Layout: current: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource282 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource282), Fid:1336, Did:0, useCase: 0

Trešdiena, 30. septembris

11:30 Optibet futbola virslīga: FK Liepāja - FK Metta
13:45 Elvi florbola līga: FBK Valmiera - Bauska
16:00 Optibet hokeja līga: HK Prizma - HS Rīga
18:55 LIVE Latvijas kauss futbolā. 1/8 fināls: FK Auda - RFS
21:15 Jaunums! Raidījums "VeseLīga". 10. epizode
22:00 Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Zemgale/LLU

Ceturtdiena, 1. oktobris

01:00 Paukošanas sacensības Coupe du Monde Riga 2019
08:00 Raidījums "VeseLīga". 10. epizode
08:30 Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - JHC Atlant
11:15 Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Zemgale/LLU
14:00 Latvijas kauss futbolā. 1/8 fināls: FK Auda - RFS
16:00 Raidījums makšķerniekiem "Copes garša". 12. epizode
16:45 Raidījums "Futbolbumbas". Rudens sezonas 2.epizode
18:00 LIVE Latvijas kauss futbolā. 1/8 fināls: Riga FC - FK Metta
20:30 Raidījums "VeseLīga". 10. epizode
21:00 Cīņas sportu sacensības "LNK Fight Night 17"

Piektdiena, 2. oktobris

08:00 Optibet futbola virslīga: FK Liepāja - FK Metta
10:30 Optibet hokeja līga: HK Prizma - HS Rīga
13:15 Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Zemgale/LLU
16:00 Latvijas kauss futbolā. 1/8 fināls: Riga FC - FK Metta
18:15 Elvi florbola līga: FK Kurši - Rubene
20:30 LIVE Elvi florbola līga: Lielvārde/Fatpipe - RTU/Rockets
22:45 Sporta sarunu šovs “eXi” 2. sezonas 2. epizode

Sestdiena, 3. oktobris

08:00 Latvijas kauss futbolā. 1/8 fināls: Riga FC - FK Metta
10:30 Raidījums makšķerniekiem "Copes garša". 12. epizode
11:15 Elvi florbola līga: Lielvārde/Fatpipe - RTU/Rockets
13:30 LIVE Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HK Olimp/Venta 2002
16:15 Raidījums "VeseLīga". 10. epizode
17:00 LIVE Optibet futbola virslīga: RFS - FK Spartaks
19:15 Šodien Optibet hokeja līga: HS Rīga - HK Liepāja
21:45 Šodien Drifta sezonas noslēgums

Svētdiena, 4. oktobris

08:00 Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - JHC Dynamo M
10:30 Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HK Zemgale/LLU
13:00 LIVE Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - JHC Dynamo M
15:15 LIVE Optibet futbola virslīga: FK Tukums 2000/TSS - BFC Daugavpils
17:00 LIVE Elvi florbola līga: FK Kurši - Irlava/Avant
19:00 LIVE Sporta deju sacensības "Jūrmalas Open"
21:15 Cīņas sportu sacensības "LNK Fight Night 17"

Pirmdiena, 5. oktobris

08:00 Optibet futbola virslīga: FK Tukums 2000/TSS - BFC Daugavpils
10:15 Optibet futbola virslīga: FK Metta - FK Jelgava
12:30 Elvi florbola līga: Rubene - Talsu NSS/Krauzers
14:45 Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - JHC Dynamo M
17:15 Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HK Olimp/Venta 2002
19:45 Optibet futbola virslīga: RFS - FK Spartaks
22:00 Drifta sezonas noslēgums

Otrdiena, 6. oktobris

08:00 Optibet hokeja līga: HS Rīga - HK Liepāja
10:30 Elvi florbola līga: Lielvārde/Fatpipe - RTU/Rockets
13:00 Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HK Zemgale/LLU
15:30 Elvi florbola līga: FK Kurši - Irlava/Avant
17:45 Raidījums makšķerniekiem "Copes garša". 12. epizode
18:30 LIVE Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - Sahalinskije Akul
21:15 Raidījums "VeseLīga". 10. epizode
22:00 Šodien Optibet hokeja līga: HK Prizma/IHS - HK Mogo/LSPA

Trešdiena, 7. oktobris

08:00 Optibet hokeja līga: HK Prizma/IHS - HK Mogo/LSPA
10:30 Latvijas kauss futbolā. Astotdaļfināls: FK Auda - RFS
12:45 Latvijas kauss futbolā. Astotdaļfināls: Riga FC - FK Metta
15:15 Sporta deju sacensības "Jūrmalas Open"
18:30 LIVE Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - Sahalinskije Akuli
21:00 LIVE Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Dinaburga (3.periods)
22:00 Šodien Optibet hokeja līga: HK Olimp/Venta 2002 - HS Rīga

Ceturtdiena, 8. oktobris

08:00 Cīņas sportu sacensības "LNK Fight Night 17"
12:00 Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - Sahalinskije Akuli
14:30 Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Dinaburga
17:15 Optibet hokeja līga: HK Olimp/Venta 2002 - HS Rīga
20:00 LIVE Elvi florbola līga: FBK Valmiera - SK Pārgauja
22:15 Jaunums! Sporta sarunu šovs “eXi” 2. sezonas 3. epizode
23:30 Raidījums makšķerniekiem "Copes garša". 12. epizode

Piektdiena, 9. oktobris

08:00 Sporta sarunu šovs “eXi” 2. sezonas 3. epizode
09:15 Elvi florbola līga: FBK Valmiera - SK Pārgauja
11:45 Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Dinaburga
14:00 Optibet futbola virslīga: FK Metta - FK Jelgava
16:15 Optibet futbola virslīga: FK Tukums 2000/TSS - BFC Daugavpils
18:30 LIVE Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - Sahalinskije Akuli
20:30 LIVE Elvi florbola līga: Lielvārde/Fatpipe - Bauska
22:45 Sporta sarunu šovs “eXi” 2. sezonas 3. epizode

Sestdiena, 10. oktobris

08:00 Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - Sahalinskije Akuli
10:45 Raidījums "VeseLīga". 10. epizode
11:15 Elvi florbola līga: Lielvārde/Fatpipe - Bauska
13:30 LIVE Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HK Zemgale/LLU
16:15 Šodien Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - Sahalinskije Akuli
19:00 Šodien 1. līga futbolā: FK Dinamo Rīga - FK Smiltene/BJSS
21:15 Sporta sarunu šovs “eXi” 2. sezonas 3. epizode
22:30 Šodien Optibet hokeja līga: HK Prizma/IHS - HK Liepāja

Svētdiena, 11. oktobris

07:00 Elvi florbola līga: FBK Valmiera - SK Pārgauja
09:00 Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - Sahalinskije Akuli
11:45 1. līga futbolā: FK Dinamo Rīga - FK Smiltene/BJSS
14:00 LIVE 1.līga futbolā: FC Lokomotiv Daugavpils - Grobiņas SC
16:00 LIVE Elvi florbola līga: FK Kurši - FBK Valmiera
18:00 LIVE Elvi florbola līga: Rubene - Irlava/Avant
20:15 Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HK Zemgale/LLU
23:00 Sporta sarunu šovs “eXi” 2. sezonas 3. epizode