Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:16, Did:0, useCase: 0

Neredzēti "Gāzi grīdā" triki TV6

Jānis Pārums

TV6 raidījums "Gāzi grīdā" ir viens no pasaulē populārākajiem televīzijas raidījumiem, kurā galvenā loma atvēlēta automašīnām! Šī raidījuma skatītāju loks ir daudz, daudz plašāks nekā vien auto mīļi. Ar īpašo humoru un nepārspējamo izdomu raidījuma "Gāzi grīdā" veidotāji piesaistījuši plašu cienītāju loku, nešķirojot tos ne pēc vecuma, ne dzimuma.

Šobrīd Latvijas skatītājiem tiek piedāvāts sekot raidījuma "Gāzi grīdā" neredzētām, trīspadsmitās sezonas epizodēm. Pirmā neredzētā "Gāzi grīdā" sērija jau 2.novembra vakarā un turpmāk otrdienās 21:00 TV6!

TV6 raidījums "Gāzi grīdā" ir viens no pasaulē populārākajiem televīzijas raidījumiem, kurā uz pjedestāla apspriedei celtas automašīnas. Aizraujošais, uzjautrinošais un absolūti unikālais raidījums "Gāzi grīdā" piesaistījis sev ārkārtīgi plašu auditoriju visā pasaulē, uzrunājot un aizraujot arī Latvijas skatītājus. Raidījuma cienītāju lokā atradīsiet gan bērnus, gan sirmās omes un opapus, nemaz nerunājot par vīriešiem, kuri par autiņiem raidījumā var uzzināt pilnīgi nedzirdētas lietas. Tāds, lūk, ir "Gāzi grīdā".

Nepārspējamie vadītāji
TV6 raidījumu vada trīs vīri Džeremijs Klārksons (Jeremy Clarkson), Džeimss Mejs (James May) un Ričards Hamonds Richard Hammond). Viņiem svēts nav nekas! Viņi nebaidās kritizēt kulta automašīnas un testa braucienos bez bažām un kautrēšanās skatītājiem atklāj detaļas, par kurām neuzzināt autosalonos vai reklāmas bukletos. Turklāt Gāzi grīdā rīko vistrakākos eksperimentus un sacensības, un viņu izdomai nav robežu! 350 miljoni skatītāju visā pasaulē nevar kļūdīties – šis ir raidījums, kas jāredz! Nenokavē! Raidījuma Gāzi grīdā Latvijas skatītājiem neredzēti triki no 13.sezonas epizodēm jau 2.novembra vakarā tikai TV6!

Raidījuma oriģinālais nosaukums: Top Gear
Raidījums veidots 2009.gadā Lielbritānijā
Vadītāji: Džeremijs Klārksons (Jeremy Clarkson), Džeimss Mejs (James May) un Ričards Hamonds Richard Hammond)

Nenokavē "Gāzi grīdā" 13.sezonu kopš 2.novembra otrdienās 21:00 TV6!

  +5 [+] [-]

, 2010-10-22 18:02, pirms 9 gadiem
mmm.. manuprat ne tas portāls priekš šiis tēmas!

     [+] [-]

, 2010-10-22 21:15, pirms 9 gadiem
Nevaru sagaidiit jauno sezonu

     [+] [-]

, 2010-10-22 23:36, pirms 9 gadiem
Varbūt tas tomēr nav TV6 raidījums, to tikai rāda TV6.