Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1140, Did:0, useCase: 0

Video: Overtime TV. Skrastiņš: "Lai tiktu līdz veiksmīgajam Melbārža bobam, 30 modeļi tika izbrāķēti"

Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis @ciiruls
Šī gada pārliecinošais Latvijas bobslejistu sniegums, vismaz divnieku ekipāžās, nebūtu iedomājams bez Latvijas Bobsleja tehniskā centra, kurā, Jāņa Skrastiņa vadībā, uzbūvētas panākumus nesošās Melbārža kamanas. Kā Latvijā top pasaules līmeņa bobsleja kamanas un cik tās maksā - par to TV6 iknedēļas sporta apskatā "Overtime TV" stāsta bijušais bobslejists, šobrīd treneris un Bobsleja tehniskā centra vadītājs Jānis Skrastiņš.

Savukārt VEF kluba īpašnieks Māris Martinsons stāsta kāpēc uzņēmēji tērē naudu sportā, savukārt Latvijas basketbola izlases kapteine Ieva Krastiņa masē Valda Valtera kaklu un stāsta par kailumu un treneriem vīriešiem.

Tas un daudz kas cits jau šovakar 22:05 kanālā TV6 un TVPlay
#OvertimeTV
Vērtējums: +4

     [+] [-]

, 2015-03-17 20:51, pirms 4 gadiem
Noskatoties šo video jautājums kādēļ mūsējie neiet kopā? Piem, BTC ar Dambi un OSCariem? Te tomēr ir runa par zinātni un inženiertehniku. Tas būtu prestiži. Te es balstos tikai uz šo video.