• “VEF Rīgas skolu superlīgā” basketbolā startē izslēgšanas turnīra spēles
  08.feb. “VEF Rīgas skolu superlīgā” basketbolā startē izslēgšanas turnīra spēles
  “VEF Rīgas skolu superlīgas” devītās sezonas izslēgšanas turnīra spēles sāksies ceturtdien, 8. februārī, kad Rīgas 47. vidusskolas sporta zālē tiks aizvadīti pirmie trīs mači. “VEF Rīgas skolu superlīgas” jaunie čempioni tiks kronēti 27. februārī Rīgā, “Daugavas” sporta namā.
 • “VEF Rīgas Skolu superlīgas” “Zvaigžņu spēlē” triumfē vidusskolnieki
  02.feb. “VEF Rīgas Skolu superlīgas” “Zvaigžņu spēlē” triumfē vidusskolnieki
  “VEF Rīgas Skolu superlīgas” vēsturē ceturto reizi notikušajā “Zvaigžņu spēlē” 1. februārī Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas sporta zālē daudzo skatītāju klātbūtnē uzvaru izcīnīja “Vidusskolas”, kas ar 102:85 pārspēja “Ģimnāzijas”. “Blindsave” “Slam dunk” konkursā triumfēja Francis Lācis, bet “Raunas dārza” trīspunktnieku konkursā labākie bija Rūdolfs Purnis un Māra Mote.
 • Hokejs, telpu futbols un līderu cīņas florbolā Sportacentrs.com tiešraidēs
  24.nov. Hokejs, telpu futbols un līderu cīņas florbolā Sportacentrs.com tiešraidēs
  Šajā nedēļas nogalē Sportacentrs.com piedāvās 10 tiešraides no kurām piecas varēs redzēt arī Sportacentrs.com TV.
 • Plašs sporta veidu piedāvājums Sportacentrs.com tiešraidēs
  03.nov. Plašs sporta veidu piedāvājums Sportacentrs.com tiešraidēs(2)
  Šajā nedēļas nogalē Sportacentrs.com piedāvās 12 tiešraides no kurām sešas varēs redzēt arī Sportacentrs.com TV.
 • "Betsafe Stipro skrējienā" varēs kvalificēties pasaules čempionātam
  23.mai. "Betsafe Stipro skrējienā" varēs kvalificēties pasaules čempionātam
  Šīs nedēļas nogalē, 27. un 28. maijā, Ķegumā norisināsies tautā iemīļotais un populārais "Betsafe Stipro skrējiens", bet pirmo reizi tas kļuvis par OCR (Obstacle Course Racing) kvalifikācijas skrējienu. Pievienošanās šai organizācijai sniegs iespēju teju simts "Betsafe Stipro skrējiena" labākajiem skrējējiem vecumā no 18 līdz 50 un vairāk gadiem kvalificēties pasaules čempionātam, lai godam pārstāvētu Latviju starptautiskā mērogā.
 • Jau šīs nedēļas nogalē Ķegumā notiks ikgadējais "Betsafe Stipro skrējiens"
  22.mai. Jau šīs nedēļas nogalē Ķegumā notiks ikgadējais "Betsafe Stipro skrējiens"
  Šīs nedēļas izskaņā, 27. un 28. maijā, Ķegumā devīto reizi notiks viens no lielākajiem tautas sporta notikumiem Latvijā - "Betsafe Stipro skrējiens". Tajā vairāki tūkstoši dalībnieku gan individuāli, gan komandā savus spēkus, neatlaidību, drosmi, mērķtiecību un gribasspēku pārbaudīs, pārvarot dažādus šķēršļus 5, 9 vai 12 kilometru distancē.
 • Kas kopīgs Latvijai un Džibuti?
  21.aug. Kas kopīgs Latvijai un Džibuti?
