• Liepājas čempionātā klūp "Durbe" un "Svenska mastare"
  17.apr. Liepājas čempionātā klūp "Durbe" un "Svenska mastare"
  Aizvadītās nedēļas nogalē Liepājas Olimpiskā centra manēžā tika aizvadītas desmit Liepājas 22. čempionāta florbolā spēles. B divīzijā tikai uzvaras izcīnījusi komanda "Veselības grupa", bet pirmo zaudējumu piedzīvoja "Durbe". A divīzija pirmos punktus zaudēja "Svenska mastare".
 • Izsludināta pieteikšanās Liepājas čempionātam florbolā
  16.mar. Izsludināta pieteikšanās Liepājas čempionātam florbolā
  Sākusies komandu pieteikšanās Liepājas pilsētas čempionātam florbolā. Pieteikumi tiks pieņemti līdz 27. martam, turnīra atklāšanas spēle paredzēta 7. aprīlī.
 • “VEF Rīgas skolu superlīgas” čempioni - Rīgas Franču liceja puiši un Āgenskalna VĢ meitenes
  28.feb. “VEF Rīgas skolu superlīgas” čempioni - Rīgas Franču liceja puiši un Āgenskalna VĢ meitenes
  “VEF Rīgas skolu superlīgas” devītās sezonas finālspēles otrdien, 27. februārī Rīgā, “Daugavas” sporta namā beidzās ar jauno čempionu - Rīgas Franču liceja puišu un Āgenskalna Valsts ģimnāzijas meiteņu – kronēšanu. Kopvērtējumā pirmo vietu izcīnīja Rīgas Franču licejs, kas kļuva par vienīgo skolu, kuras puiši un meitenes iekļuva labāko kvartetā.
 • “VEF Rīgas skolu superlīgas” jaunie čempioni kļūs zināmi 27. februārī
  26.feb. “VEF Rīgas skolu superlīgas” jaunie čempioni kļūs zināmi 27. februārī(1)
  “VEF Rīgas skolu superlīgas” devītās sezonas finālspēles notiks otrdien, 27. februārī Rīgā, “Daugavas” sporta namā. Plkst. 16:00 cīņā par galvaspilsētas labākās meiteņu komandas titulu dosies Rīgas 49. vidusskola un Āgenskalna Valsts ģimnāzija, bet plkst. 18:00 zēnu zelta spēlē tiksies Rīgas Franču licejs un Rīgas Valsts 3. ģimnāzija.
 • “VEF Rīgas skolu superlīgā” basketbolā startē izslēgšanas turnīra spēles
  08.feb. “VEF Rīgas skolu superlīgā” basketbolā startē izslēgšanas turnīra spēles
  “VEF Rīgas skolu superlīgas” devītās sezonas izslēgšanas turnīra spēles sāksies ceturtdien, 8. februārī, kad Rīgas 47. vidusskolas sporta zālē tiks aizvadīti pirmie trīs mači. “VEF Rīgas skolu superlīgas” jaunie čempioni tiks kronēti 27. februārī Rīgā, “Daugavas” sporta namā.
 • “VEF Rīgas Skolu superlīgas” “Zvaigžņu spēlē” triumfē vidusskolnieki
  02.feb. “VEF Rīgas Skolu superlīgas” “Zvaigžņu spēlē” triumfē vidusskolnieki
  “VEF Rīgas Skolu superlīgas” vēsturē ceturto reizi notikušajā “Zvaigžņu spēlē” 1. februārī Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas sporta zālē daudzo skatītāju klātbūtnē uzvaru izcīnīja “Vidusskolas”, kas ar 102:85 pārspēja “Ģimnāzijas”. “Blindsave” “Slam dunk” konkursā triumfēja Francis Lācis, bet “Raunas dārza” trīspunktnieku konkursā labākie bija Rūdolfs Purnis un Māra Mote.
