Layout: current: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource282 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource282), Fid:1336, Did:0, useCase: 0

Piektdiena, 18. oktobris

21:30 Cīņu sacensības "LNK Fight Night 13"

Sestdiena, 19. oktobris

04:00 Šķēpa mešanas sacensības "Ventspils šķēpi 2019
07:00 Sportacentrs.com podkāsts "Ārpus kadra"
08:30 Latvijas sieviešu futbola kausa fināls: Rīgas Futbola Skola - FK Dinamo Rīga
11:15 Sporta raidījums "eXi"
12:56 LIVE Optibet hokeja līga: Prizma/IHS - HS Rīga
15:56 LIVE Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Dinaburga
19:30 Šodien komanda.lv 1.līga futbolā: SK Super Nova - FK Tukums 2000/TSS
21:35 Šodien Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Olimp

Svētdiena, 20. oktobris

00:30 NEZ Drift Riga Ziemeļeiropas čempionāts
04:00 Eiropas kauss triatlonā juniorēm un junioriem
07:15 Sporta raidījums "eXi"
09:00 Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Dinaburga
11:30 komanda.lv 1.līga futbolā: SK Super Nova - FK Tukums 2000/TSS
14:00 LIVE Optibet futbola virslīga: FK Spartaks - FK Metta
16:15 Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Olimp
19:00 Cīņu sacensības "LNK Fight Night 13"

Pirmdiena, 21. oktobris

08:00 Aktuālā sporta intervija
09:00 Optibet hokeja līga: Prizma/IHS - Rīga
11:45 PČ minifitbolā. Latvijas komandas spēles
16:30 Optibet hokeja līga: Zemgale/LLU - Dinaburga
19:15 Optibet hokeja līga: Liepāja - Olimp
22:00 Optibet futbola virslīga: FK Spartaks - FK Metta

Otrdiena, 22. oktobris

08:00 Aktuālā sporta intervija
09:00 komanda.lv 1.līga futbolā: SK Super Nova - FK Tukums 2000/TSS
11:15 Optibet futbola virslīga: FK Spartaks - FK Metta
13:30 Optibet hokeja līga: Zemgale/LLU - Dinaburga
16:15 Optibet hokeja līga: Liepāja - Olimp
19:00 LIVE Optibet hokeja līga: Prizma/IHS - HS Rīga
21:30 Raidījums "Futbolbumbas"
22:15 UEFA U21 kvalifikācija futbolā: Igaunija - Latvija

Trešdiena, 23. oktobris

08:00 Raidījums "Futbolbumbas"
09:00 Optibet hokeja līga: Prizma/IHS - HS Rīga
12:00 Optibet futbola virslīga: FK Spartaks - FK Metta
15:00 LIVE Optibet futbola virslīga: FK Jelgava - Riga FC
18:00 LIVE UEFA jauniešu Čempionu līga: FK Liepāja - Porto FC
20:00 LIVE Optibet hokeja līga: Zemgale/LLU - Kurbads
22:15 Šodien Optibet hokeja līga: Liepāja - Dinaburga

Ceturtdiena, 24. oktobris

08:00 UEFA jauniešu Čempionu līga: FK Liepāja - Porto FC
10:30 Optibet hokeja līga: Prizma/IHS - HS Rīga
13:15 Optibet hokeja līga: Liepāja - Dinaburga
16:00 Sporta raidījums "eXi"
18:00 Optibet hokeja līga: Zemgale/LLU - Kurbads
20:45 Raidījums "Futbolbumbas"
21:30 Optibet futbola virslīga: FK Jelgava - Riga FC

Piektdiena, 25. oktobris

08:00 Raidījums "Futbolbumbas"
08:45 Optibet hokeja līga: Zemgale/LLU - Kurbads
11:30 Latvijas sieviešu futbola kausa fināls: Rīgas Futbola Skola - FK Dinamo Rīga
14:00 komanda.lv 1.līga futbolā: SK Super Nova - FK Tukums 2000/TSS
16:30 PČ minifutbolā. Latvijas komandas spēles
21:00 Cīņu sacensības "LNK Fight Night 13"

Sestdiena, 26. oktobris

08:00 Aktuālā sporta intervija
09:00 UEFA jauniešu Čempionu līga: FK Liepāja - Porto FC
11:30 Optibet futbola virslīga: FK Jelgava - Riga FC
15:00 LIVE Eiropas Nāciju kauss regbijā: Latvija - Zviedrija
17:00 LIVE Optibet hokeja līga: Dinaburga - Liepāja
19:30 LIVE Elvi florbola līga: Lielvārde/Fatpipe - Talsu NSS/Krauzers
22:00 Šodien Optibet hokeja līga: Kurbads - Zemgale/LLU

