inga Dauškāne, jo par nepiemērotu apavu lietošanu tika diskvalificēta viņas konkurente, lietuviete Kristina Masevičiūte. Otrajā vietā ierindojās Ieva Mauliņa, bet trešā palika Dace Āboliņa.

Spēcīgākais vīriešu konkurencē izrādījās Artjoms Rekuņenko, un viņam apsteigt izdevās gan Kārli Strodu, otrās vietas ieguvēju, gan Kristapu Magoni, kurš kāpa uz goda pjedestāla trešā pakāpiena.

Komandu konkurencē jau kuro gadu par uzvarētājiem kļuva Kuldīgas novada skrējēji – Jolanta Liepiņa, Kristaps Bērziņš, Āris Brantevics un Maigurs Ozoliņs . Otrā stiprākā izrādījās komanda ar nosaukumu „Bestlīzings”, bet trešā palika Latvijas Bruņoto spēku komandas dalībnieki.

Šajā gadā „Stipro skrējienā” par stiprākajiem tika atzīti Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studenti. Spēcīgākās uzņēmuma komandas titulu ieguva uzņēmuma „Bestlīzings” pārstāvji. Triatel kausa izcīņā par stiprāko, saliedētāko un izturīgāko pašvaldību/novadu nepārspēta palika Kuldīgas novada komanda.

Izmantotie resursi:
Ziņas | TheStrongRace.com

     [+] [-]

, 2014-05-06 10:33, pirms 5 gadiem
Kas ir nepiemēroti apavi? Gumijnieki, pastalas vai vnk basas kājas?

     [+] [-]

, 2014-05-06 10:35, pirms 5 gadiem
iespējams, ka kaut kādas naglenes

     [+] [-]

, 2014-05-06 10:41, pirms 5 gadiem
Kā Tev iet, Bērziņ? rakstīja: Kas ir nepiemēroti apavi? Gumijnieki, pastalas vai vnk basas kājas?
No nolikuma:
Diskvalifikācija:
Ja dalībnieks skrējiena laikā skriešanai izmanto naglenes, futbola bučus vai apavus ar jebkādiem asumiem;

     [+] [-]

, 2014-05-06 10:57, pirms 5 gadiem
Taisnība jau ir - nav baigi grūti kādam sejā iebraukt tajos baros.
anjo rakstīja: No nolikuma:
Diskvalifikācija:
Ja dalībnieks skrējiena laikā skriešanai izmanto naglenes, futbola bučus vai apavus ar jebkādiem asumiem;

     [+] [-]

, 2014-05-06 11:29, pirms 5 gadiem
Un uzvarētāja ievēroja visus noteikumus, neizvairoties no šķēršļiem?

     [+] [-]

, 2014-05-06 14:26, pirms 5 gadiem
Kā Tev iet, Bērziņ? rakstīja: Taisnība jau ir - nav baigi grūti kādam sejā iebraukt tajos baros.
Bucas un naglenes ir neiedomājama priekšrocība attiecībā pret parastiem apaviem. Pamanīju ka daudziem bija futbola kurpes kuras domātas spēlešanai uz mākslīgā seguma (ar daudziem maziem šipiem), bet šiem tāpat atļava skriet. Skriešanu un rāpšanos šķēršļos padara daudz vieglāku, neslīd kājas u.tml.