 • Hokejs, telpu futbols un līderu cīņas florbolā Sportacentrs.com tiešraidēs
  24.nov. Hokejs, telpu futbols un līderu cīņas florbolā Sportacentrs.com tiešraidēs
  Šajā nedēļas nogalē Sportacentrs.com piedāvās 10 tiešraides no kurām piecas varēs redzēt arī Sportacentrs.com TV.
 • Zināmi konkursa "Gada sporta skolotājs 2017" finālisti
  23.nov. Zināmi konkursa "Gada sporta skolotājs 2017" finālisti(7)
  Noskaidroti Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizētā konkursa "Gada sporta skolotājs 2017" seši finālisti – Māris Stabiņš (Grundzāles pamatskola), Irina Tihomirova (Rīgas Austrumu vidusskola), Lāsma Rumpe (Saldus pamatskola), Iveta Kacēna (Balvu pamatskola), Signe Lūsiņa (Valmieras sākumskola) un Deniss Sarafaņuks (Daugavpils Saskaņas pamatskola).
 • Plašs sporta veidu piedāvājums Sportacentrs.com tiešraidēs
  03.nov. Plašs sporta veidu piedāvājums Sportacentrs.com tiešraidēs(2)
  Šajā nedēļas nogalē Sportacentrs.com piedāvās 12 tiešraides no kurām sešas varēs redzēt arī Sportacentrs.com TV.
 • "Betsafe Stipro skrējienā" varēs kvalificēties pasaules čempionātam
  23.mai. "Betsafe Stipro skrējienā" varēs kvalificēties pasaules čempionātam
  Šīs nedēļas nogalē, 27. un 28. maijā, Ķegumā norisināsies tautā iemīļotais un populārais "Betsafe Stipro skrējiens", bet pirmo reizi tas kļuvis par OCR (Obstacle Course Racing) kvalifikācijas skrējienu. Pievienošanās šai organizācijai sniegs iespēju teju simts "Betsafe Stipro skrējiena" labākajiem skrējējiem vecumā no 18 līdz 50 un vairāk gadiem kvalificēties pasaules čempionātam, lai godam pārstāvētu Latviju starptautiskā mērogā.
 • Jau šīs nedēļas nogalē Ķegumā notiks ikgadējais "Betsafe Stipro skrējiens"
  22.mai. Jau šīs nedēļas nogalē Ķegumā notiks ikgadējais "Betsafe Stipro skrējiens"
  Šīs nedēļas izskaņā, 27. un 28. maijā, Ķegumā devīto reizi notiks viens no lielākajiem tautas sporta notikumiem Latvijā - "Betsafe Stipro skrējiens". Tajā vairāki tūkstoši dalībnieku gan individuāli, gan komandā savus spēkus, neatlaidību, drosmi, mērķtiecību un gribasspēku pārbaudīs, pārvarot dažādus šķēršļus 5, 9 vai 12 kilometru distancē.
 • Ikauniecei-Admidiņai piešķirts Triju Zvaigžņu ordenis
  13.apr. Ikauniecei-Admidiņai piešķirts Triju Zvaigžņu ordenis(18)
  Riodežaneiro olimpisko spēļu ceturtās vietas īpašniece septiņcīņā Laura Ikauniece-Admidiņa saņems trešās šķiras Triju Zvaigžņu ordeni, liecina oficiālā publikācija "Latvijas Vēstnesī".
 • Kas kopīgs Latvijai un Džibuti?
  21.aug. Kas kopīgs Latvijai un Džibuti?
  Pirmajā mirklī liekas, ka mums ar Džibuti nav nekā kopēja - ne viņi iestājušies Eiropas Savienībā un nav viņi arī NATO. Taču ir vien joma, kur esam uz viena pakāpiena - Latvijai tāpat kā Džibuti nav nevienas olimpiskās medaļas Rio spēlēs. Tāpat kā vēl apmēram 120 valstīm. Ar Džibuti mums kopējs arī tas, ka tāpat kā viņiem, arī mums Rio nebija savas basketbola, volejbola, futbola, handbola, regbija un ūdenspolo izlašu.