  Pirmajā mirklī liekas, ka mums ar Džibuti nav nekā kopēja - ne viņi iestājušies Eiropas Savienībā un nav viņi arī NATO. Taču ir vien joma, kur esam uz viena pakāpiena - Latvijai tāpat kā Džibuti nav nevienas olimpiskās medaļas Rio spēlēs. Tāpat kā vēl apmēram 120 valstīm. Ar Džibuti mums kopējs arī tas, ka tāpat kā viņiem, arī mums Rio nebija savas basketbola, volejbola, futbola, handbola, regbija un ūdenspolo izlašu.
 • Rio medaļu prognoze: Latvijai divi sudrabi un bronza, Krievijai kritums
  04.aug. Rio medaļu prognoze: Latvijai divi sudrabi un bronza, Krievijai kritums(13)
  Sporta statistikas aģentūra prognozē, ka 2016. gada olimpiādē Latvijai godalgas sarūpēs pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs / Jānis Šmēdiņš (sudrabs), šķēpmetēja Madara Palameika (sudrabs) un cīkstone Anastasija Grigorjeva (bronza).
 • Latvijas modernā pieccīņa netiek uz Rio spēlēm
  17.jūn. Latvijas modernā pieccīņa netiek uz Rio spēlēm(5)
  Latvijas modernās pieccīņas sportisti netiek uz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm. Mūsu pēdējā cerība bija 27 gadus vecais Ruslans Nakoņečnijs, taču viņam mazliet pietrūka. Pēc neatkarības atjaunošanas Latvijas modernā pieccīņa līdz šim vienmēr bija pārstāvēta olimpiskajās spēlēs.
 • Noteikti izcilnieki pēdējās divās olimpiskajās spēlēs
  07.nov. Noteikti izcilnieki pēdējās divās olimpiskajās spēlēs(6)
  Nacionālo olimpisko komiteju asociācija šodien Ģenerālajā asamblejā Bangkokā pasniedza savas balvas 2014. un 2012. gada olimpisko spēļu izcilniekiem.
 • "Stipro skrējienā 2014" atkal triumfē Dauškāne, vīru konkurencē labākais Rekuņenko
  06.mai. "Stipro skrējienā 2014" atkal triumfē Dauškāne, vīru konkurencē labākais Rekuņenko(6)
  4. maijā, kinopilsētā „Cinevilla” noslēdzās jau sestais „Stipro skrējiens”, kurā piedalījās gandrīz 6500 stiprinieki. Laikapstākļi nelutināja nevienu, tomēr visi drosmīgi stājās uz starta līnijas, lai pārvarētu sevi, palīdzētu viens otram un dotos kopīgā, vienojošā skrējienā par Latviju.
 • Sestdienās aicina uz "Stipro skrējiena" treniņiem
  17.apr. Sestdienās aicina uz "Stipro skrējiena" treniņiem
  Šogad ikviens var sākt gatavoties "Stipro skrējienam" īpaši organizētos treniņos, kurus vada pazīstamais fitnesa treneris Viesturs Saldavs. 5. aprīlī Šmerļa mežā notika pirmais „Stipro skrējiena” treniņš, uz kuru ieradās aptuveni 40 cilvēku. Nākamais treniņš jau 19. aprīlī plkst. 17.00, informē pasākuma organizatori.
 • "Stipro skrējienam" pieteicies rekordliels dalībnieku skaits
  12.apr. "Stipro skrējienam" pieteicies rekordliels dalībnieku skaits
  Pēc trīs nedēļām, 4. maijā, kinopilsētā „Cinevilla” jau sesto reizi pulcēsies Latvijas stiprākie ļaudis, lai piedalītos „Stipro skrējienā”. Šobrīd jau pārspēts iepriekšējā gada un sasniegts pavisam jauns dalībnieku skaita rekords - pirmo reizi Latvijas stiprāko ļaužu saietā piedalīsies vairāk nekā 4000 skrējēju, informē pasākuma organizatori.
 • Melbārža četrinieks izcīna olimpisko spēļu sudrabu!
