Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:16, Did:0, useCase: 0

LTV tiešraidēs Deivisa kausa izcīņa tenisā: Latvija pret Poliju

Jānis Pārums

LTV tiešraidēs Deivisa kausa izcīņa tenisā: Latvija pret Poliju
Ernests Gulbis
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64

No 17. līdz 19.septembrim Rīgā, Olimpiskajā tenisa centrā notiks Deivisa kausa izcīņas Eiropas – Āfrikas grupas mačs tenisā Latvija – Polija. LTV 7 tiešraidē rādīs visas piecas paredzētās spēles.

Šī būs cīņa par palikšanu Eiropas – Āfrikas pirmajā zonā un abu komandu izredzes ir aptuveni vienādas. Latvijas komandas līderis Ernests Gulbis reitingā ir augstāk par jebkuru pretinieku, toties abi labākie poļi ir augstāk par jebkuru citu Latvijas tenisistu. Latvijas izlases kapteinis būs Ģirts Dzelde, komandā bez Ernesta Gulbja ir arī Andis Juška, Kārlis Lejnieks un Deniss Pavlovs.

Polijas izlasē šoreiz nespēlēs tās līderis Lukašs Kubots, bet arī bez viņa poļiem ir daudz meistarīgu tenisistu – Mihals Prižiečnijs, Jeržijs Janovičs un lieliskais dubultspēļu tandēms Mariušs Firstenbergs un Marcins Matkovskis. Nupat kā Firstenbergs-Matkovskis US Open tika līdz ceturtdaļfinālam dubultspēlēs, kur zaudēja nākamajiem čempioniem dvīņu brāļiem Braieniem no ASV.

Pēc reglamenta Deivisa kausa izcīņā komandām jāaizvada piecas spēles – četras vienspēles un viena dubultspēle. Uzvar tā izlase, kas kopā izcīna trīs vai vairāk panākumus atsevišķās spēlēs. Šoreiz tiks spēlēts uz cietā jeb hard seguma RuKort laukuma, ko uzstādījuši Horvātijas speciālisti.

Piektdien 17.septembrī LTV 7 pārraide sāksies pulksten 14.30, sestdien 18.septembrī pulksten 14.00, bet svētdien – jau no 12.00. Pēc spēlēm būs īsas intervijas ar pašiem tenisistiem.
Tenisa spēles Deivisa kausa izcīņā komentēs Māris Rīmenis.

Informāciju sagatavoja :
LTV Sports

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +4 [+] [-]

, 2010-09-16 12:23, pirms 9 gadiem
protams, ka klatiene, ja ir tada iespeja, bet taka diemzel man nav, tad pateicos LTV7 par iespeju redzet

  -1 [+] [-]

, 2010-09-16 13:08, pirms 9 gadiem
man šķiet, 10 Ls daudzi nesamaksās

  +5 [+] [-]

, 2010-09-16 16:49, pirms 9 gadiem
76 rakstīja: man šķiet, 10 Ls daudzi nesamaksās
10 LVL nesamaksās par vienu iespēju GADĀ redzēt Gulbi īstā mačā tepat uz vietas??? Par Dinamo var samaksāt vidēji pāris reizes nedēļā pa 15-20 LVL un par Gulbi nevar 1x gadā??? nožēlojami!

     [+] [-]

, 2010-09-16 17:26, pirms 9 gadiem
Tanabe rakstīja: 10 LVL nesamaksās par vienu iespēju GADĀ redzēt Gulbi īstā mačā tepat uz vietas??? Par Dinamo var samaksāt vidēji pāris reizes nedēļā pa 15-20 LVL un par Gulbi nevar 1x gadā??? nožēlojami!
Es labprāt samaksātu, bet man ģimene no 4 cilvēkiem, un lūk tas jau ir sālīti, ņemot vērā ka pēkšņi bērniem var beigties pacietība, žēl, ka nevar nopirkt uz 1 spēli, tad varētu aiziet, piemēram uz pirmo vai otro spēli, jo ticamāk ka uz pirmo spēli tāpat nesanāk aiziet jo jāstrādā, labi ja uz otro paspēs, ja Juška ilgāk uzspēlēs, tā, ka šoreiz būs jāska'tas TV, diemžēl.

Ceru, ka tie kam ir 1 - 2 cilvēki piepildīs zāli

     [+] [-]

, 2010-09-16 20:59, pirms 9 gadiem
Tanabe rakstīja: 10 LVL nesamaksās par vienu iespēju GADĀ redzēt Gulbi īstā mačā tepat uz vietas??? Par Dinamo var samaksāt vidēji pāris reizes nedēļā pa 15-20 LVL un par Gulbi nevar 1x gadā??? nožēlojami!
Ja man nesen būtu bijusi alga (šonedēļ), tad būtu varējis... bet nu KAS VAr, tiem obligāti ir jāiet, īpaši uz vakara Gulbja spēli!!!