Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:16, Did:0, useCase: 0

"Sporta studijā" – par tehnisko sporta veidu šovu Biķerniekos

Andrejs Siliņš

"Sporta studijā" – par tehnisko sporta veidu šovu Biķerniekos
Ivars Vasaraudzis
Foto: Zigismunds Zālmanis (Nikon)

Kārtējā "Sporta studija" otrdien 14. septembrī pulksten 22:15 LTV7 būs veltīta tehniskajiem sporta veidiem un nesen kā aizvadītajam šovam Biķernieku sporta kompleksā. 1000 km sacensības, mēģinājums labot trases rekordu ar 2004. gada F-1 "Renault" Jarno Trulli formulu, dažādas atrakcijas gan ar mopēdiem, gan driftā.

"Sporta studijā" būs sarunas arī par autoralliju un gaidāmo Latvijas čempionāta pēdējo posmu. Par to plašāk Ivars Vasaraudzis un Jānis Kalniņš, par savu sezonu autosportā un nākotnes plāniem stāstīs mūsu talantīgais braucējs Haralds Šlegelmilhs.

Biķerniekos pagājušo svētdien auto un moto šovs notika visu dienu un skatītājiem kompaktā veidā būs iespēja pavērot interesantākās epizodes dažādos veidos. Raidījums gan šoreiz ir ierakstā, tādēļ skatītāji savus jautājumus nevarēs uzdot.

Informāciju sagatavoja
LTV Sports

     [+] [-]

, 2010-09-15 09:38, pirms 9 gadiem
Dāvis māk veidot sporta raidijumus un autosportu arī neaizmirsa hokeja drudža laikā. Intervija ar H.Šlēgelmilhu likās ļoti profisionāla un pārliecinoša no 22 gadus jauna puiša puses.