 • Rio medaļu prognoze: Latvijai divi sudrabi un bronza, Krievijai kritums
  04.aug. Rio medaļu prognoze: Latvijai divi sudrabi un bronza, Krievijai kritums(13)
  Sporta statistikas aģentūra prognozē, ka 2016. gada olimpiādē Latvijai godalgas sarūpēs pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs / Jānis Šmēdiņš (sudrabs), šķēpmetēja Madara Palameika (sudrabs) un cīkstone Anastasija Grigorjeva (bronza).
 • Latvijas modernā pieccīņa netiek uz Rio spēlēm
  17.jūn. Latvijas modernā pieccīņa netiek uz Rio spēlēm(5)
  Latvijas modernās pieccīņas sportisti netiek uz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm. Mūsu pēdējā cerība bija 27 gadus vecais Ruslans Nakoņečnijs, taču viņam mazliet pietrūka. Pēc neatkarības atjaunošanas Latvijas modernā pieccīņa līdz šim vienmēr bija pārstāvēta olimpiskajās spēlēs.
 • Noteikti izcilnieki pēdējās divās olimpiskajās spēlēs
  07.nov. Noteikti izcilnieki pēdējās divās olimpiskajās spēlēs(6)
  Nacionālo olimpisko komiteju asociācija šodien Ģenerālajā asamblejā Bangkokā pasniedza savas balvas 2014. un 2012. gada olimpisko spēļu izcilniekiem.
 • "Stipro skrējienā 2014" atkal triumfē Dauškāne, vīru konkurencē labākais Rekuņenko
  06.mai. "Stipro skrējienā 2014" atkal triumfē Dauškāne, vīru konkurencē labākais Rekuņenko(6)
  4. maijā, kinopilsētā „Cinevilla” noslēdzās jau sestais „Stipro skrējiens”, kurā piedalījās gandrīz 6500 stiprinieki. Laikapstākļi nelutināja nevienu, tomēr visi drosmīgi stājās uz starta līnijas, lai pārvarētu sevi, palīdzētu viens otram un dotos kopīgā, vienojošā skrējienā par Latviju.
 • Sestdienās aicina uz "Stipro skrējiena" treniņiem
  17.apr. Sestdienās aicina uz "Stipro skrējiena" treniņiem
  Šogad ikviens var sākt gatavoties "Stipro skrējienam" īpaši organizētos treniņos, kurus vada pazīstamais fitnesa treneris Viesturs Saldavs. 5. aprīlī Šmerļa mežā notika pirmais „Stipro skrējiena” treniņš, uz kuru ieradās aptuveni 40 cilvēku. Nākamais treniņš jau 19. aprīlī plkst. 17.00, informē pasākuma organizatori.
 • "Stipro skrējienam" pieteicies rekordliels dalībnieku skaits
  12.apr. "Stipro skrējienam" pieteicies rekordliels dalībnieku skaits
  Pēc trīs nedēļām, 4. maijā, kinopilsētā „Cinevilla” jau sesto reizi pulcēsies Latvijas stiprākie ļaudis, lai piedalītos „Stipro skrējienā”. Šobrīd jau pārspēts iepriekšējā gada un sasniegts pavisam jauns dalībnieku skaita rekords - pirmo reizi Latvijas stiprāko ļaužu saietā piedalīsies vairāk nekā 4000 skrējēju, informē pasākuma organizatori.
 • Melbārža četrinieks izcīna olimpisko spēļu sudrabu!
  23.feb. Melbārža četrinieks izcīna olimpisko spēļu sudrabu!(246)
  Bobsleja četrinieks ar pilotu Oskaru Melbārdi un stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu Soču olimpiskajās spēlēs izcīnīja augsto otro vietu, no Krievijas ekipāžas ar Aleksandru Zubkovu priekšgalā atpaliekot par 0.09 sekundēm. Bronzas godalga tika amerikānim Stīvenam Holkombam, kuru Melbārdis apsteidza par 0.30 sekundēm.
 • lasīt vairāk