Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource373 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource373), Fid:1334, Did:0, useCase: 0

"Rīga" turpina soļot pa uzvaru taku, pieveicot "Jelgavu"

"Optibet" futbola Virslīgas 13. kārtas spēlē "Rīga" ar rezultātu 3:0 (1:0) pieveica "Jelgavas" komandu. "Rīga" pirmajā puslaikā ļoti bieži atradās "Jelgavas" aizsardzības zonā veidojot bīstamus momentus, gūstot vārtus spēles sākumā un puslaika nobeigumā jeb vārti ķērbtuvē. Otrajā puslaikā, uznākot uz maiņu Jurijam Zakharkinam, "Jelgavai" bija iespēja lauzt spēles gaitu un bija arī divas vārtu gūšanas iespējas, kuras netika izmantotas, tieši Zakharkinam trāpot pa vāŗtu stabu. Pēc "Jelgavas" neizmantotajām iespējām, "Rīga" izmantoja savu vārtu gūšanas iespēju un svinēja pārliecinošu uzvaru ar trīs vārtu pārsvaru. Piedāvājam noskatīties spēles labākos momentus.

Optibet futbola virslīga: Riga FC - FK Jelgava. Spēles ieraksts

2020.08.07. Optibet futbola virslīga: Riga FC - FK Jelgava. Spēles ieraksts
1

Tolu "hat-trick" ļauj "Valmierai" uzvarēt Tukumā

Šodien "Optibet" Virslīgas spēlē "FK Tukums 2000/TSS" savā laukumā uzņēma "Valmiera FC". Spēle noslēdzās ar rezultātu 2:3 (1:1). Pirmie vārtus guva "Valmierieši", Tolu Arokodare 5. minūtē guva savus pirmos vārtus šīs dienas spēlē. Likās, ka "Valmiera" izcīnīs vieglus trīs punktus. Taču Tukmnieki veica vairākus bīstamus uzbrukumus un 22. minūtē vārtus gūt izdevās Bazilam, panākot 1:1. Turklāt otrā puslaika sākumā - 55. minūtē bumbu savos vārtos ieraidīja "Valmieras" kapteinis Krišs Kārkliņš.Tomēr Tolu Arokadare guva vēl divus vārtus "Valmieras" labā, nopelnot "hat-trick" šīs dienas spēlē. Kas ļāva "Valmiera" izcīnīt uzvaru ar rezultātu 3:2. Piedāvājam spēles spilgtākās epizodes.

Optibet futbola virslīga: FK Tukums 2000/TSS - Valmiera FC. Spēles ieraksts

Optibet futbola virslīga: FK Tukums 2000/TSS - Valmiera FC. Spēles ieraksts

Optibet futbola virslīga: FK Jelgava - FK Metta. Spēles ieraksts

Optibet futbola virslīga: FK Jelgava - FK Metta. Spēles ieraksts
1

"Riga" iesit četrus krīzē esošajai "Liepājai"

Ar rezultatīvu spēli un visai pārliecinošu uzvaru mājup no Liepājas var doties Riga FC futbolisti, kas ar 4:1 uzvarējā mājiniekus. Jau spēles 8. minūtē Riga futbolistiem izdevās izvirzīties vadībā (Elvis Stuglis), bet pēc brīža liepājnieku leģionārs Fraidejs atjaunoja līdzsvaru uz tablo. Spēles turpinājumā Riga mājiniekiem vairs īpašas iespējas nedeva, bet pašiem vēl trīs reizes izdevās pārspēt liepājnieku vārtsargu. Tā šajā virslīgas sezonā bija Riga FC 10. uzvara pēc kārtas.

RFS vārtsargs uzdāvina vārtus, Jagodinskis neļauj "Spartakam" triumfēt

"Optibet" futbola Virslīgā "RFS" komanda viesos nospēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) ar "Spartaku". Spēles ievadā rupju kļūdu pieļāva, savā soda laukumā, "RFS" vārtsargs, radot vārtu gūšanas iespēju, kuru izmantoja "Spartaks" spēlētājs. Pirmajā puslaikā "RFS" aktīvi uzbruka un bija iespēja arī izlīdzināt rezultātu, trāpot pa vārtu stabu. Otrajā puslaikā aktīvāki bija "Spartaks" spēlētāji, atbildot ar asiem pretuzbrukumiem. "RFS" spēles noslēgumā ar izdevās izlīdzināt rezultātu ar skaistu sitienu no gaisa pēc stūra sitiena izspēles. Jau kompensācijas laikā "Spartakam" bija iespēja panākt uzvaru, bet palika neizmatotas divas izcilas vārtu gūšanas iespējas. Piedāvājam noskatīties spēles labākās epizodes.

"Jelgava" izlaiž pārsvaru un spēlē neizšķirti ar "Mettu"

"Optibet" Virslīgas 12. kārtas spēlē Jelgava savā laukumā nospēlēja neizšķirti Mettu 2:2 (1:1). Katrā puslaikā komandas guva pa vieniem vārtiem un izveidoja vēl pietiekoši daudz interesantu momentu abās laukuma pusēs. Abu komandu labākie vārtu guvēji, mājiniekiem Zaharkivs un viesiem Krollis, atzīmējās ar kārtējiem vārtu guvumiem, bet uz Krušatina sitienu, kas izvirzīja jelgavniekus vadībā, rīdzinieki atbildēja ar Birkas precīzu tālsitienu kompensācijas laika pirmajā minūtē.

