Par Dinamo arī Popradā un Minskā

Par Dinamo arī Popradā un Minskā

Poprada ir interesants galamērķis ne tikai hokeja faniem bet arī slēpotājiem.
Kolāža: Baiba Blomniece

Jau 20. decembrī Dinamo Rīga spēlēs pret Popradas Lev, bet jau pēc divām dienām spēle Minskā. Šeit nu ir iespēja klātienē atbalstīt mūsu hokejistus abās spēlēs, dodoties vienā braucienā, jo no Popradas pa tiešo brauciens uz Minsku. Brauciena cena - 150 lati.

Izbraukšana 19. decembrī pulksten 18 no "Arēnas Rīga". Nakts ceļā, nākamajā dienā ierašanās Popradā, iekārtošanās viesnīcā, neliela atpūta, un tad jau klāt arī vakars, kad jādodas uz spēli.
Nakts viesnīcā, tad ceļš uz Minsku. Vakarā ierašanās Minskā. 22. decembrī pa dienu Baltkrevijas galvaspilsētas apskate, bet vakarā - spēle. Pēc spēles – ceļš mājup, nakts pārbrauciens ar autobusu.
Ceļazīmes cena ir 150 latu, un šajā cenā iekļauts – transports, nakšņošana 3* viesnīcās Popradā un Minskā, apdrošināšana, grupas vadītājs, Baltkrievijas vīza. Vairāk informācijas par ceļojumu - Pirms Ziemassvētkiem uz Popradu un Minsku par... Iesakām gan laicīgi izlemt par braukšanu, jo ceļojumam nevarēs pieteikties pēdējā dienā – Baltkrievijas vīzas nokārtošanai ir nepieciešams laiks, kā arī vismaz trīs mēnešus pēc brauciena vēl derīga pase!
Jā, zinām, ka daži labprātāk vēlas apvienot patīkamo ar lietderīgo proti, doties uz Popradu mazliet agrāk, paslēpot (avoti Slovākijā ziņo, ka, lai arī sniega vēl nav, trases savu darbu sāks jau šajā nedēļas nogalē), tad noskatīties arī hokeju. Arī tas ir iespējams. Par to sīkāka informācija, zvanot Inesei pa tālruni 26460906.
Atgādinām, ka vēl ir iespēja pieteikties uz šādiem braucieniem:
Kopā ar Dinamo Rīga doties uz Špenglera kausa izcīņas turnīru Šveicē Davosā (25.12-31.12, cena 427 Ls);
Atbalstīt Dinamo Sanktpēterburgā pret SKA (14.-16.02, cena 97 Ls).
Vairāk informācijas: Dinamo izbraukuma spēles

     [+] [-]

, 2011-11-23 15:00, pirms 6 gadiem
Es jau būšu TUR!

     [+] [-]

, 2011-11-23 15:23, pirms 6 gadiem
vot sitais gan labs piedavajums,ehh,darbs un darbs,sinos laikos,nevar halavu dzit

     [+] [-]

, 2011-11-23 15:25, pirms 6 gadiem
Var jau bik pagarinaat Xmas briivdienas...

Tev jābūt autorizētam,