Layout: current: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource269 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource269), Fid:289, Did:0, useCase: 0

Sportacentrs.com TV šobrīd

Sestdiena, 5. decembris

16:53 LIVE Zviedrijas florbola Superlīga sievietēm: Nacka - Karlstad
19:30 Šodien Optibet hokeja virslīga: HK Dinaburga - HK Prizma/IHS
22:15 Cīņas sportu sacensības "LNK Fight Night"

Sportacentrs.com TV programma

Sestdiena, 5. decembris

00:15 Pasaules čempionāts kērlingā sievietēm 2019: Latvijas komandas spēles
08:00 Peldēšanas sacensības "Rīgas sprints 2020"
12:00 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 7. raidījums
13:53 LIVE Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Olimp/Venta 2002
16:53 LIVE Zviedrijas florbola Superlīga sievietēm: Nacka - Karlstad
19:30 Šodien Optibet hokeja virslīga: HK Dinaburga - HK Prizma/IHS
22:15 Cīņas sportu sacensības "LNK Fight Night"

Svētdiena, 6. decembris

03:30 Sporta deju sacensības "Latvija open 2017"
08:00 Raidījums "Veselīga", 14. epizode
08:30 Raidījums makšķerniekiem "Copes garša"
09:15 Optibet hokeja virslīga: HK Dinaburga - HK Prizma/IHS
12:00 Zviedrijas florbola Superlīga sievietēm: Nacka - Karlstad
14:30 Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Olimp/Venta 2002
17:00 IFBB Fit Model Pasaules čempionāts
21:00 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 7. raidījums
22:30 "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts (A.Poikāns un M.Štrombergs)

Pirmdiena, 7. decembris

08:00 Jaunatnes hokeja līga (MHL): HK Rīga - Krylya Sovetov
10:30 Sporta sarunu šovs "eXi", 2. sezonas 7. raidījums
12:15 Zviedrijas florbola Superlīga vīriešiem: IK Sirius IBK - IBK Dalen
14:45 Zviedrijas florbola Superlīga sievietēm: Nacka - Karlstad
17:15 Optibet hokeja virslīga: HK Dinaburga - HK Prizma/IHS
20:00 Jaunums! Raidījums "Futbolbumbas"
21:30 Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Olimp/Venta 2002

Otrdiena, 8. decembris

08:00 Raidījums "Futbolbumbas"
09:15 Zviedrijas florbola Superlīga sievietēm: Nacka - Karlstad
11:45 Optibet futbola virslīga: FK Tukums 2000/TSS - RFS
14:00 LIVE UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Spānija - Latvija
16:30 Credit24 Meistarlīga volejbolā: RTU/Robežsardze/Jūrmala - VK Biolars/Jelgava