"Daugavpils" mača izskaņā izglābjas pret "Tukumu"

Šodien "Optibet" Virslīgas spēlē "BFC Daugavpils" savā laukumā uzņēma "FK Tukums 2000/TSS". Spēle noslēdzās ar neizšķirtu 1:1 (0:0). Spēli aktīvāk iesāka "Daugavpils", kas aktīvi presingoja tukumniekus un arī vairāk uzbruka. Taču līdz bīstamam sitienam "Daugavpils" spēlētāji tika tikai retu reizi. Otrā puslaika sākumā, 47. minūtē "Tukuma" spēlētājam Semjuelam izdodas izvirzīt vadībā "Tukumu".Pēc ielaistajiem vārtiem "Daugavpils" sāka uzbrukt vēl biežāk kā tas izdevās pirmajā spēles pusē. Šada aktivitāte uzbrukumā 78. minūtē deva rezultātu Marko Regža gūst vārtus "Daugavpils" labā. Spēle noslēdzās ar rezultātu 1:1. Piedāvājam spēles spilgtākās epizodes.

Optibet futbola Virslīga. FK Spartaks - RFS. Spēles ieraksts

Optibet futbola Virslīga. FK Spartaks - RFS. Spēles ieraksts

BFC Daugavpils - Tukums 2000/TSS Optibet futbola Virslīga. Spēles ieraksts

03.08.2020. - BFC Daugavpils - Tukums 2000/TSS Optibet futbola Virslīga.
1

"Riga" divreiz atspēlējas un uzvar "Spartaku"

Šodien "Optibet" Virslīgas spēlē "Riga FC" savā laukumā uzņēma "FK Spartaks". Spēle noslēdzās ar "Riga" uzvaru 4:2 (1:2). "Spartakam" izdevās gūt ātrus vārtus, jau 6.minūtē Smits ar sitienu no distances pārspēja Robertu Ozolu. "Riga" izveidoja pāris bīstamus momentus pie "Spartaka" vārtiem un 25. minūtē viens no šiem momentiem pārvērtās vārtu guvumā. Vārtu guvums Nkololo. Spartakam pirmo puslaiku izdevās noslēgt kā uzvarētājiem, jo 36.minūtē Nvoariza atkal izvirzā viesu komandu vadībā. Sākoties otrajam puslaikam "Riga" uzbruka krietni vairāk un bez īpašām problēmām rezultātu izlīdzināja, un turpmākajā spēles gaitā spēli noveda pie diezgan pārliecinošas uzvaras ar rezultātu 4:2. Piedāvājam spēles spilgtākās epizodes.
2

Tikai otro reizi vēsturē "Metta" savās mājas uzvar "Liepāju"

Ar savdabīgu sasniegumu šovakar atzīmējās FK Metta futbola klubs, kas ar 2:1 Daugavas stadionā uzveica FK Liepāja. Tā bija tikai Mettas otrā uzvara savstarpējās spēlēs savā laukumā.

”Tukuma” un ”Ventspils” cīņa noslēdzas ar bezvārtu neizšķirtu

„Optibet” futbola Virslīgas 11. kārtas spēlē Tukums 2000/TSS mājas spēlē uzņēma citu Kurzemes komandu Ventspili un spēja izcīnīt punktu nosargājot bezvārtu neizšķirtu. Lai arī vārti netika gūti skatītājiem garlaicīgi nebija, ja abas komandas spēja noorganizēt vairākus vārtu gūšanas momentus un pretinieku vārtsargam garlaikoties neļāva. Mājinieki tika pie kārtējā punkta, turklāt spēja nosargāt savus vārtus neieņemtus.

Vārtsarga spēle ļauj "Jelgavai" noturēt neizšķirtu pret "Daugavpili"

"Optibet" futbola Virslīgā, savu skatītāju klātbūtnē, "Daugavpils" nospēlēja bezvārtu neizsķirtu ar "Jelgavas" komandu. "Daugavpils" spēlētājiem bija ļoti labas vārtu gūšanas iespējas, jo īpaši otrajā puslaikā, kad izgājienā viens pret viens ar vārtsargu neizdevās gūt vārtus. Spēles kompensācijas laikā "Daugavpilij" bija iespēja izraut uzvaru, pēc sitiena pa vārtu stabu, atkārtoto sitienu, grūtā situācijā, burtiski izvilka"Jelgavas" vārtsargs. Vladislavs Kurakins aizvadīja lielisku spēli un palīdzēja "Jelgavai" noturēt neizsķirtu. Piedāvājam noskatīties spēles epizodes.

Optibet futbola virslīga: BFC Daugavpils - FK Jelgava. Spēles ieraksts

Optibet futbola virslīga: BFC Daugavpils - FK Jelgava. Spēles ieraksts

Optibet futbola Virslīga: FK Tukums 2000/TSS - FK Ventspils. Spēles ieraksts

Optibet futbola Virslīga: FK Tukums 2000/TSS - FK Ventspils. Spēles ieraksts

Lemajiča dublis uzsāk RFS ceļu pretī pārliecinošai uzvarai pret "Valmieru"

"Optibet" futbola Virslīgas 11. kārtas atklāšanas spēlē mājiniece RFS un "Valmiera" iepriecināja sakatītājus ar septiņiem vārtu guvumiem un rīdzinieku uzvaru ar 5:2 (2:1). Komandas uguņošanu sāka jau spēles 2. minūtē, un līdz 12. minūtei viesu uzbrucēja Arkodares vārtu guvumam mājinieki spēja likt pretī Kuadio un Šimkoviča precīzos sitienus. Pēc puslaika pārtraukuma Arkodare izlīdzināja rezultātu gūstot savus otros vārtus spēlē, bet RFS atrāvienu pretī uzvarai ar diviem vārtu guvumiem pēc kārtas uzsāka Darko Lemajičs, bet noslēdza uz maiņu nākušais Ofors. Vismaz līdz rītdienas Riga - Spartaks spēlei Virslīgas rezutatīvākā komanda (30 vārti) RFS dalīs turnīra tabulas pirmo vietu.