Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:557, Did:0, useCase: 0

Uz Holandi par motokrosu

Uz Holandi par motokrosu

Fani jau gatavojas doties rudenī uz Holandi.
Foto: Tomass Cīrulis

Jau nosacīti drīz - 2., 3. oktobrī, Holandes pilsētiņā Markelo risināsies Nāciju motokross. Šogad pēc divu gadu pārtraukuma uz lielākajām Eiropas komandu sacensībām gatavojas doties arī Latvijas izlase! Un tas viss notiks tikai nieka 120 kilometru attālumā no Amsterdamas - kanālu pilsētas un pīpmaņu paradīzes!

Sporta Draugiem ir izpētījis, ka uz turieni par salīdzinoši nelielām naudiņām atbalstīt mūsējos klātienē var doties ikviens Latvijas sportistu fans. Proti, gan ar auto, gan avio, gan arīdzan ar avio + prāmi (ar prāmi līdz Lībekai, un tad ar auto).
Latvijas motosportistus ceļā atbalsta prāmju kompānija "Ave Line", kas nu jau kļuvusi arī par motokrosa fanu atbalstītāju, piedāvājot īpaši zemas cenas braucienam uz motokrosu, turklāt mocītis uz prāmja vizinās pat par brīvu, bet viens pasažieris maksās - 56 EUR.
Vairāk informācijas par iespējām doties uz Markelo, atradīsiet interneta vietnē Sporta Draugiem

     [+] [-]

, 2010-08-26 15:00, pirms 8 gadiem
Otršķirīga gonka. Nāciju motokross pasaulē ir tikai viens un šogad risinās septembra pēdējā nedēļas nogalē Kolorādo. Protams, uz Holandi papīpēt pa lēto jau var aizbraukt

Tev jābūt autorizētam,