Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource373 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource373), Fid:1334, Did:0, useCase: 0

Sportacentrs.com TV šobrīd

Piektdiena, 15. novembris

16:00 Optibet futbola virslīgas pārspēle: FK Metta - SK Super Nova
18:26 LIVE MHL: HK Rīga - JHC Atlant
21:15 Sporta raidījums "eXi"

Video: ''Gulbene'' negaidīti uzvar Liepājā

Kristaps Desmitnieks
Negaidītu uzvaru Latvijas futbolā Virslīgā izcīnījusi ''Gulbene'', kas izbraukumā ar 1:0 uzvarēja ''Liepājas Metalurgu''. Vienīgo vārtu autors - Jusuke Saito. Tiesa, pēc zaudētajiem vārtiem liepājniekiem bija lieliska iespēja rezultātu izlīdzināt, taču viesu vārtsargs atsita Jurģa Kalna sisto pendeli.
Vērtējums: +5

  +1 [+] [-]

, 2012-04-28 21:41, pirms 8 gadiem
Kā toķis iznāca!

  +1 [+] [-]

, 2012-04-28 22:34, pirms 8 gadiem
Liepāja neizmantoja savas iespējas.. priecē Gulbenes uzvara

     [+] [-]

, 2012-04-28 23:06, pirms 8 gadiem
MK_Latvia rakstīja: Kā toķis iznāca!
Uzprtasi pamperam!
Bet ne jau nu pirmā epizode mačā bija kad LM ielaida vartus,bija iepriekš gulbenei līdzīgi arī pirmajā puslaikā kad LM gribēja zaudēt vārtus, bet vārtus palaimējās nezaudēt!Piespēles tamašauska izpildījumā vispār unikālas.TOTO visus mūs vieno!

  -3 [+] [-]

, 2012-04-28 23:07, pirms 8 gadiem
kvertijs rakstīja: Liepāja neizmantoja savas iespējas.. priecē Gulbenes uzvara
Kā tu to zini?
sportacentrs.com parasts lietotājs, reģistrējies pirms 10 stundām.
Atstājis 4 komentārus.

  -1 [+] [-]

, 2012-04-28 23:30, pirms 8 gadiem
Jā! Te jau ir arī atbilde par aktuālo problēmu, proti, totalizatoru un no tā izrietošajām sekām, kāpēc pazūd cilvēki no tribīnēm! IT dara savu, tā pa lielam, tas totalizators ienāca ap 2005. gadu. Nu tā pa lielam! Kāda vaina, kad var īzī piepelnīties? Par amatieru komandām (tā sauktajām amatieru) nemaz nerunājot... Morāle... Vai nu sports valstī jaattista līdz normālam līmenim un normālām naudām, vai arī jāturpina dzīvot ar šo cirku! Un tu vēl Andri man minēji pirms tam, ka Liepājas līdzjutējs, ja tādi ir par savu komandu sliktu nesaka! Da nu! Paskat, kā komentētājs vālē! Ja nemaldos, tad tas ir Hārvejs Rudzītis? LM darbonis. Nav, nav normāla komandu sporta Latvijā!

  -2 [+] [-]

, 2012-04-29 02:33, pirms 8 gadiem
Andris5 rakstīja: Kā tu to zini?
sportacentrs.com parasts lietotājs, reģistrējies pirms 10 stundām.
Atstājis 4 komentārus.
kas, cilvēks, kurš tikko reģistrējies nedrīkst vairs komentēt?

     [+] [-]

, 2012-04-29 06:37, pirms 8 gadiem
Mārtiņš no Valdlaučiem rakstīja: kas, cilvēks, kurš tikko reģistrējies nedrīkst vairs komentēt?
Pareizāk būtu...cilvēks kurš reģistrējis kārtējo savu profilu..........