Svētdiena, 27. oktobris

08:00 Aktuālā sporta intervija
09:00 LIVE Tukuma Challenger turnīrs kērlingā
14:00 LIVE Optibet futbola virslīga: BFC Daugavpils - FK Liepāja
16:00 LIVE Elvi florbola līga: SK Pārgauja - Ķekava
18:30 LIVE Elvi florbola līga: Kurši/Ekovalis - Lielvārde/Fatpipe
21:00 Šodien komanda.lv 1.līga futbolā: SK Super Nova - JDFS Alberts
23:15 Šodien Tukuma Challenger turnīrs kērlingā

Pirmdiena, 28. oktobris

08:00 Optibet hokeja līga: HS Rīga - HK Olimp
10:45 Optibet hokeja līga: Kurbads - Zemgale/LLU
13:30 komanda.lv 1.līga futbolā: SK Super Nova - JDFS Alberts
16:00 Optibet futbola virslīga: BFC Daugavpils - FK Liepāja
18:30 LIVE MHL: HK Rīga - JHC Spartak
21:15 Tukuma Challenger turnīrs kērlingā

Otrdiena, 29. oktobris

08:00 MHL: HK Rīga - JHC Spartak
11:00 Elvi florbola līga: Lielvārde/Fatpipe - Talsu NSS/Krauzers
13:30 Elvi florbola līga: SK Pārgauja - Ķekava
16:00 Elvi florbola līga: Kurši/Ekovalis - Lielvārde/Fatpipe
18:30 LIVE MHL: HK Rīga - JHC Spartak
21:15 Raidījums "Futbolbumbas"
22:00 Šodien Optibet hokeja līga: Prizma/IHS - Kurbads

Trešdiena, 30. oktobris

08:00 Raidījums "Futbolbumbas"
08:45 Optibet hokeja līga: Prizma/IHS - Kurbads
11:30 MHL: HK Rīga - JHC Spartak
14:15 Eiropas Nāciju kauss regbijā: Latvija - Zviedrija
16:30 Optibet futbola virslīga: BFC Daugavpils - FK Liepāja
19:00 LIVE Credit24 Meistarlīga volejbolā: OC Limbaži/MSĢ - RTU/Robežsardze
21:00 LIVE Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Olimp (3.periods)
22:15 Raidījums "Futbolbumbas"
23:00 Šodien Optibet hokeja līga: HK Mogo - HK Liepāja

Ceturtdiena, 31. oktobris

08:00 Tukuma Challenger turnīrs kērlingā
11:00 Credit24 Meistarlīga volejbolā: OC Limbaži/MSĢ - RTU/Robežsardze
13:15 komanda.lv 1.līga futbolā: SK Super Nova - JDFS Alberts
15:45 Optibet hokeja līga: HK Mogo - HK Liepāja
18:30 Optibet hokeja līga: Zemgale/LLU - Olimp
21:15 Sporta raidījums "eXi"
23:00 Šodien Optibet hokeja līga: HS Rīga - HK Dinaburga

Piektdiena, 1. novembris

08:00 Sporta raidījums "eXi"
09:45 LIVE Peldēšanas sacensības "Rīgas Sprints 2019". Priekšpeldējumi
13:00 Optibet hokeja līga: HS Rīga - HK Dinaburga
15:45 Elvi florbola līga: Kurši/Ekovalis - Lielvārde/Fatpipe
18:15 LIVE Peldēšanas sacensības "Rīgas Sprints 2019". Finālpeldējumi
20:00 LIVE Ramirent LBL2: BK Jelgava/LLU - BK Ķekava
22:15 Cīņas sportu sacensības LNK Fight Night 13

Sestdiena, 2. novembris

08:00 Sporta raidījums "eXi"
09:45 LIVE Peldēšanas sacensības "Rīgas Sprints 2019". Priekšpeldējumi
13:00 LIVE Optibet hokeja līga: Prizma/IHS - HK Liepāja
15:45 Ramirent LBL2: BK Jelgava/LLU - BK Ķekava
18:15 LIVE Peldēšanas sacensības "Rīgas Sprints 2019". Finālpeldējumi
20:00 LIVE Elvi florbola līga: Lielvārde/Fatpipe - Rubene (no 2.perioda)
21:45 Šodien Elvi florbola līga: Kurši/Ekovalis - Lekrings

Svētdiena, 3. novembris

08:00 komanda.lv 1.līga futbolā: FK Auda - Rēzeknes FA/BJSS
10:00 LIVE Pasaules kauss suņu pajūgu sacensībās
14:00 LIVE Optibet futbola virslīgas spēle
16:30 LIVE Credit24 Meistarlīga volejbolā: VL Biolars/Jelgava - Jēkabpils lūši
19:00 LIVE Elvi florbola līga: LH.LV/Oxdog Ulbroka - SK Pārgauja
21:30 Cīņu sacensības "Synottip fight night"