Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:361, Did:0, useCase: 0

Ar duatlona sacensībām Rīgā noslēgsies SPORTLAT BALVAS piektā sezona!

Ar duatlona sacensībām Rīgā noslēgsies SPORTLAT BALVAS piektā sezona!

SPORTLAT BALVA 2010

Šī gada 16. oktobrī Biķernieku sporta kompleksā notiks SPORTLAT BALVA 2010 noslēdzošais 18. posms – vienīgās duatlona sacensības Rīgā šosezon.

Duatlonā apvienotas divas no triatlona disciplīnām, kuras ir vieglāk pieejamas plašam dalībnieku lokam un atbilst rudens sezonai, - skriešana un riteņbraukšana. Sacensību organizators, ilggadējais Latvijas biatlona izlases dalībnieks Gundars Upenieks: “Sezonas noslēdzošajās sacensībās mūs sagaida vairākas intrigas. Pirmkārt, tiks atbildēts dalībnieku vidū mūžīgais jautājums – kuri ir ātrāki – skrienošie riteņbraucēji vai pedāļus minošie skrējēji. Otrkārt, skatītājiem būs interesanti novērot sportistu taktisko cīņu pitstopos, jo sacensības norisināsies pēc formulas skriešana – riteņbraukšana – skriešana. Tātad dalībniekiem būs jāizvēlas, vai iegūt laiku un visu distanci veikt ar skriešanas apaviem, vai divas reizes mainīt apavus uz katrai disciplīnai atbilstošajiem”.

Sacensības norisināsies Biķernieku sporta kompleksa teritorijā pa asfaltētajiem ceļiem.
Jau tradicionāli SPORTLAT BALVĀ sacensību dalībniekiem ir iespēja izvēlēties savām spējām atbilstošu distanci. Piedāvāsim vairākas vecumam atbilstoša garuma bērnu distances.
Meistarības klasē vīriešiem un sievietēm būs jāveic 3,2 km skriešana + 22 km riteņbraukšana + 3,2 km skriešana. Veselības klases distance būs uz pusi īsāka - 1,6 km skriešana + 11 km riteņbraukšana + 1,6 km skriešana.

Sacensību nolikums un plašāka informācija pieejama mājas lapā www.sportlat.lv vai pa tālr. 67891526. Pieteikties sacensībām var mājas lapā, aizpildot pieteikšanās formu, Rīgā veikalā „Sportlat” A. Deglava ielā 7, kā arī sacensību dienā reģistrācijā no plkst. 10:00.

Pēc duatlona sacensībām tiks apbalvoti arī SPORTLAT BALVA 2010 skriešanas un riteņbraukšanas kopvērtējuma laureāti.

___________________________________________________________________________
SPORTLAT BALVA ir lielākais multisporta sacensību seriāls Latvijā, kas notiek jau piekto sezonu. Sacensību mērķis ir popularizēt sportisku un veselīgu dzīvesveidu, vienot enerģiskus, optimistiskus un aktīvus cilvēkus, kurus interesē jauni izaicinājumi savai varēšanai.
Šogad seriālā visa gada garumā bija apvienotas 18 sacensības tādos sporta veidos kā distanču slēpošana, skriešana, riteņbraukšanas, orientēšanās, triatlons. Mūsu sacensību ģeogrāfija aptver visu Latviju, tās notikušas Valmierā, Kuldīgā, Ventspilī, Madonā, Alūksnē, Tērvetē, Rīgā un citur. Šajā sezonā SPORTLAT BALVAS dalībnieku skaits ir sasniedzis 10 000, bez Latvijas sportistiem sacensībās piedalījušies arī pārstāvji no Lietuvas, Igaunijas, Anglijas, Vācijas, Somijas, Kanādas, Norvēģijas, Polijas un ASV. Sacensību seriālu organizē Biedrība „Sporta klubs SportLat”.

Linda Mežsēta,
SportLat mārketinga projektu vadītāja

Linda.Mezseta@sportlat.lv
Tālr. 67891526

Tev jābūt autorizētam,