     [+] [-]

, 2012-04-29 07:53, pirms 8 gadiem
Kādam tas bija izdevīgi

  +1 [+] [-]

, 2012-04-29 10:05, pirms 8 gadiem
Cilvēkiem, kas nav gatavi futbollaukumā redzēt pārsteigumus un neparedzamus spēles pagriezienus, labāk būtu skatīties kino vai teātri, jo tur viss notiek saskaņā ar scenāriju vai lugas tekstu. Liepājai ar savu daudzmiljonu budžetu tādi totalizatoru pasākumi 100% nav vajadzīgi, bet 3 punkti šosezon ... Varbūt galvenais šobrīd ir Latvijas Kauss un par čempionātu sāks domāt pēc 12.maija?

     [+] [-]

, 2012-04-29 10:39, pirms 8 gadiem
Fiirers rakstīja: Cilvēkiem, kas nav gatavi futbollaukumā redzēt pārsteigumus un neparedzamus spēles pagriezienus, labāk būtu skatīties kino vai teātri, jo tur viss notiek saskaņā ar scenāriju vai lugas tekstu. Liepājai ar savu daudzmiljonu budžetu tādi totalizatoru pasākumi 100% nav vajadzīgi, bet 3 punkti šosezon ... Varbūt galvenais šobrīd ir Latvijas Kauss un par čempionātu sāks domāt pēc 12.maija?
Nemālējam paši sev acis ciet!
Apskaties uz to skatītāju skaitu kas šogad apmeklē mačus Liepājā!Laikam jau tie kuri vairs neapmeklē pēdējos gados mačus sāk pamazām pievērsties kino vai teātriem!Tā saprast pēc tava rakstītā?
Bet varbūt iemesls ir cits?

     [+] [-]

, 2012-04-29 11:06, pirms 8 gadiem
Fiirers rakstīja: Cilvēkiem, kas nav gatavi futbollaukumā redzēt pārsteigumus un neparedzamus spēles pagriezienus, labāk būtu skatīties kino vai teātri, jo tur viss notiek saskaņā ar scenāriju vai lugas tekstu. Liepājai ar savu daudzmiljonu budžetu tādi totalizatoru pasākumi 100% nav vajadzīgi, bet 3 punkti šosezon ... Varbūt galvenais šobrīd ir Latvijas Kauss un par čempionātu sāks domāt pēc 12.maija?
Jāpiekrīt Tev ! Tā vien liekas ka liela daļa lietotāju šeit ir tik aprobežoti, ka domā ka tiek spēlēts toto pie jebkāda negaidīta rezultāta.

     [+] [-]

, 2012-04-29 11:25, pirms 8 gadiem
Andris 5-pareizi,jo vairak TOTO,jo mazak skatītājus.LM-kauns

     [+] [-]

, 2012-04-29 12:25, pirms 8 gadiem
X6 Yo rakstīja: Jāpiekrīt Tev ! Tā vien liekas ka liela daļa lietotāju šeit ir tik aprobežoti, ka domā ka tiek spēlēts toto pie jebkāda negaidīta rezultāta.
Klau! Nevajag jau arī tā Andrim oponēt! Es piemēram viņam oponēju, ja man rodas iespaids, ka viņš pārlieku kritizē tieši tiesnešus, ja konkrētajā spēlē izdevības ir bijušas atliku likām. Tad man šķiet, ka tā tiesnešu kritika ir nevietā, jo lai arī kā tiesātu, un ja esi galvas tiesu pārāks ar izdevībām, tad tev ir jāsit iekšā un jāuzvar! Bet te jau radās atkal cita štelle! Ja es pēdējos gados pats nebūtu redzējis neskaitāmus Liepājas sporta spēlētājus (neteikšu kura sporta veida) pie toto kantora, tad vēl tā. Jā! Var teikt, ka viņiem tas ir hobijs un viņi liek, piemēram, uz citām līgām un sportiem. Bet nu c'mon! Kā lai izskaidro faktu, ka regulāri vadošās komandas zaudē punktus pret amatieru komandām, tām komandām, kur čaļi tikai futbolu spēlē prieka un LFF reglamenta dēļ. LM piemēram visi saņem labu naudu par futbola spēlēšanu, tipa futbols viņiem ir darbs. Profesionāļi. Regulāri zaudēt punktus pret komandām, uz kurām koefs ir 13 un 15? Vēl šodien atceros Grebja pendeli debesīs pēdējā minūtē pret Jūrmalu! 90. gadu beigās tādi Spartaki, Gulbenes a.k.a. Audas, Zibens/Zemessardzes, RKB Armas un vēl visādi PFK, Valmieras tika apspēlētas vienos vārtos ar 5 un vairāk vārtu starpību! Komanda, kura aizvada pilnvērtīgas treniņnometnes ārzemēs kā profi, kaut ko pa laukumu mīcās! Tāpēc arī skatītāji vairāk nenāk! Es saku, es labāk skatos Angliju vai Vāciju! Tur bļāviens pat 2. un 3. līgās ir profesionālisms un urrā! Šodien Latvijas atsevišķi sporta veidi ir parodija.