  23.feb. Melbārža četrinieks izcīna olimpisko spēļu sudrabu!(246)
  Bobsleja četrinieks ar pilotu Oskaru Melbārdi un stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu Soču olimpiskajās spēlēs izcīnīja augsto otro vietu, no Krievijas ekipāžas ar Aleksandru Zubkovu priekšgalā atpaliekot par 0.09 sekundēm. Bronzas godalga tika amerikānim Stīvenam Holkombam, kuru Melbārdis apsteidza par 0.30 sekundēm.
 • Krievijai pirmais zelts biatlona stafetē, Svensens iegāž Norvēģiju
  22.feb. Krievijai pirmais zelts biatlona stafetē, Svensens iegāž Norvēģiju(264)
  Šodien Soču olimpiskajās spēlēs tika aizvadīta pēdējā disciplīna biatlonā - 4x7.5 kilometru stafete vīriešiem. Uzvaru izcīnīja Krievijas kvartets Aleksejs Volkovs, Jevgeņijs Ustjugovs, Dmitrijs Mališko un Antons Šipuļins. Galveno favorīti Norvēģiju iegāza Emila Hegles Svensena nopelnītais soda aplis pēdējā posmā.
 • Stafetē pirmoreiz triumfē Ukraina, neveiksmes Vācijai un Francijai
  21.feb. Stafetē pirmoreiz triumfē Ukraina, neveiksmes Vācijai un Francijai(52)
  Soču olimpiskajās spēlēs par olimpisko čempioni 4 x 6 kilometru stafetē sievietēm kļuvusi Ukrainas komanda, kuras sastāvā startēja Vita Semerenko, Jūlija Džima, Vaļa Semerenko un Oļena Pidrušna. Sudraba medaļas izcīnīja Krievija, bronzas medaļas izcīnīja Norvēģijas komanda.
 • Norvēģijai uzvara biatlona jauktajā stafetē, Bjerndālenam 13. olimpiskā medaļa
  19.feb. Norvēģijai uzvara biatlona jauktajā stafetē, Bjerndālenam 13. olimpiskā medaļa(17)
  Par pirmo olimpisko čempioni jauktajā stafetē kļuvusi Norvēģijas komanda, kuras sastāvā startēja Tūra Bergere, Tirila Ekhofa, Ūle Einars Bjerndālens un Emils Hegle Svensens. Sudraba medaļas izcīnīja Čehijas komanda. Pārsteidza Itālijas biatlonisti, kuri izcīnīja bronzas godalgas.
 • Rastorgujevs noslēdz spēles ar 14. vietu, čempions - Svensens
  18.feb. Rastorgujevs noslēdz spēles ar 14. vietu, čempions - Svensens(241)
  Otrdien Soču olimpisko spēļu biatlona sacensībās pēdējo startu aizvadīja Latvijas sportists Andrejs Rastorgujevs, kurš 15 km masu startā izcīnīja 14. vietu, bet par čempionu kļuva Emils Hegle Svensens no Norvēģijas, kurš fotofinišā apsteidza francūzi Martēnu Furkādu..
 • Melbārža divniekam piektā vieta, Ķibermanis - 16.
  17.feb. Melbārža divniekam piektā vieta, Ķibermanis - 16.(407)
  Šodien Soču ziemas olimpisko spēļu trasē "Sanki" noslēdzās bobsleja sacensības vīriešu divniekiem. Četru braucienu summā pārliecinošu uzvaru svinēja Aleksandra Zubkova un Alekseja Vojevodas divnieks, savukārt Latvijas vadošā ekipāža - Oskars Melbārdis un Daumants Dreiškens – izcīnīja piekto vietu.
 • Domračeva turpina dominēt - trešais olimpiskais zelts!
  17.feb. Domračeva turpina dominēt - trešais olimpiskais zelts!(69)
  12.5 kilometru masu starta sacensībās biatlonā par Soču olimpisko spēļu čempioni trešoreiz kļuvusi Baltkrievijas biatloniste Darja Domračeva. Sudraba medaļu izcīnīja Gabriela Soukalova (Čehija). Bronzas medaļu finiša spurtā izcīnīja Tirila Ekhofa (Norvēģija).
 • lasīt vairāk