  -1 [+] [-]

, 2012-04-29 12:51, pirms 8 gadiem
Cilvēki , nu kāds šeit toto? Varbūt man kaut kas paskaidros? Tiesnesis notiesāja slikti? Metalurgam patīk būt 6. vietā? Un skaisti LM nosimulēja ''pārkāpumā', kad pieškīra 11 metru soda sitienu

     [+] [-]

, 2012-04-29 14:29, pirms 8 gadiem
Fiasko rakstīja: Klau! Nevajag jau arī tā Andrim oponēt! Es piemēram viņam oponēju, ja man rodas iespaids, ka viņš pārlieku kritizē tieši tiesnešus, ja konkrētajā spēlē izdevības ir bijušas atliku likām. Tad man šķiet, ka tā tiesnešu kritika ir nevietā, jo lai arī kā tiesātu, un ja esi galvas tiesu pārāks ar izdevībām, tad tev ir jāsit iekšā un jāuzvar! Bet te jau radās atkal cita štelle! Ja es pēdējos gados pats nebūtu redzējis neskaitāmus Liepājas sporta spēlētājus (neteikšu kura sporta veida) pie toto kantora, tad vēl tā. Jā! Var teikt, ka viņiem tas ir hobijs un viņi liek, piemēram, uz citām līgām un sportiem. Bet nu c'mon! Kā lai izskaidro faktu, ka regulāri vadošās komandas zaudē punktus pret amatieru komandām, tām komandām, kur čaļi tikai futbolu spēlē prieka un LFF reglamenta dēļ. LM piemēram visi saņem labu naudu par futbola spēlēšanu, tipa futbols viņiem ir darbs. Profesionāļi. Regulāri zaudēt punktus pret komandām, uz kurām koefs ir 13 un 15? Vēl šodien atceros Grebja pendeli debesīs pēdējā minūtē pret Jūrmalu! 90. gadu beigās tādi Spartaki, Gulbenes a.k.a. Audas, Zibens/Zemessardzes, RKB Armas un vēl visādi PFK, Valmieras tika apspēlētas vienos vārtos ar 5 un vairāk vārtu starpību! Komanda, kura aizvada pilnvērtīgas treniņnometnes ārzemēs kā profi, kaut ko pa laukumu mīcās! Tāpēc arī skatītāji vairāk nenāk! Es saku, es labāk skatos Angliju vai Vāciju! Tur bļāviens pat 2. un 3. līgās ir profesionālisms un urrā! Šodien Latvijas atsevišķi sporta veidi ir parodija.
Nezinu, kā tur īsti ir, bet visām nelaimēm vai tiešām negaidītiem rezultātiem par iemeslu uzskatīt tikai toto arī diezin vai var un vajag. Tas, ka šajā gadījumā LM futbolisti ir profesionāļi - saņem algu, ārzemēs aizvada treniņnometnes utt. - nenozīmē, ka automātiski viņi spēlēs labi visās spēlēs un noteikti uzvarēs kādu "amatieru" komandu. Iemesli tam var būt daudz un dažādi - arī daļas spēlētāju neprofesionāla attieksme (katrā profesijā ir slikti stradnieki). Kāpēc nenāk skatītaji? Te acīmredzot klubam jāaizdomājas. Neesmu liepājnieks, nezinu, kā klubs strādā ar skatītajiem, bet man ir sajūta, ka ne pārāk labi. Arī hokejā, šķiet, pārāk daudz skatītāju nenāk. Redz, Rīgā uz 10.vietā esošo Mettu nāk.